Volkswagen Crafter

Çmimi: 5.700 €
Volkswagen Crafter

Detajet

Postuar
6 maj 22:55
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Dragash
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Crafter
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

Volkswagen Crafter 2.5 TDI Manual, 163hp, 2007
6 shpejtesi manual
Sensora para dhe mbrapa si dhe ne pasqyra
Vetura eshte ne gjendje te mire
E sapoardhur nga jashte
Per me teper kontakto ne 0038343907222 si dhe viber


Shpallje te ngjashme