Shtesa per kompjuter në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 3 foto
  Echo show 5
  Shtesa per kompjuter

  Echo show 5

  Amazon Echo show 5 Music Falas edhe premium (spotify deezer apple music ,amazon music) Smart home

  Elbasan 24 qershor 16:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Arke per te holla
  Shtesa per kompjuter

  Arke per te holla

  Arke montuese per te holla

  Prishtinë 24 qershor 12:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  RFID lexues dhe kartela
  Shtesa per kompjuter

  RFID lexues dhe kartela

  RFID lexues dhe kartela 125KHz 13.56MHz

  Prishtinë 24 qershor 12:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Printer termik
  Shtesa per kompjuter

  Printer termik

  Printer termik 58mm

  Prishtinë 24 qershor 12:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Printer termik per etiketa
  Shtesa per kompjuter

  Printer termik per etiketa

  Printer termik per etiketa, cmimore, deklaracione etj.

  Prishtinë 24 qershor 12:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Skaner per barkode multiline
  Shtesa per kompjuter

  Skaner per barkode multiline

  Skaner per barkode multiline, USB, 208 rreze ne 5 drejtime.

  Prishtinë 24 qershor 12:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Peshore digjitale me barkod
  Shtesa per kompjuter

  Peshore digjitale me barkod

  Peshore 8digjitale me barkod Peshoja, vaga.

  Prishtinë 24 qershor 12:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Peshore digjitale
  Shtesa per kompjuter

  Peshore digjitale

  Peshore digjitale, peshoja, vaga

  Prishtinë 24 qershor 12:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Peshore digjitale
  Shtesa per kompjuter

  Peshore digjitale

  Peshore digjitale me barkod

  Prishtinë 24 qershor 12:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Printer Samsung Printer Xpress SL-M2026
  Shtesa per kompjuter

  Printer Samsung Printer Xpress SL-M2026

  Oferte Printer Lasser Samsung Samsung Printer Xpress SL-M2026 Type: Laser B/W, A4 Print Speed: 20

  Tiranë 27 prill 15:24
  69 €
 • 1 foto
  Projektor Profesional EB-1985WU
  Shtesa per kompjuter

  Projektor Profesional EB-1985WU

  EPSON Projektor EB-1985WU Projektor projektuar per Biznese me resolucion Full HD me teknologjine me

  Tiranë 27 prill 15:23
  449 €
 • 1 foto
  MikroTik access point Wireless Router
  Shtesa per kompjuter

  MikroTik access point Wireless Router

  The MikroTik home wireless AP has five Ethernet ports and a 802.11b/g/n wireless AP with an antenna

  Tiranë 22 dhjetor 09:11
  15 €
 • 2 foto
  Super Okazione .Shes Barcode scanner professional 1 muaj i perdorur
  Shtesa per kompjuter

  Super Okazione .Shes Barcode scanner professional 1 muaj i perdorur

  Super Okazione .Shes Barcode scanner professional 1 muaj i perdorur per shkak se mora barcode automa

  Tiranë 4 dhjetor 04:56
  20 €
 • 5 foto
  Ofrojmë instalimin dhe mirëmbajtjen e kamerave, CCTV dhe IP, alarmave të zjarrit, rrjetave: LAN,WAN,VPN,- Telefonisë: VolP, analogE TE TJERA....!
  Shtesa per kompjuter

  Ofrojmë instalimin dhe mirëmbajtjen e kamerave, CCTV dhe IP, alarmave të zjarrit, rrjetave: LAN,WAN,VPN,- Telefonisë: VolP, analogE TE TJERA....!

  OFROJME INSTALIME TE SPECIALIUARA TE KAMERAVE CCTV DHE AKSESOREVE.NE OFROJME NJE GAME TE GJERE AKSES

  Tiranë 30 nëntor 21:29
  1 €
 • 2 foto
  RB952Ui-5ac2WiFi Boosters, Repeaters and Extenders
  Shtesa per kompjuter

  RB952Ui-5ac2WiFi Boosters, Repeaters and Extenders

  MikroTik hAP ac Lite TC Modeli: RB952Ui-5ac2nD-TC Versioni: internacional Gjendja: i perdorur leh

  Tiranë 30 nëntor 21:23
  30 €
 • 11 foto
  Arke per te holla
  Shtesa per kompjuter

  Arke per te holla

  Arke per te holla

  Prishtinë 16 shtator 15:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Peshore digjitale me barkod
  Shtesa per kompjuter

  Peshore digjitale me barkod

  Peshore digjitale me barkod

  Prishtinë 16 shtator 15:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   Brza ponuda zajma u 48 sati
  Shtesa per kompjuter

  Brza ponuda zajma u 48 sati

  Tražite financiranje za obnovu vaših aktivnosti ili za realizaciju projekta ili za kupnju stana, ali

  Fushë Kosovë 30 korrik 00:13
  450.000 €
 • 1 foto
  Brza ponuda zajma u 48 sati
  Shtesa per kompjuter

  Brza ponuda zajma u 48 sati

  Tražite financiranje za obnovu vaših aktivnosti ili za realizaciju projekta ili za kupnju stana, ali

  Leposaviq 28 korrik 15:44
  10.000 €
 • 1 foto
   Brza ponuda zajma u 48 sati
  Shtesa per kompjuter

