Volkswagen Caddy

Çmimi: 5.100 €
Volkswagen Caddy

Detajet

Postuar
20 maj 18:16
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Dragash
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Caddy
Viti i prodhimit
2011
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Vetura e sapoardhur nga jashte. Eshte ne gjendje shume te mire.
Diesel 1.6 TDI DSG Sequential
7 shpejtesi automatik
235000-239000km
Viti 2011
102hp
Per me teper kontakto ne 0038343907222 si dhe viber i njejti nr


Shpallje te ngjashme