SHITET APARTAMENT 3+1 TEK “VLORA MARINA”

Çmimi: 574.365 €
SHITET APARTAMENT 3+1 TEK “VLORA MARINA”

Detajet

Postuar
1 prill 09:37
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Vlorë
Kuadratura
174.05 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Zgjidhni apartamentin tuaj në Vlora Marina, aty ku horizonti shkrihet me diellin, rrethuar nga parqet e gjelbëruara përreth dhe bluja e thellë e detit. Një depërtim arkitekturor, i cili harmonizon traditën dhe trashëgiminë me dizajnin bashkëkohor, duke ruajtur vlerat mesdhetare të tij. Vendi ideal për të jetuar dhe për të shijuar një stil të rafinuar jetese me të gjitha shërbimet e një cilësie të lartë në dispozicion, në një marinë ujore krejt unike.
Të jetosh buzë detit, në apartamentet Premium të Vlora Marina, të cilat ofrojnë një pamje që të lë pa frymë. Aty ku me një vështrim mund të admironi vijën që ndan Adriatikun nga Joni me ishullin e Sazanit përballë jush dhe gjithë gjirin e Vlorës. Një vend i mahnitshëm që do t\'ju bëjë të ëndërroni larg, teksa shijoni natyrën nga veranda e apartamentit tuaj.

Falë pozicionit të saj, Marina e Vlorës ofron një pikë tejet interesante, me mundësinë unike të eksplorimit të vendeve të tjera në të gjithë Ballkanin.
Një strehë shumëdimensionale për fundjava të shkurtra dhe pushime të gjata, ku shërbimet premium do t\'ju bëjnë të ndiheni gjithmonë si në shtëpi.
Një takim perfekt ku përzihen kulturat dhe historitë, të cilat bëhen një pikë mikpritëse referimi, që shpreh në mënyrë perfekte shpirtin shqiptar.

✅ Siperfaqe totale: 174.05 m2
✅ Sip. ndertimi: 153.35 m2, nga te cilat 36.99 m2 ballkon
✅ Sip. e perbashket: 20.70 m2
✅ Kati i dyte
🏷️ Çmimi: 3300 Euro/m2