?Lëshohet Lokali me Qera

Çmimi: Me Marrveshje
?Lëshohet Lokali me Qera

Detajet

Postuar
12 janar 16:14
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

📌Lëshohet Lokali me Qera
📍Prishtinë
Bregu i Diellit-Përballë ROYAL MALL
📐Sipërfaqja e Lokalit është 26m2
✔️Lokali është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme afaristo-biznesore dhe posedon:
➖Depo
➖Banjo
➖Hapësirë Punuese
🔸Për informata më të hollësishme na vizitoni në zyren tonë në Fushë Kosovë te Rrethi-Rruga “Vëllezërit Majanci” apo na kontaktoni në :
📞+38348315333
📞(viber)+38348316333
📩[email protected]