Toyota RAV4

Çmimi: 1.000 €
Toyota RAV4

Detajet

Postuar
30 janar 02:19
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë
Marshi
Automatik
Kilometrazha
110 000 - 119 999
Karburanti
Benzin
Targa
Kosovare
Lloji
Toyota
Modeli
RAV 4

Përshkrimi

Emri im është Lachmund Marco, do të doja të dhuroja një automjet (Lexus RX). Në të vërtetë, për të udhëtuar në Shtetet e Bashkuara me familjen time pas caktimit tim jashtë vendit, u punësova si inxhinier në një projekt të madh. Duke qenë se do të drejtoja projektin për një kohë të gjatë, vendosa të bëj një donacion special. me makinën time të bukur për të gjetur një pronar të ri që do ta dojë dhe kujdeset për të, sugjeroi pastori.
Nëse jeni të interesuar, mund të më kontaktoni në:
Email: [email protected]


Shpallje te ngjashme