Vetura

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Targa Shqiptare |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  VW Golf 6 Okazion
  Vetura

  VW Golf 6 Okazion

  Golf 6 2.0 TDI, Automat DSG me 226000 km origjinale, sensor parkimi si mbrapa dhe par,sedilje me ngr

  Tiranë Sot, 07:01
  6.500 €
 • 7 foto
  2013 Volkswagen Passat SE 2.5 FULL OPTIONS
  Vetura

  2013 Volkswagen Passat SE 2.5 FULL OPTIONS

  2013 Volkswagen Passat SE 2.5 - Mundesi blerje me leasing me norme totale 5% - Versioni SE i komplet

  Durrës Sot, 06:58
  10.500 €
 • 9 foto
  ➡️ PASSAT 2.O NAFTE⛽ VITI 2006 ⬅️
  Vetura

  ➡️ PASSAT 2.O NAFTE⛽ VITI 2006 ⬅️

  ➡️PASSAT 2.O NAFTE (motorri i ri) ➡️ VITI 2006 ➡️ I SAPO ARDHUR NGA ITALIA🇮🇹 ➡️ ME D

  Durrës Sot, 06:38
  4.700 €
 • 10 foto
  ➡️ GOLF 6 ⚠️1.6 BENZIN-GAZ⛽ ⬅️
  Vetura

  ➡️ GOLF 6 ⚠️1.6 BENZIN-GAZ⛽ ⬅️

  Golf 6 Motorri 1.6 Benzine-Gaz Viti 2009 166.000 km Makina super gjendje , xhenerike , mekanike dhe

  Durrës Sot, 06:38
  5.700 €
 • 7 foto
  ➡️ PASSAT ⬅️OKAZION , VITI 2006 ⬅️
  Vetura

  ➡️ PASSAT ⬅️OKAZION , VITI 2006 ⬅️

  ➡️PASSAT 2.O NAFTE (motorri i ri) ➡️ VITI 2006 ➡️ I SAPO ARDHUR NGA ITALIA🇮🇹 ➡️ ME D

  Durrës Sot, 06:37
  4.700 €
 • 5 foto
  ➡️ GOLF 5 ⚠️1.9 NAFTE⛽ ⬅️
  Vetura

  ➡️ GOLF 5 ⚠️1.9 NAFTE⛽ ⬅️

  GOLF 5 ➡️ VITI 2008 ➡️ 1.9 NAFTE ➡️ 188.000 KM ➡️ ÇMIMI 4800€ (I diskutueshem) Makin

  Durrës Sot, 06:37
  4.800 €
 • 3 foto
  TOUAREG 3.2 v6 BENZIN-GAZ SHITET&NDRROHET
  Vetura

  TOUAREG 3.2 v6 BENZIN-GAZ SHITET&NDRROHET

  Touareg 3.2 v6 benzin-gaz . Automaat Navi komanda ne timon pilot automatik klima para dhe mbrapa ng

  Tiranë Sot, 06:18
  6.500 €
 • 6 foto
  Okaziom Golf 1.6 Nafte 2010 Automat
  Vetura

  Okaziom Golf 1.6 Nafte 2010 Automat

  🚗OKAZION VW GOLF6 AUTOMAT DSG I SAPO ARDHUR Cmimi 7999 Eur Kategoria Makina Viti: 2011 Transmetuesi:

  Lezhë Sot, 05:50
  7.999 €
 • 6 foto
  vw sharan
  Vetura

  vw sharan

  shitet vw sharan nafte me di te kuqe kamja manuale 6 marshe makina disponon clima tronic sendilje me

  Tiranë Sot, 05:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Okazion shitet volkswagen transporter T4 1.9 naft
  Vetura

  Okazion shitet volkswagen transporter T4 1.9 naft

  Okazion shitet volkswagen transporter T4 volkswagen transporter karavel 2+1

  Fier Sot, 05:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  Makina Esht Ne gjendje perfekte. Motorri 1.8. Sapo i jan nderruarr. Vaj filtra. Ferrota. Rrip Fazatu

