BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Çmimi: 4 €
BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Detajet

Postuar
18 korrik 15:58
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Kamenicë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
225
Viti i prodhimit
2010
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
75 000 - 79 999

Përshkrimi

AUTO-SHALA (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
VIBER OSE WHATSAPP +38349116515
AUTO-SHALA (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️049116515

JEMI KOPANIJA MA SERJOZE NE VEND
JU FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN TUA


Shpallje te ngjashme