FIAT FIORINO QUBO 1.3 NAFTE 2009 ZVICRA

Çmimi: 3.700 €
FIAT FIORINO QUBO 1.3 NAFTE 2009 ZVICRA

Detajet

Postuar
20 prill 2023 22:27
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Marshi
Manual
Kilometrazha
160 000 - 169 999
Karburanti
Nafte
Targa
Të huaja
Lloji
Fiat
Modeli
Qubo

Përshkrimi

FIAT FIORINO QUBO 1.3 NAFTE VITI 2009 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR
ME KONDICIONER
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
DISQE ALUMIN, BLUETOOTH USB AUX
SENSOR PARKIMI
SUPER EKONOMIKE
GJENDJE PERFEKTE