Shes dy lokale ne Prishtine.

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
27 mars 07:07
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes dy lokale te qafa ne Prishtine, njeri ka madhesine prej 22 m2 me qmim, 22000 euro, dhe tjetri ka madhesine prej 35 m2, me qmim, 35000 euro.


Shpallje te ngjashme