Vetura

VW Volkswagen | T1 | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

T1

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  VW T1
  Vetura

  VW T1

  ka goma dimrore 6mm me disqe duralumini klima perfekte automjeti ndodhet ne austri ne perdorim per k

  Tiranë 31 gusht 08:39
  2.300 €
 • 11 foto
  Tenda Dilli ,,Xhimi\'\'
  Vetura

  Tenda Dilli ,,Xhimi\'\'

  Kemi tenda te diellit me dimezione (400 x 300 ) (400 x 250 ) (350 x 250) (300 x 200 )

  Prizren 10 gusht 18:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shesss
  Vetura

  Shesss

  Shes ww 1.8 disell viti 72 manuel i regjistriuar gjendje e mir informata me hollsi 044139317

  Pejë 28 korrik 21:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kombi 4 Dyer VW
  Vetura

  Kombi 4 Dyer VW

  Qmim 2150 € me 8 ulese plus 1 Diezel 1.9 Regjistrimi 21-06-2019 ni vit Regjistrim shpenzime t

  Prizren 27 qershor 10:10
  2.150 €
 • 3 foto
  Golf 2
  Vetura

  Golf 2

  Golf 2 3 muj rgjistrim

  Malisheve 29 maj 12:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Karrotrec Iveco
  Vetura

  Karrotrec Iveco

  Karotrec iveco

  Tiranë 4 prill 05:47
  900.000 Lek
 • 0 foto
  disqe sportive
  Vetura

  disqe sportive

  disqe sportive 15

  Tiranë 1 prill 17:20
  180 Lek
 • 5 foto
  Man 8.15 mundesi ndrrimi me vetura etj
  Vetura

  Man 8.15 mundesi ndrrimi me vetura etj

  Shes kamionin man kran kiper 4kubiksh gjendje teper tmir si nga shasi ashtu dhe nga motorri 0455412

  Malisheve 31 mars 22:20
  4.900 €