Fellne 16 coll

Çmimi: 270 €
Fellne 16 coll

Detajet

Postuar
12 dhjetor 2021 18:31
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shes fellne per opell shume te ruajtura.


Shpallje te ngjashme