Kategoria

Çmimi

Vendi

 • A Brand New Nikkon D800 Camera

  A Brand New Nikkon D800 Camera

  Detailed item info Product Information The Nikon D800 DSLR Body Only Camera features a 36.3 MP FX CMOS sensor that lets you capture clear and sharp images. Its advanced scene recognition syste

  1.000 €
  Dragash
  Dje, 02:03
 • Tamron SP 150-600mm F/5-6.3 Di VC USD Lens For Nikon

  Tamron SP 150-600mm F/5-6.3 Di VC USD Lens For Nikon

  Tamron SP 150-600mm f/5-6.3 Di VC USD Lens for Nikon Nikon F Lens Mount Aperture Range: f/5 to f/40 Three Low Dispersion Glass Elements eBAND and BBAR Coatings VC Image Stabilization Ultra

  450 €
  Gllogoc
  24 qershor 22:34
 • Nikon D810,Canon 5D Mark III Brand New Original

  Nikon D810,Canon 5D Mark III Brand New Original

  ZBRITJE OFERTA NE DISPOZICION: Ju lutem për më shumë informacion dhe si të na kontaktoni direkt me skype tonë ose Email më poshtë nuk ka komente ju lutem Blerësit serioz kontaktoni me informacio

  700 €
  Dragash
  22 qershor 11:49
 • Canon - EOS 5D Mark IV DSLR Kamera me 24-105mm f / 4L IS II USM Lens (NEW)

  Canon - EOS 5D Mark IV DSLR Kamera me 24-105mm f / 4L IS II USM Lens (NEW)

  Hi. Unë jam duke shitur krejt të re Canon - EOS 5D Mark IV DSLR Kamera me 24-105mm f / 4L IS II USM Lens (NEW) Blerësit e interesuar, ju lutemi na kontaktoni me e-mail dhe Skype më poshtë për më

  1.600 €
  Fushë Kosovë
  22 qershor 03:17
 • Nikon D750 Digital SLR Camera Body 24.3MP FX-format Brand New

  Nikon D750 Digital SLR Camera Body 24.3MP FX-format Brand New

  Nikon D750 Digital SLR Camera Body 24.3MP FX-format Brand New

  450 €
  Gjakovë
  22 qershor 00:39
 • Cannon EOS 600D Digital SLR Camera - Black (Kit w/ EF-S IS 18-200mm Lens

  Cannon EOS 600D Digital SLR Camera - Black (Kit w/ EF-S IS 18-200mm Lens

  FOR SALE Cannon EOS 600D 18 Mega-pixel CMOS SENSOR Scene Intelligent Auto Mode Full-HD EOS Movie On Screen Feature Guide Up to 3.7fps Continuous Shooting Wide-Area 9-point AF 1,040k-dot vari-an

  350 €
  Novoberdë
  20 qershor 15:09
 • New Leica Noctilux-M 50 / 0.95 Asf. 50mm # 11602 6 Bit E60 për M240

  New Leica Noctilux-M 50 / 0.95 Asf. 50mm # 11602 6 Bit E60 për M240

  Заинтересованные покупатели должны отправить нам сообщение здесь, о том, как заказать! Whatsapp: - +16292227389 Электронная почта: iphonesplus98@gmail.com 24 чата Skype chat: ramish.candy

  2.400 €
  Fier
  20 qershor 03:43
 • Trupi i ri NIKON D700 Digital SLR Kamera, Bateria, Karta e Memories, Docs & Packaging 2of2

  Trupi i ri NIKON D700 Digital SLR Kamera, Bateria, Karta e Memories, Docs & Packaging 2of2

  Заинтересованные покупатели должны отправить нам сообщение здесь, о том, как заказать! Whatsapp: - +16292227389 Электронная почта: iphonesplus98@gmail.com 24 чата Skype chat: ramish.candy

  600 €
  Fier
  20 qershor 03:41
 • Kamera e re Canon EOS 7D Mark II 20.2 MP SLR - E zezë (Vetëm për trupin)

  Kamera e re Canon EOS 7D Mark II 20.2 MP SLR - E zezë (Vetëm për trupin)

