PASSAT B8 2.0 BiTDI 4 MOTION - I sapo Doganuar

Çmimi: Me Marrveshje
PASSAT B8 2.0 BiTDI 4 MOTION - I sapo Doganuar

Detajet

Postuar
14 prill 19:11
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë
Marshi
Automatik
Kilometrazha
190 000 - 199 999
Karburanti
Nafte
Targa
Të huaja
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Passat

Përshkrimi

PASSAT B8 2.0 BiTDI 4 MOTION - I sapo Doganuar 🇽🇰
Vetura eshtë e sapo ardhur nga \"Zvicera \" 🇨🇭🇽🇰
Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 210591 •
Mund t\'i verifikoni ne serviset te Autorizuara
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
Ccm: 2.0 BiTDI - 240 PS / 176 KW
Viti: 28.11.2014 ~ Modeli 2015
PANORAM 4MOTION HIGHLINE BiTDI DIGITAL
• Ndërruesi i shpejtësive: Automatik DSG
• Drritat inteligjente të modelit më të sukseshëm
• Instrumentalin Digital të modelit më të avancuar
• Kamera të parkingut para,pas dhe 360* shkallë & senzora parkingu,para pas & anash multifunksionale
• Sistem të hapjes / mbylljes panorames multifunksionale
• Sistem i ndezjes së veturës me anë te START/STOP
• Sistem të klimës multifunksionale & Digjitale funksional
• Asistime gjatë vozitjes Rear Traffic Alert,Blind Spot Monitor,Lane Front Assist,Speed Limiter,etj
• Sistem të ulseve me ftofje,me ngrohje,me buton,me memorie & me masazh,të gjitha multifunksionale
• Sistem të zgjedhjes së vozitjes sipas dëshirës;
COMFORT - ECO - NORMAL - SPORT - INDIVIDUAL
• Gjamat ©️olo®️™️ të prodhuara nga prodhuesi
• Sistem të mbylljes së bagazhit me anë të butonit
• Sistem të asistimeve gjatë vozitjes Front Assist
• Sistem asistimi funksional “AUTO HOLD”
• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”
• Sistem të senzorit të shiut funksionale
• Klimë multifunksionale & Digjitale
• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë
• Gjamat Elektronik & me ngrohës
• Senzora parkingu para dhe pas
• Sistem të ulseve me ngrohje
• Sd Card
• Media /MP3
• CD-Player
• Blutetooth
• NAVi Media
• AUX-IN
• AirBag
• ESP
• ABS
Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi: \"NLB Bank\"Raiffeisen Bank\" & \"Virtus Lending\"
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp
📍Magjistrale - Gjakove - Prizeren


Shpallje te ngjashme