  Tiranë Sot, 03:26
  2.400 €
 • 2 foto
  Makina me Qera Duke Filluar Nga 10 Euro
  Vetura

  Makina me Qera Duke Filluar Nga 10 Euro

  Makinat me cmimet me te lira ne treg ... Oferta : VolksWagen Polo 1.4 Nafte Super Ekonomike Golf

  Tiranë Sot, 03:25
  10 €
 • 9 foto
  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz Fabrike
  Vetura

  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz Fabrike

  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz Fabrike \"Landi Renzo\" 168.000 Km Origjinale Nr Cel:+355694869825

  Tiranë Sot, 02:48
  3.500 €
 • 10 foto
  Cc Perfekt Full?
  Vetura

  Cc Perfekt Full?

  Wolksvagen Cc 2.0 nafte bluemotion • Viti 2012 me 185 mi klm origjinale me liber sherbimesh nga wo

  Tiranë Sot, 02:30
  15.800 €
 • 0 foto
  Sharan
  Vetura

  Sharan

  Esht tull fare 3000 mijljon te vjetra i pa diskutushem gazin e ka ne kok te pistonave super ekonomik

  Kukës Sot, 02:28
  2.250 €
 • 0 foto
  VW Passat
  Vetura

  VW Passat

  Shitet passat i 2006 motorti 200 naft kambio automatike , goma brigestone te 4 te reja , me letra p

  Elbasan Sot, 01:44
  8.000 €
 • 5 foto
  Passat cc 2013
  Vetura

  Passat cc 2013

  Shitet passat cc viti fundi i 2013 ...kambio manuale 6+1....pilot automatik....start and stop...klim

  Tiranë Sot, 01:21
  13.500 €
 • 5 foto
  shitet pasat 1500€
  Vetura

  shitet pasat 1500€

  Shitet pasati n gjendje perfekte 1.8 benzine me 151 mij km orgjinale letrra te sapo prera goma te re

  Durrës Sot, 01:20
  1.500 €
 • 6 foto
  tuareg nafte
  Vetura

  tuareg nafte

  Tuareg 3.0 nafte me kamjo automat tavan xhami gjendje shum e mire makines e sapo ardhur me dogane t

  Tiranë Sot, 01:18
  18.000 €
 • 10 foto
  Tiguan Benzin+ Gaz Panorama Hid Line Super full
  Vetura

  Tiguan Benzin+ Gaz Panorama Hid Line Super full

  Sapo Ardhur Dogan Te Paguar Sapo ber me Targa Shqiptare Super ekonnomike

  Fier Sot, 01:14
  13.500 €
 • 5 foto
  Golf 5 Look Gti 1.9
  Vetura

  Golf 5 Look Gti 1.9

  Makina eshte ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e bera ne kohe rrip faze i sapo nderrru

  Tiranë Sot, 01:14
  4.800 €
 • 7 foto
  Golf 5 LOOK GTI
  Vetura

  Golf 5 LOOK GTI

  Golf 5 LOOK GTI 2.0 nafte tapiceri lekure shum te paster baxha xhami navi te golfit 6 xhama te zi or

  Tiranë Sot, 01:11
  5.200 €
 • 5 foto
  Volkswagen
  Vetura

  Volkswagen

  Manual

  Tiranë Sot, 01:08
  230.000 €
 • 9 foto
  Volkswagen Touran 1.6 FSI AUTOMAT OKAZION
  Vetura

  Volkswagen Touran 1.6 FSI AUTOMAT OKAZION

  Shes Volkswagen Touran 1.6 FSI (Benzine) me cmim OKAZION . Viti 2004 Km 251.318 (Origjinale) Klim

  Tiranë Sot, 01:08
  4.750 €
 • 6 foto
  Golf V 1.6 Benzine / Gaz
  Vetura

  Golf V 1.6 Benzine / Gaz

  Shitet Golf V 1.6 Benzine / Gaz, Makina ka 250.000 km nga te cilat 40.000 km naje bere ne shqiperi.

