Fotoaparate
Shqipëri

Fotoaparate në shitje në Shqipëri

 • 3 foto
  Nikon D750 24.3 MP Digital Camera SLR
  Fotoaparate

  Nikon D750 24.3 MP Digital Camera SLR

  Nikon D750 24.3 MP Digital Camera SLR   na kontaktoni për më shumë informacion    PRODUKTI

  Elbasan 29 korrik 02:14
  540 €
 • 2 foto
  Nikon D750 24,3 MP SLR Kamerë dixhitale
  Fotoaparate

  Nikon D750 24,3 MP SLR Kamerë dixhitale

  Nikon D750 24,3 MP SLR Kamerë dixhitale

  Durrës 17 korrik 19:45
  400 €
 • 1 foto
  Kamer vezhgimi Hikvision “cctv”
  Fotoaparate

  Kamer vezhgimi Hikvision “cctv”

  Sistemi permban: 2 kamera te brendshme 1.3MP HD 2 kamera te jashtme 1.3MP HD DVR 4 kanale

  Tiranë 21 qershor 17:21
  25.000 Lek
 • 2 foto
  kamerën e re Nikon d850 të mbyllur në kutinë
  Fotoaparate

  kamerën e re Nikon d850 të mbyllur në kutinë

  kamerën e re Nikon d850 të mbyllur në kutinë

  Durrës 31 mars 09:16
  1.100 €
 • 5 foto
  Nikon D750 digitalni SLR fotoaparat + 2 SD kartice od 32 GB besplatno
  Fotoaparate

  Nikon D750 digitalni SLR fotoaparat + 2 SD kartice od 32 GB besplatno

  Isporučuje se u kompletu sa svim kutijama, ručnim i standardnim priborom. CMOS senzor formata FX

  Shkodër 29 mars 15:23
  890 €
 • 2 foto
  Nikon D810 36,3 MP kamera digjitale SLR, me lentë / flash, STUDIO stërmadh, W / MATTE BOX - NEW
  Fotoaparate

  Nikon D810 36,3 MP kamera digjitale SLR, me lentë / flash, STUDIO stërmadh, W / MATTE BOX - NEW

  Nikon D810 36,3 MP kamera digjitale SLR, me lentë / flash, STUDIO stërmadh, W / MATTE BOX - NEW

  Elbasan 28 mars 01:35
  850 €
 • 1 foto
  Sony PlayStation 4 PS4 Pro 1TB Konzole, Dy Kontrollorë / Sony Headset / HDMI Cable
  Fotoaparate

  Sony PlayStation 4 PS4 Pro 1TB Konzole, Dy Kontrollorë / Sony Headset / HDMI Cable

  Sony PlayStation 4 PS4 Pro 1TB Konzole, Dy Kontrollorë / Sony Headset / Kabllo HDMI na kontaktoni p

  Gjirokastër 11 mars 23:03
  300 €
 • 2 foto
  Canon EOS 5D Mark III
  Fotoaparate

  Canon EOS 5D Mark III

  Nuevo Pack, sellado de fábrica, con un año de garantía directa.

  Tiranë 11 mars 16:00
  66.468 Lek
 • 2 foto
  Nikon - D810 DSLR Kamera
  Fotoaparate

  Nikon - D810 DSLR Kamera

  Nikon - D810 DSLR Kamera na kontaktoni për më shumë informacion WhatsApp chat ::::: +1(267)722-9

  Librazhd 11 mars 15:50
  600 €
 • 3 foto
  Kamera Canon EOS 5D Mark Iv DSLR me lentë 24-105mm (e zezë) !! BRAND NEW !! -
  Fotoaparate

  Kamera Canon EOS 5D Mark Iv DSLR me lentë 24-105mm (e zezë) !! BRAND NEW !! -

  Kamera Canon EOS 5D Mark Iv DSLR me lentë 24-105mm (e zezë) !! BRAND NEW !! - 24 orë Viber dhe wh

  Bulqizë 1 shkurt 13:47
  1.200 €
 • 2 foto
  Nikon D750 DSLR Camera ..$1350 USD
  Fotoaparate

