Vetura

VW Volkswagen | Scirocco | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Benzinë |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  VW Scirocco
  Vetura

  VW Scirocco

  OKAZION..Shitet Scirocco 2.0TSI Makina esht e vecant ne llojn e saj Super e shpejt.Full Opsion Navi

  Tiranë 12 nëntor 13:24
  7.400 €
 • 11 foto
  Scirocco 1.4 B turbo 160 ps
  Vetura

  Scirocco 1.4 B turbo 160 ps

  Scirocco 1.4 B turbo 160 ps Prej ardhje zh rks 1 vit full Full opcione . Dsg Dynaudi Fellne 18 w

  Prizren 8 nëntor 10:19
  13.500 €
 • 9 foto
  Volkswagen scirocco 2,0 benzin
  Vetura

  Volkswagen scirocco 2,0 benzin

  Makina esht ne gjendje shum te mire super full option vinimotors99 ndodhemi ne autostraden Tiran Dur

  Tiranë 21 tetor 09:33
  7.000 €
 • 7 foto
  Vw scirocco
  Vetura

  Vw scirocco

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer 83.000 km jan origjinale ka patur vetem nje pronar ka shum ext

  Tiranë 10 shtator 15:39
  13.000 €
 • 0 foto
  Volkswagen Scirocco Facelift Sport Packet Bi-Xenon
  Vetura

  Volkswagen Scirocco Facelift Sport Packet Bi-Xenon

  VOLKSWAGEN SCIROCCO FACELIFT SPORT PAKET BI-XENON VIT PRODHIMI 2009 MOTORR 2.0 TSI (1984 CCM) (TU

  Tiranë 6 shtator 22:24
  8.800 €
 • 10 foto
  Shes volkswagen scirocco
  Vetura

  Shes volkswagen scirocco

  Motorr 2.0 TSI (turbo benzine) Fuqia 147 KW - 200 HP (kuaj fuqi), 175 000 km origjinale, e ardhur ng

  Tiranë 3 shtator 21:26
  8.500 €
 • 7 foto
  R origjinal 320kw
  Vetura

  R origjinal 320kw

  Makin e a ardhun nga dubai perfekte ne te gjitha dreitimet shum e shpeit 320 kw me dogan te pagume m

  Tiranë 29 gusht 12:24
  18.000 €
 • 4 foto
  Shitet VW Volkswagen Scirocco 2.0 benzin viti 2010
  Vetura

  Shitet VW Volkswagen Scirocco 2.0 benzin viti 2010

  Shitet VW Volkswagen Scirrocco 2.0 benzin viti 2010 manual. Makina eshte ne super e paster si nga br

  Tiranë 22 korrik 15:48
  8.800 €
 • 0 foto
  Makina
  Vetura

  Makina

  Shitet vozwagen scirocco vitit 2011 1.4tfsi cmimi i diskutushem & mundesi nrrimi

  Tiranë 15 korrik 19:53
  6.800 €
 • 4 foto
  VW Scirocco 2.0 TSI
  Vetura

  VW Scirocco 2.0 TSI

  Pe shes VW Scirocco 2.0 TSI 211 PS NGA ZVISER Numri contact 049853858

  Prishtinë 14 korrik 20:41
  13.000 €
 • 8 foto
  Shiroka Gt 1.6 benzin viti 91 boj ndrrim Rks skadu
  Vetura

  Shiroka Gt 1.6 benzin viti 91 boj ndrrim Rks skadu

  Punon shum mir rks i skaduar boj ndrim ska.asnje xham thym nr viberit+383 45 555 502

  Prishtinë 1 korrik 11:05
  1.000 €
 • 0 foto
  Scirocco
  Vetura

  Scirocco

  Shitet viti i prodhimit,2009,1.4 tsi me SI te kuqe shuper e shpejte versioni me 160 kuaj ngjyra e z

  Tiranë 30 qershor 17:32
  8.000 €
 • 5 foto
  scirocco
  Vetura

  scirocco

  shitet vozwagen scirocco 1.4 tfsi

  Tiranë 26 qershor 21:44
  6.700 €
 • 10 foto
  VW Scirocco R
  Vetura

  VW Scirocco R

  VW Scirocco 2.0tsi R 320PS Stage 1 - Pops and Bangs - Speed limit off Viti : 2010 Km : 215.000 Trans

  Ferizaj 25 qershor 23:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndrim me makin tjeter
  Vetura

  Ndrim me makin tjeter

  Vetem me ndrim me nje makin tjeter,automatike e me nafte,te jete me bagazh te madh per transport fos

  Tiranë 25 qershor 07:42
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Volkswagen Scirocco
  Vetura