  Tiranë Sot, 00:33
  4.300 €
 • 11 foto
  VOLKSWAGEN JETTA 2.0 TDI AUTOMATIK DSG
  Vetura

  VOLKSWAGEN JETTA 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

  VOLKSWAGEN JETTA 2.0 TDI >LENDA DJEGESE : NAFTE >VITI 2016 >11 000 KM (E BLERE ME O KM)

  Tiranë Sot, 00:32
  15.500 €
 • 6 foto
  Golf 5 Look GT
  Vetura

  Golf 5 Look GT

  Shitet Golf 5 look GT nga fabrita , Motorr 2.0 nafte shum ekonomik vit prodhimi 25 mars 2008 - Kambi

  Tiranë Sot, 00:32
  6.000 €
 • 11 foto
  Golf 4 super gjendje..Tdi...(di)tekuqe  Gjermania
  Vetura

  Golf 4 super gjendje..Tdi...(di)tekuqe Gjermania

  Shitet golf4 portobagazh...makina esht ne gjendje perfekte..mekanike dhe estetike ..asnji gervishtje

  Elbasan Sot, 00:30
  2.800 €
 • 3 foto
  VW Passat 2003 Manuale Nafte
  Vetura

  VW Passat 2003 Manuale Nafte

  Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike. Sherbimet i jane bere menjehere sapo ka patur ndonje pro

  Elbasan Sot, 00:22
  2.800 €
 • 1 foto
  Shes golf 4 2.0 benzin
  Vetura

  Shes golf 4 2.0 benzin

  Shes golf 4 2.0 benzin shum irujten rks 1 vit klim esp airbag

  Gjilan Sot, 00:20
  3.000 €
 • 4 foto
  VW Phaeton - 2008 - Nga Gjermania
  Vetura

  VW Phaeton - 2008 - Nga Gjermania

  VW Phaeton 2008 me 275.000 KM, me liber servisi. Te gjitha sherbimet e bera tek VW Gjermani. Makina

  Pogradec Sot, 00:19
  9.900 €
 • 8 foto
  Golf 5 .Model 2009 .
  Vetura

  Golf 5 .Model 2009 .

  Super i mbajtur.Kilometra origjinale.

  Tiranë Sot, 00:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Passat CC R-Line Nafte FULL
  Vetura

  Passat CC R-Line Nafte FULL

  Volkswagen Passat CC R-Line Diesel 2.0 Bluemotion FULL OPTION Kambio Automatike DSG Pilot Automati

  Tiranë Sot, 00:04
  18.000 €
 • 8 foto
  VW POLO 99 MANUAL 1.4 BENZIN ME LETRA
  Vetura

  VW POLO 99 MANUAL 1.4 BENZIN ME LETRA

  Vw polo 99 1.4 benzin manual me letra deri ne shtator per me shum info nr tel 0682310104 whatss app

  Tiranë Sot, 00:04
  1 Lek
 • 2 foto
  Golf 4 1.9 diesel
  Vetura

  Golf 4 1.9 diesel

  Shes golf 4 (TDI tkuqe) 1.9 nafte. Nr i tel +393880518391 vetem whatsapp

  Tiranë Dje, 23:58
  2.400 €
 • 0 foto
  Golf 6
  Vetura

  Golf 6

  Golf 6 dsg. Full full makina eshte ne gjendje te shume te mire jan bere sherbimet para nje muaj ne h

  Tiranë Dje, 23:55
  12.000 €
 • 5 foto
  Okazjon , Polo 2009 , nafte 1,4. 3pistonsh
  Vetura

  Okazjon , Polo 2009 , nafte 1,4. 3pistonsh

  Makina eshte ne gjendje shum shum te mir,nuk ka nevoj per asgje.Kopjuter bordi,pilot atomatik ,klima

  Tiranë Dje, 23:41
  3.600 €
 • 9 foto
  VW GOLF 7 AUTOMATIKE 2014 1.6 NAFTE FULL OPTION
  Vetura

  VW GOLF 7 AUTOMATIKE 2014 1.6 NAFTE FULL OPTION

  12.900 EURO ‼️‼️‼️ VW GOLF 7 🚘 VITI 2014 ✅ MOTORR 1.6 TDI ( NAFTE ) BLUEMOTION-TECHNOL

  Tiranë Dje, 23:33
  12.900 €
 • 9 foto
  Okazionnn volkswagen touran 2.0 tdi automat
  Vetura

