Vetura

VW Volkswagen | T1 | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

T1

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Tenda Dilli ,,Xhimi\'\'
  Vetura

  Tenda Dilli ,,Xhimi\'\'

  Kemi tenda te diellit me dimezione (400 x 300 ) (400 x 250 ) (350 x 250) (300 x 200 )

  Prizren 17 maj 22:53
  Me Marrveshje