Golf 5 1.9 Tdi blueMotion Rks 049 42 42 43

Çmimi: Me Marrveshje
Golf 5 1.9 Tdi blueMotion Rks 049 42 42 43

Detajet

Postuar
13 mars 18:38
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë
Marshi
Manual
Kilometrazha
30 000 - 34 999
Karburanti
Nafte
Targa
Kosovare
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf

Përshkrimi

GOLF 5 1.9 TDI BlueMotion ME RKS I RI I Ri

📞049 42 42 43
📞049 69 43 99


Vetura Posedon
Rks 11 Muj
Matorr 1.9 TDI
66KW / 90PS
Modeli BlueMotion
Marshi Manual 5+1
Servisin e sapo kryer
Ngjendje Extrem Tmir
Senzor Parkimi
7 Vite 1 Pronar
Viti Prodhimit 2005
KM 362*** Me Liber
Karaseri Dhe Interier Te Mirmbajtun Nga Pronari
Xhama te Erresuar
Etj Etj
Bejm edhe Ndrrim
Ju Mir Presum


Shpallje te ngjashme