  Brza ponuda zajma u 48 sati

  Tražite financiranje za obnovu vaših aktivnosti ili za realizaciju projekta ili za kupnju stana, ali

  Fushë Kosovë 10 korrik 20:27
  967.400 €
 • 1 foto
  Brza ponuda zajma u 48 sati
  Shtesa per kompjuter

  Brza ponuda zajma u 48 sati

  Tražite financiranje za obnovu vaših aktivnosti ili za realizaciju projekta ili za kupnju stana, ali

  Mitrovicë 17 qershor 13:02
  775.000 €
 • 1 foto
  saphire r9 390 8gb
  Shtesa per kompjuter

  saphire r9 390 8gb

  shitet kartela grafike saphire r9 390 8gb gddr5

  Ferizaj 23 mars 17:33
  130 €
 • 4 foto
  FRIDGE/AC COMPRESSOR SCRAP == €200 Per MT
  Shtesa per kompjuter

  FRIDGE/AC COMPRESSOR SCRAP == €200 Per MT

  RECYCLING DEVELOPMENTS LTD is a well-known Exporter and Supplier of various Ferrous and Non Ferrous

  Gjirokastër 17 mars 14:56
  200 €
 • 1 foto
  KAMERA SIGURIE
  Shtesa per kompjuter

  KAMERA SIGURIE

  OFROJME INSTALIME TE SPECIALIUARA TE KAMERAVE CCTV DHE AKSESOREVE.NE OFROJME NJE GAME TE GJERE AKSES

  Tiranë 18 dhjetor 00:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
   SONY COMPUTER SERVICE (MULTI ELECTRONICE SERVICE)
  Shtesa per kompjuter

  SONY COMPUTER SERVICE (MULTI ELECTRONICE SERVICE)

  SONY COMPUTER SERVICE OFRON KETO SHERBIME: 1. SHITJE PC+LAPTOP+ AKSESORE+SERVIS 2.SHITJE CELUL

  Tiranë 29 nëntor 20:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ulse dhe komod
  Shtesa per kompjuter

  Ulse dhe komod

  Shiten 6 ulse dhe 4 komoda Qmimi per ulse 20€(per cope) komoda 10€( per cope)

  Pejë 26 nëntor 22:31
  160 €
 • 1 foto
  Bëhu i famshëm
  Shtesa per kompjuter

  Bëhu i famshëm

  ( [email protected] ) Bëhuni të pasur Bëhu i famshëm Ejani të bëni një pasuri Ejani t

  Gjilan 14 gusht 04:23
  666 €
 • 1 foto
  Bitmain Antminer S9 13.5 TH/s + PSU APW
  Shtesa per kompjuter

  Bitmain Antminer S9 13.5 TH/s + PSU APW

  Brand new never opened still under warranty Antminer S9 - 13.5TH - 14.5TH. including power supply.

  Gllogoc 25 qershor 00:09
  1.200 €
 • 3 foto
  Zgjerues i rrjetit te wirelessit Wifi EXTENDER
  Shtesa per kompjuter

  Zgjerues i rrjetit te wirelessit Wifi EXTENDER

  Zgjerues i rrjetit te wirelessit

  Kamenicë 30 maj 18:31
  15 €
 • 1 foto
  Printer HP Laser Jet Pro MFP M26a
  Shtesa per kompjuter

  Printer HP Laser Jet Pro MFP M26a

  Shitet HP Laser Jet Pro MFP M26a në gjendje shum të mirë shum pak i perdorun.Printeri Osht Printer/S

  Obiliq 4 maj 17:51
  125 €
 • 1 foto
  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit
  Shtesa per kompjuter

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Nous offrons des prêts à toutes personnes sincères et honnêtes à ceux qui en ont besoin. Nous po

  Leposaviq 14 janar 18:42
  200 €
 • 1 foto
  Karrige per pc
  Shtesa per kompjuter

  Karrige per pc

  Shiten karriget per pc , 10euro copa

  Prishtinë 26 dhjetor 09:15
  10 €
 • 1 foto
  TRAJNIME FALAS NË FUSHËN E NDËRMARRËSISË
  Shtesa per kompjuter

  TRAJNIME FALAS NË FUSHËN E NDËRMARRËSISË

  Business Support Center Kosovo (BSCK) ofron mundësi trajnimi falas për trajnime në fushën e ndërma

  Prishtinë 2 tetor 14:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Më shumë shqetësime financiare për projektet tuaja 2017
  Shtesa per kompjuter

  Më shumë shqetësime financiare për projektet tuaja 2017

  Në fushën e financave, investimi ndërmjet individëve specializohet, Ne ofrojmë shërbimet tona për të

  Shkodër 20 shtator 20:52
  1 €
 • 3 foto
  SHİTET ARKA FİSKALE
  Shtesa per kompjuter

  SHİTET ARKA FİSKALE

  Shitet arka fiskale Cmimi 150€

  Prizren 19 shtator 22:48
  150 €
 • 0 foto
  Blej leva play station 4
  Shtesa per kompjuter

  Blej leva play station 4

  4-6 leva me cmim te arsyshem kush ka per te shitur te kontaktoj 0694872982

  Tiranë 31 gusht 14:32
  Me Marrveshje