  Заинтересованные покупатели должны отправить нам сообщение здесь, о том, как заказать! Whatsapp: - +16292227389 Электронная почта: iphonesplus98@gmail.com 24 чата Skype chat: ramish.candy

  700 €
  Fier
  20 qershor 03:39
 • Kamera e re Canon EOS 5D Mark III 22.3MP SLR - E zezë (vetëm trup)

  Kamera e re Canon EOS 5D Mark III 22.3MP SLR - E zezë (vetëm trup)

  Заинтересованные покупатели должны отправить нам сообщение здесь, о том, как заказать! Whatsapp: - +16292227389 Электронная почта: iphonesplus98@gmail.com 24 чата Skype chat: ramish.candy

  700 €
  Tepelenë
  20 qershor 03:37
 • Kamera e re Canon EOS 5D Mark IV 30,4 MP SLR me W / lente MATTE BOX, Ndiqni Focus

  Kamera e re Canon EOS 5D Mark IV 30,4 MP SLR me W / lente MATTE BOX, Ndiqni Focus

  Заинтересованные покупатели должны отправить нам сообщение здесь, о том, как заказать! Whatsapp: - +16292227389 Электронная почта: iphonesplus98@gmail.com 24 чата Skype chat: ramish.candy

  900 €
  Fier
  20 qershor 03:36
 • Nikon D3300 DSLR Kamera Trupi dhe lente

  Nikon D3300 DSLR Kamera Trupi dhe lente

  Markë e re Nikon D3300 DSLR Kamera Trupi dhe lente ne shitje. Chat WhatsApp ... + 13212604546 Viber Chat ... + 17028885795

  400 €
  Deqan
  16 qershor 15:49
 • Canon EOS 5D Mark III

  Canon EOS 5D Mark III

  Markë e re Canon EOS 5D Mark III ne shitje. Chat WhatsApp ... + 13212604546 Viber Chat ... + 17028885795

  600 €
  Deqan
  16 qershor 15:48
 • Nikon D750 24.3 MP Video Digital

  Nikon D750 24.3 MP Video Digital

  Interested buyers should send me message here for more Information. Contact ... iphone7marketing@gmail.com Skype::: Abdallah.Mimen Whatsapp:-+22999284595

  400 €
  Gllogoc
  16 qershor 03:20
 • Canon EOS 5D Mark III 22.3MP Digital SLR Camera

  Canon EOS 5D Mark III 22.3MP Digital SLR Camera

  Canon EOS 5D Mark III 22.3MP Digital SLR Camera - Body Only PLUS EXTRAS!! Contact us at: Whassapp +13133263409 Skype Chat : Kenny.moo1 Viber chat: +12184330947 Email : kennymoo2015@gmai

  1.000 €
  Klinë
  16 qershor 03:09
 • Kamera e re Canon EOS 5D Mark III 22.3MP SLR - E zezë (vetëm trup)

  Kamera e re Canon EOS 5D Mark III 22.3MP SLR - E zezë (vetëm trup)

  Blerësit e interesuar duhet të na dërgojnë mesazhe këtu, se si të porositni! Çfarë është: - +16292227389 Email: iphonesplus98@gmail.com 24 orë Skype chat: ramish.candy

  700 €
  Fier
  14 qershor 19:29
 • Kamera e re Canon EOS 7D Mark II 20.2 MP SLR - E zezë (Vetëm për trupin)

  Kamera e re Canon EOS 7D Mark II 20.2 MP SLR - E zezë (Vetëm për trupin)

  Blerësit e interesuar duhet të na dërgojnë mesazhe këtu, se si të porositni! Çfarë është: - +16292227389 Email: iphonesplus98@gmail.com 24 orë Skype chat: ramish.candy

  600 €
  Fier
  14 qershor 19:24
 • Kamera e re Canon EOS 5D Mark IV 30,4 MP SLR me W / lente MATTE BOX, Ndiqni Focus

  Kamera e re Canon EOS 5D Mark IV 30,4 MP SLR me W / lente MATTE BOX, Ndiqni Focus

