VOLKSWAGEN GOLF 6 2.0 NAFTE SUPER GJENDJE

Çmimi: 8.600 €
VOLKSWAGEN GOLF 6 2.0 NAFTE SUPER GJENDJE

Detajet

Postuar
28 janar 11:01
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

🚘 VOLKSWAGEN GOLF 6 (🇮🇹)
⛽️ 2.0 NAFTE
⚙️ Kambio AUTOMAT 6G
🛣 198.000 Kilometra
🗓 Viti 2009
🧾 Me dogan te paguar ,gati per targa
✅✅✅ KAMBIO MOTORR OK ✅✅✅
Amortizator Sport/Comfort ,Vete Parkim ,Sensor parkimi para mbrapa ,Komando Timon ,Marshe timon +/- ,Fener me lupa ,NAVI Bluetooth Aux CD ,Goma te reja ,Disqe alumini ,Kondicioner Clima ,Pilot automatik ,Pasqyra me palosje+rezistence
Ne gjendje shum te mire dhe e paster si makin.
🏷 Cmimi : 8600€
📍 Adresa : Mëzez ,Tirane (Prane Top Channel ose mbrapa Casa Italia)
📲Cel : 067 222 6622


Shpallje te ngjashme