‼️Audi Q5 3.0 TDI S-line‼️

Çmimi: 12.800 €
‼️Audi Q5 3.0 TDI S-line‼️

Detajet

Postuar
14 prill 23:45
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Audi
Modeli
Q5
Viti i prodhimit
2010
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

‼️Audi Q5 3.0 nafte automat‼️
🔻Viti 2010
🔻Kilometra 234.000 origjinale me te drejt kontrolli tek Audi
🔻Goma te reja 80%
🔻Sherbime te gjitha te sapobera vaj filtra gomina volant e mbajtur per merak. Makin personale e mar nga Gjermania jo Korea
🔻Panoram
🔻Sedilje me ngrohje
🔻Makina eshte shume e paster si brenda dhe jashte
🔻Xhama te zinj mbrapa origjinal
🔻Sensor parkimi mbrapa
🔻Cmimi 12.8€ i diskutueshem!
0685093905


Shpallje te ngjashme