FIAT 500L VITI 2014 MOTOR 1.3 NAFT ZVICRA

Çmimi: 10.900 €
FIAT 500L VITI 2014 MOTOR 1.3 NAFT ZVICRA

Detajet

Postuar
1 shtator 18:32
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Marshi
Manual
Kilometrazha
140 000 - 149 999
Karburanti
Nafte
Targa
Shqiptare
Lloji
Fiat
Modeli
500L

Përshkrimi

FIAT 500 L VITI 2014 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA DHE SAPOTARGUAR MOTOR 1.3 NAFT ME START AND STOP, ME NAVIGATION, BLUETOOTH USB AUX, KOMANDA NE TIMOM PILOT AUTOMATIC, SENSOR PARKIMI
GJENDJE PERFEKTE ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA


Shpallje te ngjashme