  Blerësit e interesuar duhet të na dërgojnë mesazhe këtu, se si të porositni! Çfarë është: - +16292227389 Email: iphonesplus98@gmail.com 24 orë Skype chat: ramish.candy

  900 €
  Fier
  14 qershor 19:21
 • Phantom 4 Drone WhatsApp: +447452264959

  Phantom 4 Drone WhatsApp: +447452264959

  Promo! Promo !! Promo !!! Blej 5 njësi të merrni 3 falas !! Phantom 4 Drone WhatsApp: +447452264959 Phantom 4 Drone   Dirigjuesi   (3) Phantom 4 bateritë inteligjente të fluturimit  

  600 €
  Fushë Kosovë
  11 qershor 20:12
 • Nikon D810 / d800 WhatsApp: +447452264959

  Nikon D810 / d800 WhatsApp: +447452264959

  Promo! Promo !! Promo !!! Blej 5 njësi të merrni 3 falas !! Nikon D810 / d800 WhatsApp: +447452264959 Brand Nikon Model D810 MPN 1542 Karakteristikat kryesore Lloji i kamerës SLR dixh

  550 €
  Fushë Kosovë
  11 qershor 20:07
 • Canon Lens EOS 5D Mark III 24-105mm WhatsApp: +447452264959

  Canon Lens EOS 5D Mark III 24-105mm WhatsApp: +447452264959

  Promo! Promo !! Promo !!! Blej 5 njësi të merrni 3 falas !! Canon Lens EOS 5D Mark III 24-105mm WhatsApp: +447452264959 Kamera dixhitale Canon 5D Mark III Canon 24-105mm F / 4L IS USM AF L

  700 €
  Fushë Kosovë
  11 qershor 20:06
 • Nikon D4S DSLR WhatsApp: +447452264959

  Nikon D4S DSLR WhatsApp: +447452264959

  Promo! Promo !! Promo !!! Blej 5 njësi të merrni 3 falas !! Nikon D4S DSLR WhatsApp: +447452264959 Kamera dixhitale SLR Nikon DS4 siguron përdoruesit me një përvojë të imazhit të fotografisë.

  500 €
  Fushë Kosovë
  11 qershor 20:05
 • Canon EOS 5D Mark IV EF 24-105mm WhatsApp: +447452264959

  Canon EOS 5D Mark IV EF 24-105mm WhatsApp: +447452264959

  Promo! Promo !! Promo !!! Blej 5 njësi të merrni 3 falas !! Canon EOS 5D Mark IV EF 24-105mm WhatsApp: +447452264959 Trupi i Canon EOS 5D Mark IV Canon EF24-105mm F4L IS II USM Zoom Lente  

  1.000 €
  Fushë Kosovë
  11 qershor 20:03
 • Canon EOS 7D Mark II WhatsApp: +447452264959

  Canon EOS 7D Mark II WhatsApp: +447452264959

  Promo! Promo !! Promo !!! Blej 5 njësi të merrni 3 falas !! Canon EOS 7D Mark II WhatsApp: +447452264959 Kamera digjitale SLR e Canon EOS 7D Mark II është projektuar për të përmbushur kërkesa

  500 €
  Fushë Kosovë
  11 qershor 20:02
 • Canon EOS 5D Mark III 22.3MP Digital SLR Camera Body in Original Box with Accs

  Canon EOS 5D Mark III 22.3MP Digital SLR Camera Body in Original Box with Accs

  Ramadan kareem promo shitje të gjitha çmimi është i lirë! Markë e re origjinale -Kanon EOS 5D Mark III 22,3MP Digital SLR Kamera Trupi në Box Original me Accs- të gjitha ngjyrat në dispozicion Bler

  849 €
  Fushë Kosovë
  1 qershor 15:23
 • Canon EOS 5D Mark II 21.1 MP Digital SLR Camera - Black (Kit w/ EF L USM 24-70mm

