Disqe Nr 14 me goma+kupat per Ford Fiesta

Çmimi: 9.000 Lek
Disqe Nr 14 me goma+kupat per Ford Fiesta

Detajet

Postuar
4 prill 12:55
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Vlorë

Përshkrimi

Shiten 4 disqe + goma (175 65 14) Hankook + kupa

Te gjitha bashke 9000 Lek.