Shitet Golf 5 2.0 Diesel/ Automatic

Çmimi: 4.500 €
Shitet  Golf 5 2.0 Diesel/ Automatic

Detajet

Postuar
14 prill 12:09
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
20 000 - 24 999

Përshkrimi

Shitet Golf 5 2.0 Diesel/Automatic
Full Opsion
F1/F2 ne Timon.
Makine Europe.
1 Pronar I vetem bler ne Gjermani.
260 mij km te vetat.
Nuk ka nevoj per asnje sherbim.
Kamje/Motorr ne super gjendje.
E paster si brenda dhe jashte.
4500€
Nr tel 0682031908
Shitet arsye mos perdorimi


Shpallje te ngjashme