  Nikon D750 DSLR Camera ..$1350 USD

  COMPLETENESS OF SERVICE: # Our warehouse is open to the public 6 days a week # You can order online

  Kavajë 13 janar 08:07
  2.000 €
 • 5 foto
  Sony ALPHA a7R II 42MP 4K FULLFRAME PALNTSC ILCE
  Fotoaparate

  Sony ALPHA a7R II 42MP 4K FULLFRAME PALNTSC ILCE

  Sony ALPHA a7R II 42MP 4K FULLFRAME PALNTSC ILCE - 7RM2 Mark II A7R2 25k dell'otturatore La fotocam

  Berat 1 nëntor 15:54
  780 €
 • 3 foto
  Video Projektor
  Fotoaparate

  Video Projektor

  Shes video projektor ACER Model X113P(C0E) ne gjendje shume te mire per arsye mbyllje aktiviteti..

  Durrës 7 shtator 08:17
  Me Marrveshje
 • 15 foto
  Shitet Canon eos 450D + 3 lente (canon + tamron) + rrip + battery & charger + Memory Card
  Fotoaparate

  Shitet Canon eos 450D + 3 lente (canon + tamron) + rrip + battery & charger + Memory Card

  -Canon EOS 450D body -Lente Tamron 18-200mm f3.5/5.6 (AF Aspherical XR Di II LD IF MACRO o/ 62 A1

  Tiranë 10 maj 18:44
  30.000 Lek
 • 4 foto
  Canon EOS--5D-Mark-III-22-3MP-Digital-SLR-Camera-Body-Only-PLUS-ekstra
  Fotoaparate

  Canon EOS--5D-Mark-III-22-3MP-Digital-SLR-Camera-Body-Only-PLUS-ekstra

  Canon EOS--5D-Mark-III-22-3MP-Digital-SLR-Camera-Body-Only-PLUS-ekstra Për shitje me ofertë zbrit

  Përmet 14 prill 09:39
  690 €
 • 2 foto
  Canon EOS 80D 24,2MP Digital SLR Kamera (Trupi w / extras) - Kushti Excellent
  Fotoaparate

  Canon EOS 80D 24,2MP Digital SLR Kamera (Trupi w / extras) - Kushti Excellent

  Canon EOS 80D 24,2MP Digital SLR Kamera (Trupi w / extras) - Kushti Excellent Për shitje me ofert

  Vlorë 14 prill 09:36
  600 €
 • 3 foto
  Canon EOS 5D Mark III Kamera SLR me 22,3 MP - E zezë (vetëm trup)
  Fotoaparate

  Canon EOS 5D Mark III Kamera SLR me 22,3 MP - E zezë (vetëm trup)

  Gati për të blerë duhet të më dërgoni mesazh këtu, Whatsapp;;; + 13134264399 Email: iphonesplu

  Fier 14 janar 01:38
  900 €
 • 2 foto
  Nikon D7500 20.9MP DX-Format CMOS Digital SLR Kamera Trupi
  Fotoaparate

  Nikon D7500 20.9MP DX-Format CMOS Digital SLR Kamera Trupi

  Gati për të blerë duhet të më dërgoni mesazh këtu, Whatsapp;;; + 13134264399 Email: iphonesplu

  Fier 14 janar 01:36
  500 €
 • 3 foto
  Canon EOS 7D Mark II 20.2MP SLR Kamerë Dixhitale - E Zezë (Vetëm Trupi)
  Fotoaparate

  Canon EOS 7D Mark II 20.2MP SLR Kamerë Dixhitale - E Zezë (Vetëm Trupi)

  Gati për të blerë duhet të më dërgoni mesazh këtu, Whatsapp;;; + 13134264399 Email: iphonesplu

  Fier 14 janar 01:34
  750 €
 • 2 foto
  Canon EOS 5D Mark IV SLR Kamera dixhitale me Canon EF 24-70mm f / 4L IS USM Lens
  Fotoaparate

  Canon EOS 5D Mark IV SLR Kamera dixhitale me Canon EF 24-70mm f / 4L IS USM Lens

  Gati për të blerë duhet të më dërgoni mesazh këtu, Whatsapp;;; + 13134264399 Email: iphonesplu

  Fier 14 janar 01:32
  1.100 €
 • 0 foto
  Kamalec kamera
  Fotoaparate

  Kamalec kamera

  Kambalec i ri per kam... universal gjerman me cante.