  Okazionnn volkswagen touran 2.0 tdi automat

  Shitet volsvagen touran Viti prodhimit 2006 Kambio automatike dsg 7g marsha ne timon F1 Model higlin

  Fier Dje, 23:33
  4.500 €
 • 6 foto
  Okazion!! Golf 5 Plus 1.9 Tdi Automat 2007!!
  Vetura

  Okazion!! Golf 5 Plus 1.9 Tdi Automat 2007!!

  Vw Golf 5 Plus viti 2007 Automat motorr 1.9 naft, motorri me i mir dhe super ekonomik. Ka 195000 km

  Fier Dje, 23:28
  4.800 €
 • 5 foto
  Golf 3
  Vetura

  Golf 3

  Shitet golf 3 automatic te gjitha sherbimet e kryera esht ekonomik dhe shum I shpejt☄️Cmimi I

  Tiranë Dje, 23:27
  12.000 €
 • 2 foto
  VW Golf 5 plus benzin gaz
  Vetura

  VW Golf 5 plus benzin gaz

  Me targa shqiptare dhe letra te sapo bera per nje vit 01.09.2019 .siguracion full kasko

  Elbasan Dje, 23:26
  5.700 €
 • 8 foto
  super okazion super makin
  Vetura

  super okazion super makin

  makina esht no coment full full option navigator te madh automat 1.9 kambio (DSG) ne gjendje spelta

  Tiranë Dje, 23:24
  4.444 €
 • 9 foto
  VW Golf GTI. 2011. Automat. Super gjendje.
  Vetura

  VW Golf GTI. 2011. Automat. Super gjendje.

  Shitet golf GTI (2.0 benzin) automatik i sapo ardhur. Makines i jan bere te gjitha sherbimet ska nev

  Tiranë Dje, 23:23
  10.000 €
 • 5 foto
  Vw eos, viti 2011, 2.0 benzine, ne gjendje perfekt
  Vetura

  Vw eos, viti 2011, 2.0 benzine, ne gjendje perfekt

  Vw eos, viti 2011, 2.0 benzine, letra te sapo prera, full opsion, cmimi 8500€ i diskutushem, ju lute

  Krujë Dje, 23:10
  8.500 €
 • 4 foto
  Shitet VW Golf Plus 1.9
  Vetura

  Shitet VW Golf Plus 1.9

  Shitet Volkswagen Golf Plus motorr 1.9 nafte. Makina eshte e vitit 2005 me kambio automatike DSG, kl

  Tiranë Dje, 23:10
  5.200 €
 • 6 foto
  VW CADDY 1.6
  Vetura

  VW CADDY 1.6

  Shitet vw Caddy me motorr 1.6 nafte viti 2012 me kambio manuale 5+R me sendilje 4+1, kondicioner, x

  Tiranë Dje, 23:10
  7.800 €
 • 11 foto
  VW JETTA  GLI  LINE  2013 BENXINE
  Vetura

  VW JETTA GLI LINE 2013 BENXINE

  VW JETTA 2013 BENXINE 56 MIJE MILJE KAMBIO MANUALE START & STOP KEYS LES GO KAMERA ORIGJINALE

  Tiranë Dje, 23:09
  10.500 €
 • 10 foto
  Golf 6 1.6 benzin gaz 2009 me dogan 6700euro
  Vetura

  Golf 6 1.6 benzin gaz 2009 me dogan 6700euro

  Golf 6 1.6 benzin gaz viti 2009 215mije km 5porta full opsion komanda ne timon klima ne gjendje te s

  Tiranë Dje, 23:07
  6.700 €
 • 0 foto
  polo gaz benzi okazion. letra te sapo prera deri
  Vetura

  polo gaz benzi okazion. letra te sapo prera deri

  polo 1.4 ... gaz benzin shum ekonomike 3 mij lek 100 klm disqe origjinal alimini te sapo bler gom

  Lushnjë Dje, 23:04
  1.500 €