Ofrohet PËR QIRA Objekti 2800 m²

Çmimi: 4.500 €
Ofrohet PËR QIRA Objekti 2800 m²

Detajet

Postuar
10 gusht 12:05
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Vushtrri

Përshkrimi

Ofrohet PËR QIRA Objekt shumë i mirë në magjistralen Vushtrri - Prishtinë

2800m²│3 Kate│Parking

Në magjistralen Vushtrri - Prishtinë, në një pozitë përfekte për të bërë biznes jemi duke e ofruar për #qira këtë super objekt, i finalizuar kohë më parë deri ne detaje, i përshtatshem për shumë veprimtari biznesore që dëshirojnë ta zgjerojnë veprimtarin e tyre në këtë lokacion.

Përfshinë sipërfaqe prej 2800m² në total, i ndarë në 3 kate. Përdhesa dhe Kati 1 është hapësirë komplet e hapurë, e punuar me pllaka, ventilimin e ka të punuar komplet, ndriçim shumë të mirë. Kati i dytë është i ndryshueshëm nga dy katet e para, ku është mundësia të ndahet si zyre për kompaninë apo në rastë së e merret për restorante mund të kthehet në dhoma hoteli ku keni 6 njësi banimi ku secila dhomë e ka edhe banjon.

Ndër tjerash ky objekt është i përshtatshem për, Restaurante, Mobilieri, Sallone të qeramikave, kolegje, calle center e të ngjashme!

Çmimi: 4,500 € / muaj

Për më shumë informata:

✆ +383 44 63 63 80 [+Viber]
✆ +383 48 63 63 80


Shpallje te ngjashme