Citroen c3 bezin gaz 2009

Çmimi: 3.200 €
Citroen c3 bezin gaz 2009

Detajet

Postuar
16 korrik 2023 00:24
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Marshi
Manual
Kilometrazha
160 000 - 169 999
Karburanti
Benzinë + Gaz
Targa
Shqiptare
Lloji
Citroën
Modeli
C3

Përshkrimi

Shitet citroen c3 viti 2009 benzin gaz ngjyra gri e erret me kondicioner me targa shqiptare taksat te sopo paguara siguracioni ne dhjetor kolaudimi ne dhjetor 2024 ne gjendje te mire me kater amortizator te rinj plus 2 suportet para dhe stabilizatoret si dhe ferrotat e para se sapo nderruara gomat 80%.Shitet per arsye se kam marre makin me te madhe. Cmimi 3200 euro i diskutueshem