  Volkswagen Scirocco

  Automjeti në mënyrë perfekte pune dhe ka një garanci. Për më shumë informacion kontaktoni me mua: hi

  Prishtinë 22 qershor 04:12
  6.500 €
 • 7 foto
  Shiroko
  Vetura

  Shiroko

  Scirocoo 1.6 benzin ne gjendje te mir timon hidraulik muzik korrizjon ska podin si pi fabrike

  Shtime 11 qershor 13:37
  650 €
 • 6 foto
  VW scirocco 1.4 tfsi
  Vetura

  VW scirocco 1.4 tfsi

  Makina sapo ardhur nga zvicra dogan e pagur gati per targim.super gjendje cdo sherbim i kryer ne zvi

  Elbasan 6 qershor 12:25
  11.500 €
 • 6 foto
  Shes ose ndrroj wolfagen scirocco
  Vetura

  Shes ose ndrroj wolfagen scirocco

  Shes ose ndrroj veturen wolfagen scirocco 2.0 tsi benzin 2010 ne gjendje perfekte

  Gjilan 31 maj 01:29
  15.000 €
 • 6 foto
  Shes ose ndrroj wolsfagen scirocco
  Vetura

  Shes ose ndrroj wolsfagen scirocco

  Shes ose ndrroj wolfsgen scirocco 2010 2.0 tsi benzin ne gjendje perfekte 044 77 88 33

  Prishtinë 31 maj 01:29
  15.000 €
 • 6 foto
  Kristian Ndreu
  Vetura

  Kristian Ndreu

  VW scirocco 1.4 benzin ne gjendje shume te mire te gjitha sherbimet e bera cmimi 7000€ i diskutueshe

  Lezhë 29 maj 16:50
  7.000 €
 • 0 foto
  VW Scirocco -11
  Vetura

  VW Scirocco -11

  Shitet vozwagen scirocco vitit2011 1.4 tfsi gjys paneromik Tlf 0692478256

  Tiranë 28 maj 09:08
  6.500 €
 • 5 foto
  VW Scirocco oferta sot
  Vetura

  VW Scirocco oferta sot

  Shes shirok 1.8 benzin timon hidraulik ngjendje tmir muzik tmir Rexhistrim i skaduar boj edhe ndrr

  Shtime 28 maj 01:10
  750 €
 • 11 foto
  Scirocco R.1.4.Tsi.160cv. Benzina
  Vetura

  Scirocco R.1.4.Tsi.160cv. Benzina

  Volkswagen scirocco.R.Brenda dhe jashte .km 94.gjitha me liber sherbimesh.origjinale. Volkswagen.ful

  Tiranë 25 maj 12:56
  12.500 €
 • 7 foto
  Volkswagen Scirocco
  Vetura

  Volkswagen Scirocco

  Shes Volkswagen Scirocco 2010 1.4/benzin,pa dogan per me shum info kontakt ne viber:+38345219878

  Lipjan 15 maj 19:38
  1 €
 • 6 foto
  Okazion scirocco
  Vetura

  Okazion scirocco

  Shitet Volkswagen scirocco 1.4 benzine. Makina ka ardhur nga gjermania dhe ka ber shum pak km ne shq

  Tiranë 27 prill 15:31
  7.500 €
 • 5 foto
  Scirocco okazion
  Vetura

  Scirocco okazion

  Makina eshte ne gjendje perfekte 2 vite e ardhur nga gjermania dhe ka ber shum pak km ne Shqiperi.

  Fier 26 prill 13:53
  7.500 €
 • 3 foto
  shiroko
  Vetura

  shiroko

  shes shiroko 1.8 benzin ne gjendje te rregullt i qlajmrun 049272208 045217372

  Mitrovicë 6 prill 22:21
  499 €
 • 6 foto
  Shitet scirocco oldtimer 1.8 benzin
  Vetura

  Shitet scirocco oldtimer 1.8 benzin

  Shes vw scirocco 1.8 benzin , vetura eshte ne gjendje te rregullt si dhe eshte e ruajtur brenda dhe

  Prizren 4 prill 11:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vw Scirocco me dogan
  Vetura

  Vw Scirocco me dogan

  Vs Scirocco 1.4 TSI tkuqe (Viti fund 11-2010 qe hyn 2011) kamio automatike Look origjinal *RIEGER* d

  Durrës 4 prill 06:55
  12.000 €
 • 5 foto
  SUPER OKAZION
  Vetura

  SUPER OKAZION

  okazion makina esht full ska nevoj per fjal 70 mi km origjinale ta kontrolloni ku te doni