  Durrës 31 dhjetor 19:06
  80 €
 • 1 foto
  Brand New DJI Phatom drone 4 WHATSAPP +917234981538
  Fotoaparate

  Brand New DJI Phatom drone 4 WHATSAPP +917234981538

  PROMO PROMO PROMO !!!!! Çmimet e veçanta VETEM formojnë kompaninë tonë Produkte origjinale të reja

  Librazhd 7 dhjetor 10:09
  378 €
 • 4 foto
  Brand New Canon 5d mark iii WHATSAPP +917234981538
  Fotoaparate

  Brand New Canon 5d mark iii WHATSAPP +917234981538

  PROMO PROMO PROMO !!!!! Çmimet e veçanta VETEM formojnë kompaninë tonë Produkte origjinale të reja

  Mallakastër 7 dhjetor 09:59
  678 €
 • 4 foto
  Canon camera 5d mark iv
  Fotoaparate

  Canon camera 5d mark iv

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Xmas promo blej

  Tiranë 5 dhjetor 23:06
  800 €
 • 4 foto
  Canon camera 5d mark iii
  Fotoaparate

  Canon camera 5d mark iii

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Xmas promo blej

  Tiranë 5 dhjetor 23:01
  700 €
 • 4 foto
  Canon camera 5d mark iv
  Fotoaparate

  Canon camera 5d mark iv

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Xmas promo blej

  Tiranë 3 dhjetor 02:56
  950 €
 • 4 foto
  Canon camera 5d mark iii
  Fotoaparate

  Canon camera 5d mark iii

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Xmas promo blej

  Tiranë 3 dhjetor 02:51
  800 €
 • 2 foto
  Trupin e Kamerës SLR me 22,3MP Canon EOS 5D Mark III # 525
  Fotoaparate

  Trupin e Kamerës SLR me 22,3MP Canon EOS 5D Mark III # 525

  Gatshme për të blerë duhet të dërgoni mesazh këtu. Whatsapp;;; + 13134264399 Email: iphonesplu

  Tepelenë 30 nëntor 06:40
  830 €
 • 2 foto
  Nikon D3300
  Fotoaparate

  Nikon D3300

  NIKON DIGITAL CAMERA D3300 I ARRDHUR NGA THAILAND

  Lezhë 16 nëntor 17:55
  500 Lek
 • 1 foto
  Nikon D5200 i ri
  Fotoaparate

  Nikon D5200 i ri

  Nikon D5200 me lente 18-55 ..aparati esht i ri ka vetm 2940 shkrepje ..nuk ka asnje gervishje ..ka k

  Kuçovë 25 tetor 22:04
  329 €
 • 4 foto
  Canon camera 5d mark iv
  Fotoaparate

  Canon camera 5d mark iv

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Nëse jeni të int

  Tiranë 25 tetor 11:57
  800 €
 • 2 foto
  Canon camera 5d mark iii
  Fotoaparate

  Canon camera 5d mark iii

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Nëse jeni të int

  Tiranë 25 tetor 11:54
  700 €
 • 2 foto
  Canon EOS 5D Mark IV kamera 30,4MP SLR - Zi (Vetëm Trupi)
  Fotoaparate

  Canon EOS 5D Mark IV kamera 30,4MP SLR - Zi (Vetëm Trupi)

  Canon EOS 5D Mark IV kamera 30,4MP SLR - Zi (Vetëm Trupi) Na kontaktoni në: Whatsapp +13133263409

  Mat 2 tetor 16:46
  800 €
 • 3 foto
  Sony hvr mrc1 .. Hdd per kamerat mini dv
  Fotoaparate

  Sony hvr mrc1 .. Hdd per kamerat mini dv

  Sony hvr mrc1 .. Njësia i bashkëngjitet direkt kamerës dhe regjistron deri në 72 minuta (në një kart

