Mercedes Benz E 350 AVANTGARDE 4MATIC AmG Line

Çmimi: Me Marrveshje
Mercedes Benz E 350 AVANTGARDE 4MATIC AmG Line

Detajet

Postuar
30 shtator 2023 17:21
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Karburanti
Naftë
Viti i prodhimit
2013
Kilometrazha
250 000 - 299 999
Marshi
Automatik
Targa
Te huaja

Përshkrimi

Mercedes Benz E 350 CDI 4MATIC AVANTGARDE
Viti •02.03.2013 •• AMG LINE •• FULL OPSION
Kilometra te garantuara 100% •275.000•
Ccm 3.0 Diesel •265 PS / 195 KW
Te gjithe serviset e kryera e sapo ardhur nga Gjermania🇩🇪
Drita te mjegulles ne pjesen para dhe mbrapa
Nderruesi i shpejtsive Automatic
Sistem te nderrimit te shpejtesive ne timon
Sistem te kyqjes se shpejtesive Tempomat
Sistem te kyqjes me telefon-veture
•Bluetooth
•SD Card
•Media MP3
•CD Player
•Navi Media
•Tempomat
•AirBag
•ESP
•ABS


Shpallje te ngjashme