  Tiranë 4 prill 02:30
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Golf
  Vetura

  VW Golf

  Shitet vw scirocco e sapoardhur , sapotarguar me letra te prera per nje vit Vit prodhim 2009 Kondi

  Tiranë 4 prill 02:04
  8.500 €
 • 8 foto
  Okazion VW Scirocco benzin
  Vetura

  Okazion VW Scirocco benzin

  Shitet vw scirocco german EDITION 2.0 TSI (SI te kuqe) 200 hp ( mund ti shtohen edhe 60 hp me stage

  Tiranë 4 prill 02:03
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Okazion vw scirocco full extra
  Vetura

  Okazion vw scirocco full extra

  Shitet volswagen scirocco german EDITION, 2.0 TSI (SI te kuqe) benzine, 200 hp dhe ky eshte version

  Tiranë 4 prill 02:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Wolsvagen scirocco
  Vetura

  Wolsvagen scirocco

  Shitet nderrohet wolsvagen scirocco 1.4 benzine tsi viti i prodhimit 2009 e sapo ardhur nga italia m

  Lushnjë 3 prill 16:43
  7.500 €
 • 6 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Volkswagen Scirocco 1.4 tsi, viti 2010, 106154 km

  Tiranë 3 prill 14:30
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Volkswagen Scirocco
  Vetura

  Volkswagen Scirocco

  Shitet Volkswagen Scirocco 1,4 TSI Benzin (TSI e kuqe) viti 2009. Makina sa ka hyre nga Italia nuk e

  Lushnjë 3 prill 14:23
  7.500 €
 • 5 foto
  VW Scirocco
  Vetura

  VW Scirocco

  OKAZION.Shitet wolsvagen scirocco 1.4 benzine viti i prodhimit 2009 e sapo ardhur nga italia me targ

  Lushnjë 3 prill 07:37
  6.500 €
 • 3 foto
  VW Shirocco 1.4 benxine
  Vetura

  VW Shirocco 1.4 benxine

  Shitet wozvagen shirocco 1.4 benxine viti prodhimi 2011 klm 17600 mundesi nrrimi + diferenc nga ana

  Lezhë 3 prill 03:57
  7.500 €
 • 1 foto
  Shitet Volkswagen Scirocco
  Vetura

  Shitet Volkswagen Scirocco

  1.4 TSI. Biturbo 160 Hp. Makina eshte blere me 0 km ne 2009. Kambio manuale, 6 marsha, tavan xhami,

  Tiranë 2 prill 10:33
  7.500 €
 • 9 foto
  Volkswagen Scirocco ?? AUTOMATIKE DSG 2011
  Vetura

  Volkswagen Scirocco ?? AUTOMATIKE DSG 2011

  Volkswagen Scirocco 🇨🇭 Automat DSG Vitit 2011 Motorr 1.4TSI (Behet dhe me Gaz ) Marsha Ne timon (

  Durrës 2 prill 05:27
  8.000 €
 • 4 foto
  Volsvagen shiroko (scirocco) 1.4 benzin 2009
  Vetura

  Volsvagen shiroko (scirocco) 1.4 benzin 2009

  Volsvagen shiroko (scirocco) 1.4 benzin 2009 look 2013 sport+ edition. Look i ber me porosi dhe zhur

  Tiranë 2 prill 02:43
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Scirocco 2019
  Vetura

  Scirocco 2019

  SHITET OSE NDERROHET Scirocco 2019 1.4tsi turbo S manual xhama te zi origjinal disqe R17 fabrike or

  Elbasan 1 prill 14:04
  8.000 Lek
 • 4 foto
  Shes shiroko 16w.
  Vetura

  Shes shiroko 16w.

  Shes shirokon 16w ka qen tash. Eshte me motorr normal 8w numer kontakti 044172063 ju mirpres all

  Ferizaj 1 prill 09:33
  1.300 €
 • 6 foto
  Volkswagen Scirocco 2.0 TSI
  Vetura

  Volkswagen Scirocco 2.0 TSI

  Volkswagen scirocco viti 2010 kambio manuale me 83 mij km, motorr 2.0 Tsi i montohet impianti i gazi

  Tiranë 1 prill 08:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makina
  Vetura

  Makina

  Shitet ose nrrohet me makin me vler me te vogel +diferenc cmimi 7300 me nrrim ka cmim tjeter

  Tiranë 10 mars 04:34
  7.300 €
 • 8 foto
  Scirocco
  Vetura

  Scirocco

  Makina esht super gjendje e sapo ardhur nga italia e sapo targuar makina i ka te gjitha sherbimet e

  Elbasan 26 janar 10:56
  7.500 €