  Canon EOS 5D Mark II 21.1 MP Digital SLR Camera - Black (Kit w/ EF L USM 24-70mm

  Ramadan kareem promo shitje të gjitha çmimi është i lirë! Markë origjinale origjinale -Canon EOS 5D Mark II 21.1 MP Digital SLR Kamera - E zezë (Kit w / EF L USM 24-70mm - të gjitha ngjyrat në dispoz

  679 €
  Fushë Kosovë
  1 qershor 15:20
 • Canon - EOS 5D Mark IV DSLR Camera with 24-105mm f/4L IS II USM Lens (NEW)

  Canon - EOS 5D Mark IV DSLR Camera with 24-105mm f/4L IS II USM Lens (NEW)

  Ramadan kareem promo shitje të gjitha çmimi është i lirë! E re me markë të re - Canon - EOS 5D Mark IV DSLR me 24-105mm f / 4L IS II USM Lens (NEW) - të gjitha ngjyrat në dispozicion Blerësit e int

  1.340 €
  Fushë Kosovë
  1 qershor 15:06
 • Kamera e re Canon EOS 7D Mark II Trupi DSLR Kamera Dixhitale 20.2MP Full HD Multi Language ~ NEW

  Kamera e re Canon EOS 7D Mark II Trupi DSLR Kamera Dixhitale 20.2MP Full HD Multi Language ~ NEW

  Blerësit e interesuar duhet të na dërgojnë mesazhe këtu, se si të porositni! Çfarë është: - +16292227389 Email: iphonesplus98@gmail.com 24 orë Skype chat: ramish.candy Përshëndetje më të m

  600 €
  Fier
  31 maj 18:20
 • Kamera e re Canon EOS 5D Mark IV 30,4 MP SLR me W / lente MATTE BOX, Ndiqni Focus

  Kamera e re Canon EOS 5D Mark IV 30,4 MP SLR me W / lente MATTE BOX, Ndiqni Focus

  Blerësit e interesuar duhet të na dërgojnë mesazhe këtu, se si të porositni! Çfarë është: - +16292227389 Email: iphonesplus98@gmail.com 24 orë Skype chat: ramish.candy Përshëndetje më të m

  700 €
  Tepelenë
  31 maj 18:15
 • New Leica Noctilux-M 50mm F0.95 ASPH - E zezë (11602) për M 240 / M9 / MM

  New Leica Noctilux-M 50mm F0.95 ASPH - E zezë (11602) për M 240 / M9 / MM

  Blerësit e interesuar duhet të na dërgojnë mesazhe këtu, se si të porositni! Çfarë është: - +16292227389 Email: iphonesplus98@gmail.com 24 orë Skype chat: ramish.candy Përshëndetje më të m

  2.000 €
  Fier
  31 maj 18:09
 • Kamera e re Canon EOS 7D Mark II DSLR (Vetëm Trupi) !! PRO BUNDLE BRAND NEW !!

  Kamera e re Canon EOS 7D Mark II DSLR (Vetëm Trupi) !! PRO BUNDLE BRAND NEW !!

  Blerësit e interesuar duhet të na dërgojnë mesazhe këtu, se si të porositni! Çfarë është: - +16292227389 Email: iphonesplus98@gmail.com 24 orë Skype chat: ramish.candy

  600 €
  Fier
  25 maj 16:47
 • Kamera e re Canon EOS 5D Mark IV 30.4MP SLR - E zezë (vetëm trup) US MODELI

  Kamera e re Canon EOS 5D Mark IV 30.4MP SLR - E zezë (vetëm trup) US MODELI

  Blerësit e interesuar duhet të na dërgojnë mesazhe këtu, se si të porositni! Çfarë është: - +16292227389 Email: iphonesplus98@gmail.com 24 orë Skype chat: ramish.candy

  900 €
  Fier
  25 maj 16:43
 • New Leica Noctilux-M 50mm F0.95 ASPH - E zezë (11602) për M 240 / M9 / MM

  New Leica Noctilux-M 50mm F0.95 ASPH - E zezë (11602) për M 240 / M9 / MM

  Blerësit e interesuar duhet të na dërgojnë mesazhe këtu, se si të porositni! Çfarë është: - +16292227389 Email: iphonesplus98@gmail.com 24 orë Skype chat: ramish.candy

