SHITET NDERROHET FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013

Çmimi: 1 €
SHITET NDERROHET FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013

Detajet

Postuar
26 mars 2023 21:21
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Marshi
Manual
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Nafte
Targa
Të huaja
Lloji
Fiat
Modeli
Ducato

Përshkrimi

SHITET NDERROHET
FUGON FRIGORIFER NGRIRES FTOHES
VITI 2013 ME DOGAN TE PAGUAR
FIAT DUCATO 2.3 NAFT
KAMJE MANUAL 6+1
E IMPORTUAR NGA FRANCA
ME DOGAN TE PAGUAR TVSH
ME FRIGORIFER CARRIER ME 2 DHOMA FTOHJE
ME TEMPERATURE DERI MINUS 20 GRADE
PERDORET SIPAS NEVOJES
GJITHASHTU PERDORET DHE ME PRIZE
PESHA MBAJTESE 900 KG
MUNDESI NDRRIMI
SHITET NDERROHET
NDRRIM I MUNDSHEM


Shpallje te ngjashme