  Kuçovë 23 shtator 07:53
  300 €
 • 4 foto
  Panasonic ag ac8 ..filmon ne dopio kart..esht e re
  Fotoaparate

  Panasonic ag ac8 ..filmon ne dopio kart..esht e re

  kamera esht e re vetm 38 ore e ndezur vetm 2 dasma ka ber..kamera filmon ne 2 kart njkohsisht per si

  Kuçovë 23 shtator 07:53
  799 €
 • 5 foto
  Canon 1300D prodhim i 2016
  Fotoaparate

  Canon 1300D prodhim i 2016

  Canon 1300D si i ri ...me karikues dhe cant 220€

  Kuçovë 16 shtator 15:09
  220 €
 • 0 foto
  Nikon s2800 coolpix
  Fotoaparate

  Nikon s2800 coolpix

  Nikon s2800 coolpix 5x wide zoom optical 20.1 megapixel ...eshte pak i perdorur

  Tiranë 4 shtator 21:06
  80 €
 • 1 foto
  Nikon D800E 36.3 MP Digital SLR Camera
  Fotoaparate

  Nikon D800E 36.3 MP Digital SLR Camera

  PËRSHKRIM I PRODUKTIT: Krejt i ri (në kutinë origjinale) - asnjëherë nuk përdoret 100% origjinal /

  Fier 11 gusht 13:25
  979 €
 • 1 foto
  Nikon D610 with 24-85mm f3.5-4.5 VR Lens
  Fotoaparate

  Nikon D610 with 24-85mm f3.5-4.5 VR Lens

  PËRSHKRIM I PRODUKTIT: Krejt i ri (në kutinë origjinale) - asnjëherë nuk përdoret 100% origjinal /

  Tiranë 11 gusht 13:24
  553 €
 • 1 foto
  Canon EOS 5D Mark IV DSLR with 24-70mm f4 Lens
  Fotoaparate

  Canon EOS 5D Mark IV DSLR with 24-70mm f4 Lens

  PËRSHKRIM I PRODUKTIT: Krejt i ri (në kutinë origjinale) - asnjëherë nuk përdoret 100% origjinal /

  Fier 11 gusht 13:23
  1.447 €
 • 1 foto
  Canon EOS 6D Digital SLR Camera with 24-70mm IS Lens
  Fotoaparate

  Canon EOS 6D Digital SLR Camera with 24-70mm IS Lens

  PËRSHKRIM I PRODUKTIT: Krejt i ri (në kutinë origjinale) - asnjëherë nuk përdoret 100% origjinal /

  Tiranë 11 gusht 13:22
  595 €
 • 1 foto
  Nikon D7100 DSLR Camera with 18-140mm Lens
  Fotoaparate

  Nikon D7100 DSLR Camera with 18-140mm Lens

  PËRSHKRIM I PRODUKTIT: Krejt i ri (në kutinë origjinale) - asnjëherë nuk përdoret 100% origjinal /

  Kuçovë 11 gusht 13:21
  340 €
 • 1 foto
  Nikon D750 DSLR Camera with 24-120mm Lens
  Fotoaparate

  Nikon D750 DSLR Camera with 24-120mm Lens

  PËRSHKRIM I PRODUKTIT: Krejt i ri (në kutinë origjinale) - asnjëherë nuk përdoret 100% origjinal /

  Tiranë 11 gusht 13:20
  723 €
 • 1 foto
  DJI Phantom 3 Professional 4K White
  Fotoaparate

  DJI Phantom 3 Professional 4K White

  PËRSHKRIM I PRODUKTIT: Krejt i ri (në kutinë origjinale) - asnjëherë nuk përdoret 100% origjinal /

  Tiranë 11 gusht 13:01
  340 €
 • 1 foto
  Canon EOS 5D Mark III
  Fotoaparate

  Canon EOS 5D Mark III

  Whatsapp: +2348189519145 Markë e re Canon EOS 5D Mark III Full Frame SLR Kamera dixhitale me EF 2

  Tiranë 2 gusht 12:48
  850 €