🛑BMW 740i #Mperformance🛑 OKAZION

Çmimi: 27.000 €
🛑BMW 740i #Mperformance🛑 OKAZION

Detajet

Postuar
3 mars 12:50
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Lloji
BMW
Modeli
Seri 7
Karburanti
Benzinë
Viti i prodhimit
2017
Kilometrazha
120 000 - 129 999
Marshi
Automatik
Targa
Te huaja

PĂ«rshkrimi

BMW 740i #Mperformance
- Viti 2017 me 120 000 milje te vetat origjinale.
FULL OPTIONS!. Lista e plote e opsioneve.
- Motorri 3.0 Benzine XDriveTwinPoweTurbo
Auto Start Stop
- Brake Energy Regeneration
- Kamera - Sensore parkimi dhe kamera360•
- Feneret Full Led adaptive
-Opsion Eco-Sport-sport+ Individual
Amortizim me kontroll lartesie
- Dyer me thithje
Keyless Go hapje mbyllje ndezje pa celes
- Sedile me ngrohje para morapa
Sedilet e pasme me ngrohje
Klima me 4 zona
- Sedilet e parme me perthyrje Comfort
- Keyless Go (makina hapet, mbyllet dhe ndizet pa perdorur celesin)
- Timoni i ndjeshem nga shpejtesia dhe mban korsine vete kur
ka vija te bardha dhe dridhet nese shkel vijat
- Sistem qe parkohet vete
- Autonomous Distronic Plus (Makina ka radar qe detekton rrugen dhe makinat para dhe ecen vete duke i vendosur ju distancen ge duhet te ruaje dhe makina frenon dhe shpeiton vete sipas situates
- Fenere Bi Xenon adaptive dhe kthehen sipas timonit -
Fenere
me drita te gjata automatike ge hapen dhe mbyllen ne varesi te mjeteve ge ndodhen para
-Butonat me Keramike
-Drita ambient interiori
- Blind Spot (trekendesh ne pasqyra)
Lane change warning
Driving Assistant Plus (Makina skanon rrugen dhe parandalon rreziget)
- Head up display (Shfaq kilometrazhi ne xham)
Wireless charger per telefonin
- Kroskot lekure individual
-AutoParking
-Eco System (Fiket automatikisht ne Semafor)
-Bagazhi Mbyllje Me Buton ©️
- Radar qe detekton shenjat e trafikut
-Ambient Light (Drita ne Interior )
Dhe shum Opsione te tjera.
Makina eshte shume e vecante per llojin e saj.
Makina ndodhet ne USA. Okazion Cmimi deri ne Portin e Durresit 27000€ i Diskutueshem. Dogana me vlere 2500€. Vjen vetem nese arihet mareveshje. Nr tel 0682361627


Shpallje te ngjashme