CITROËN BERLINGO 1.6 BENZIN 2010 ZVICRA ME DOGAN

Çmimi: 5.900 €

Detajet

Postuar
17 qershor 2023 18:02
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Marshi
Manual
Kilometrazha
180 000 - 189 999
Karburanti
Benzin
Targa
Të huaja
Lloji
Citroën
Modeli
Berlingo

Përshkrimi

CITROËN BERLINGO MULTISPACE 1.6 BENZIN 2010 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR, ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, KOMANDA NE TIMOM, GJENDJE PERFEKTE
MOTOR I THJESHT PERSHTATET 100 NE GAZ, GATI PER TARGA