  2.500 €
  Fier
  25 maj 16:40
 • Objektivi Canon EOS 5D Mark III + 24-105mm

  Objektivi Canon EOS 5D Mark III + 24-105mm

  Karakteristikat kryesore: * 22,3MP Full-Frame CMOS Sensor * 3.2 "LCD me rezolucion të qartë dhe të qartë * Procesor i imazhit DIGIC 5+ * 61-pikë Dendësia e Lartë e Formatet Full HD 1080 / 30p d

  715 €
  Tiranë
  24 maj 10:59
 • Canon 6d Camera

  Canon 6d Camera

  Teléfonos inteligentes, cámara, juegos, Makita con grandes ofertas y buenos precios. Sólo el comprador serio y interesado debe inbox o me agrega por precio y Más detalles Pedido 1 con 10% de descu

  359 €
  Korçë
  18 maj 12:26
 • PlayStation 4 500GB

  PlayStation 4 500GB

  Teléfonos inteligentes, cámara, juegos, Makita con grandes ofertas y buenos precios. Sólo el comprador serio y interesado debe inbox o me agrega por precio y Más detalles Pedido 1 con 10% de descu

  20.397 Lek
  Fushë Kosovë
  18 maj 11:06
 • FOTOKOPJE TOSHIBA E-STUDIO4511

  FOTOKOPJE TOSHIBA E-STUDIO4511

  Toshiba E-Studio 4511 Color Copier Performance dublex sorter fotokopja eshte ne gjendje shume te mire dhe ka kosto shume te ulet ka bere 300 000 kopje toneri i kushton 4000 leke dhe ben 24000 k

  550 €
  Tiranë
  13 maj 10:48
 • Canon Canon EOS 5D Mark III

  Canon Canon EOS 5D Mark III

  Markë e re e Canon Canon EOS 5D Mark III me 24- 105mm Lens, vjen me garanci universale 24 muaj dhe politika e kthimit prej 90 ditësh. Numri WhatsApp: +18597770061 E-mail: mlkjabaar@gmail.com

  1.200 €
  Viti
  3 maj 02:06
 • Canon EF 70-200mm Lens

  Canon EF 70-200mm Lens

  Canon EF 70-200mm Lens / Nikor 70-200mm Lensess Genuine dhe 100% Original dhe vjen me pajisje të plotë të plotë të mbyllur në kuti me 12 muaj garanci dhe faturë. Ju lutemi na kontaktoni për më s

  800 €
  Dragash
  3 maj 02:05
 • DJI Phantom 3 Professional Drone

  DJI Phantom 3 Professional Drone

  DJI Phantom 3 Professional Drone, krejt i ri në kuti, vjen me 12 muaj garanci universale dhe politika e kthimit prej 90 ditësh. Numri WhatsApp: +18597770061 E-mail: mlkjabaar@gmail.com Skype

  600 €
  Malisheve
  3 maj 01:56
 • Komplet i ri i Sony Alpha A7 II Kamera

  Komplet i ri i Sony Alpha A7 II Kamera

  Komplet i ri i Sony Alpha A7 II Kamera Dixhitale dhe 28-70mm FE OSS Lens, vjen me 24 muaj garanci universale dhe politika e kthimit prej 90 ditësh. Numri WhatsApp: +18597770061 E-mail: mlkjabaar

  800 €
  Leposaviq
  3 maj 01:50
 • Kamera origjinale Nikon D810

  Kamera origjinale Nikon D810

  Kamera origjinale Nikon D810 DSLR me objektiv AF-S NIKKOR 24-120mm, vjen me 24 muaj garanci universale dhe politika e kthimit prej 90 ditësh. Numri WhatsApp: +18597770061 E-mail: mlkjabaar@gmail

  1.500 €
  Gjilan
  3 maj 01:48
 • Kamera e re Canon EOS 5D Mark IV

  Kamera e re Canon EOS 5D Mark IV

  Kamera e re Canon EOS 5D Mark IV me DSLR Camera + me kit Lens, vjen me 24 muaj garanci universale dhe politika e kthimit prej 90 ditësh. Numri WhatsApp: +18597770061 E-mail: mlkjabaar@gmail.com

