AUDI A5

Çmimi: 13.900 €
AUDI A5

Detajet

Postuar
22 prill 01:48
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Audi
Modeli
A5
Viti i prodhimit
2014
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

🔔 SHITET 🔔 ⬇️
📂2014 Audi A5 S-line
✅Motorri: 2.0 nafte 4x4(quattro)
✅Kambio: Automatike
✅Kilometra: 197mij kilometra
📂 Opsionet:
◾️Sendilje lekure
◾️Sendilje me ngrohje para
◾️Sendilje me levizje+memorie
◾️sendilje me fryrje edhe c-fryrje
◾️Sensor parkimi para+mrapa
◾️Kamera parkimi
◾️Fenere afs me larje
◾️Pasqyra me palosje
◾️Klima me 2 zona
◾️sunroof(baxho)
◾️start/stop (fiket ne semafor)
◾️Keyless-Go
◾️Auto-hold
◾️assist plus
◾️sound system bang & olufsen
◾️Pasqyra elektrike me palosje
◾️Navi
◾️Komanda ne timon
◾️Sensor dritash+shiu
◾️Radio cd-player Usb Bluetooth
◼️makina ka 2 celesa
📂Makina eshte ne gjendje shume te mire, dhe te gjitha
sherbimet te sapo kryera, e gatshme per tu kontrolluar nga
ju.
💶Cmimi:13900€
📞Tel: 0695005009