VOLKSWAGEN TIGUAN OKAZION

Çmimi: 12.500 €
VOLKSWAGEN TIGUAN OKAZION

Detajet

Postuar
14 prill 12:04
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Tiguan
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

📂Marka: VOLKSWAGEN
📂Modeli: TIGUAN
📂Viti: 2012
📂KM: 215.507 ( ORGJINALE )
📂Motorri: 2.0 ( ekonomike )
📂L.djegse: NAFT ( diesel )
📂Trasmesjoni: AUTOMATIK
📁Kambjo : DSG ( super )
📁Marsha F1
📁4 MOTION
📁OPSJONET :
📁Limitator Shpejtesie
📂Sensor Parkimi
📁Frena Elektronike
📁AUTO HOLD
📁Klima AC / 4 Zona
📁Pasqyrat me ngrohje
📁DYNAUDIO ( SOUND )
📁Radio , CD, MP3 , AUX , Bluetooth
📁SALLON LEKUR SHUME E PASTER
📁Salloni ngjyr ( e Zeze )
📁Disqe Alumini / Sport
📁Goma 95%
📁SHUME E PASTER SI BRENDA DHE JASHT
📂MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE.
📂ME TARGA SHQIPTARE TEVPAGUARA PER 1 VITE

🆘Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.

📂CMIMI OKAZION: 12.500 € ( I DISKUTUESHEM & MUNDESI NDERRIMI )

ℹ️Për më shum informacion kontaktoni ne NR Tel☎️: 0685605840
✅WhatsApp: 0699984999
🚘📍LUSHNJE


Shpallje te ngjashme