  2.200 €
  Gjilan
  3 maj 01:44
 • Komplet Nikon D750

  Komplet Nikon D750

  Komplet Nikon D750 + AF-S NIKKOR 24-120mm, vjen me 24 muaj garanci universale dhe politika e kthimit prej 90 ditësh. Numri WhatsApp: +18597770061 E-mail: mlkjabaar@gmail.com Skype :: salem.al

  1.100 €
  Ferizaj
  3 maj 01:42
 • Canon EOS 6D (WG) Digital Camera with Canon EF 24-105mm f/4L IS USM Lens Kit

  Canon EOS 6D (WG) Digital Camera with Canon EF 24-105mm f/4L IS USM Lens Kit

  Canon EOS 6D (WG) Digital Camera with Canon EF 24-105mm f/4L IS USM Lens Kit Canon EOS 6D Digital Camera Canon EF 24-105mm f/4L IS USM Lens Front & Rear Lens Caps Lens Hood Lens Pouch Eye

  800 €
  Tropojë
  28 prill 15:08
 • Canon EOS 80D Digital SLR Camera with 18-55mm EF-S IS STM Lens

  Canon EOS 80D Digital SLR Camera with 18-55mm EF-S IS STM Lens

  Canon EOS 80D Digital SLR Camera with 18-55mm EF-S IS STM Lens 24.2MP APS-C CMOS Sensor DIGIC 6 Image Processor 3.0" 1.04m-Dot Vari-Angle Touchscreen Full HD 1080p Video Recording at 60 fps 45-

  600 €
  Leposaviq
  28 prill 14:48
 • Canon EOS 6D (WG) Digital Camera with Canon EF 24-105mm f/4L IS USM Lens Kit

  Canon EOS 6D (WG) Digital Camera with Canon EF 24-105mm f/4L IS USM Lens Kit

  Canon EOS 6D (WG) Digital Camera with Canon EF 24-105mm f/4L IS USM Lens Kit Canon EOS 6D Digital Camera Canon EF 24-105mm f/4L IS USM Lens Front & Rear Lens Caps Lens Hood Lens Pouch Eyecup E

  800 €
  Gjilan
  28 prill 14:44
 • Sony Alpha a6300 Mirrorless 24.2MP 4K Digital Camera with 16-50mm Lens Black

  Sony Alpha a6300 Mirrorless 24.2MP 4K Digital Camera with 16-50mm Lens Black

  Sony Alpha a6300 Mirrorless 24.2MP 4K Digital Camera with 16-50mm Lens Black 24.2MP APS-C Exmor CMOS Sensor BIONZ X Image Processor XGA Tru-Finder 2.36m-Dot OLED EVF 3.0" 921.6k-Dot Tilting LCD

  700 €
  Kamenicë
  28 prill 14:41
 • New Leica M 240 Kamera e Trupit të Trupit të Zgjuar Digital Rangefinder M240 + Bateri Extra + SET ++ MINTy

  New Leica M 240 Kamera e Trupit të Trupit të Zgjuar Digital Rangefinder M240 + Bateri Extra + SET ++ MINTy

  Blerësit e Rënda duhet të më kontaktojnë këtu për më shumë informacion :: Email: iphonesplus98@gmail.com 24 orë Skype chat: ramish.candy Whatsapp: - + 22999284595 Blerësit e interesuar, ju

  1.800 €
  Tepelenë
  27 prill 18:01
 • Kamera e re Canon EOS 7D Mark II 20.2MP SLR - Zi (Kit me EF-S 18-135mm IS ...

  Kamera e re Canon EOS 7D Mark II 20.2MP SLR - Zi (Kit me EF-S 18-135mm IS ...

  Blerësit e Rënda duhet të më kontaktojnë këtu për më shumë informacion :: Email: iphonesplus98@gmail.com 24 orë Skype chat: ramish.candy Whatsapp: - + 22999284595 Blerësit e interesuar, ju

  600 €
  Ferizaj
  27 prill 17:56