SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI NE LUNGOMARE, VLORE

Çmimi: 345.000 €
SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI NE LUNGOMARE, VLORE

Detajet

Postuar
29 mars 16:06
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Vlorë
Kuadratura
148 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

✅ Çmimi: 345.000 Euro
✅ Vendndodhja: Lungomare, Vlore
✅ Sipërfaqe totale: 148 m2

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Apartamenti është miremobiluar dhe i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.
Organizimi i brendshëm:
✅ Sallon + Kuzhinë
✅ 2 Dhoma Gjumi
✅ 1 Tualet
✅ 2 Ballkone

Detaje te tjera:
✅ Kati i 7
✅ Ashensor
✅ Disponon dokumentacion te rregullt