Vetura

Hummer | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Automatik |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  Hummer H3
  Vetura

  Hummer H3

  Hummer h3 benzin gaz viti 2006 makina esht super gjendje per cdo gjo per me shum 0695555595

  Tiranë 1 qershor 08:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Hummer 3 benzin -plin
  Vetura

  Hummer 3 benzin -plin

  Shiten HAMMER 3 Viti 2007 full extra I ardhun prej gjermanis me servisa me krejt te kryte ne gjerman

  Prizren 17 janar 19:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Humer H3 Benzin-Gaz Full Option Gjendje Prefekte
  Vetura

  Humer H3 Benzin-Gaz Full Option Gjendje Prefekte

  Humer H3 Benzin-Gaz Full Option Gjendje Prefekte Viti Prodhimit 2006 Benzin + Gaz Cmimi 9800€ Me n

  Durrës 12 shtator 19:43
  9.800 €
 • 1 foto
  Hummer SUPER SUPER MJET
  Vetura

  Hummer SUPER SUPER MJET

  Hummer super luksoz. Tapiceri lekure shume shume e bukur. Makina ka sh pak km.

  Tiranë 2 shtator 08:46
  21.000 €
 • 1 foto
  Hummer H3 benzin+gaz
  Vetura

  Hummer H3 benzin+gaz

  eshte ne gjendje shume te mir

  Lezhë 25 gusht 11:48
  30.000 €
 • 2 foto
  Hummer
  Vetura

  Hummer

  Shes hummerin en gjndje te rregullt benzins motorri6.0 per me shum informata na kontaktoni ne tel os

  Pejë 1 gusht 15:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Eni
  Vetura

  Eni

  Eni

  Kurbin 28 qershor 22:03
  16.000 €
 • 1 foto
  Ndrroj me banes
  Vetura

  Ndrroj me banes

  Ndrroj me banes H2 dhe H3 jan ne gjendje te mir dhe te regullt ndrroj me banes.

  Gjilan 11 qershor 00:35
  Me Marrveshje