APARTAMENT 2+1 ME QIRA, PRANE PORTIT, VLORE

Çmimi: 300 €
APARTAMENT 2+1 ME QIRA, PRANE PORTIT, VLORE

Detajet

Postuar
18 shtator 2023 14:56
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Vlorë
Kuadratura
100 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Ofrohet apartament per qira ne zonen prane portit, vetem 150 m larg plazhit.

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka infrastrukture te zhvilluar dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per jetese komode.
Te gjitha njesite e sherbimit mund te arrihen lehtesisht, nderkohe distanca nga Lungomare eshte 10 minuta ne kembe.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe te mireadministruar.
Eshte i pozicionuar ne katin e 10-te e te fundit.
Ka siperfaqe totale 100m2.
Eshte totalisht i mobiluar.

Organizohet ne:
- Sallon dhe kuzhine,
- 2 dhoma gjumi,
- 1 tualet,
- 2 ballkone (njeri prej tyre me pamje nga deti).

Apartamenti jepet me qira per periudhen TETOR-QERSHOR

Per me teper informacion apo nje vizite ne prone, me kontaktoni.