Shitet ?

Çmimi: 12.000 €
Shitet ?

Detajet

Postuar
14 prill 15:56
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Audi
Modeli
Q5
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Benzin
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

🚗 Marka: Audi Q5

🗓️Viti prodhimit: 2012

🚀Fuqia motorrike: 2.0

⛽️ Karburanti: Benzine

📌 Lloji i kambios: Automat

🛞 Kilometrat: 203.000

⬛️ Xhamat e zinj pas origjinal

🧾 Dokumentat deri ne 2025

📍Vendodhja: Tirane

📞 Nr.Tel: +355 672061844

Çmimi: 12.000€ i diskutueshem nga afer

• Opsione extra Full option si mungon asgje per vitin qe ka , S Line ,Sedile me mgrohje para dhe mbrapa , Start Stop , Full panoramik, Navi, sensor para mbrapa, kamer parkimi, Discet me vler 860€ + Gomat Firell

📎 Makina i ka te gjitha sherbimet e kryera, mund ta kontrolloni tek mekaniku juaj i besuar.


Shpallje te ngjashme