Golf 7 1.6tdi

Çmimi: 6.999 €
Golf 7 1.6tdi

Detajet

Postuar
10 mars 10:36
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë
Marshi
Manual
Kilometrazha
190 000 - 199 999
Karburanti
Nafte
Targa
Të huaja
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf

Përshkrimi

Golf 7 1.6 tdi 81 kw +383 49 635 555 (6.999)€

Viti: 2014
Marshi : Manual
Targa ; te huaja pa dogane i sapo ardhur 🇩🇪
Viti i prodhimit - 2014
Disel - 1.6 TDI
Posedon :
- Tempomat
- Bord Kompjuter
- Alu fellne plus goma te reja rezerve 4
- Start -Stop Semafora
- Fellne origjinal te VW
- Radio Cd6 plus navigacion
- Senzor Shiu,Parkimi
- Klimatronik Dy zonale

Ne gjendje shume te mire , shume i paster si mrena po ashtu dhe jashte ,me te gjitha serviset e kryera,


Shpallje te ngjashme