Vetura
Delvinë

Vetura në shitje në Delvinë | Automatik |

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Volkswagen Golf 2.0 TDi, 2008
  Vetura

  Volkswagen Golf 2.0 TDi, 2008

  Volkswagen Golf 2.0 TDi, viti 2008, naftë, 192,000 km, argjend me ngjyra, gri me ngjyra të brendshme

  Delvinë 6 shtator 22:24
  2.900 €
 • 8 foto
  Mercedec-Benz
  Vetura

  Mercedec-Benz

  shitet Mercedes-Benz ngjyra blu me kamjo automat makina esht ne gjendje te shkelqyer me te gjitha sh

  Delvinë 5 korrik 18:12
  1.500 €
 • 6 foto
  Cls
  Vetura

  Cls

  Shitet Mercedes-Benz CLS 550. AMG-Line nga fabrika - Viti: 2013 - Km. 120000 - Full Edition - Full L

  Delvinë 29 maj 11:29
  28.000 €
 • 0 foto
  VW Passat 2007
  Vetura

  VW Passat 2007

  Pasat superekonomik me hapsira te bollshme per familje te reja ka bagazh te bollshem munde te perdor

  Delvinë 3 maj 19:50
  7.400 €
 • 5 foto
  gdgdd
  Vetura

  gdgdd

  dggfdjf

  Delvinë 4 prill 10:56
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  2011 Audi A6 2.0 Turbo
  Vetura

  2011 Audi A6 2.0 Turbo

  Shitet Audi A6 2011 Cmimi 11300 euro me dogane dhe letra te kryera. Pranohen dhe oferta per nderri

  Delvinë 1 prill 15:16
  11.300 €