Shitet Fiat Panda Automat - 2010 - Panorama

Çmimi: 4.200 €
Shitet Fiat Panda Automat - 2010 - Panorama

Detajet

Postuar
22 shkurt 18:33
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Lloji
Fiat
Modeli
Panda
Karburanti
Benzinë
Viti i prodhimit
2010
Kilometrazha
180 000 - 189 999
Marshi
Automatik
Targa
Shqiptare

Përshkrimi

Shitet Fiat Panda
Motorri: 1.2 Benzine (Behet 100% me gaz)
Kamio: Automat
Viti: 09/2009
KM: 181000
- Tavan Panorama me xham te hapshem.
- Sistemi timonit "City" dhe marshe "Economic"
- Makina eshte ne super gjendje.
- I jane bere te gjitha sherbimet e mundshme.
- Tapiceria shume e paster.
- Gomat pothuajse te reja.
- E importuar nga Zvicra dhe e perdorur 1 vit ne Shqiperi.
- Siguracion dhe taksa deri ne Dhjetor 2024
- Kualidimi Dhjetor 2025
- Xhamat e zinjt te certifikuar deri ne Dhjetor 2026
- Sistem Audio/Video me touch, aux, usb, kamer mbrapa.
Cmimi diskutohet vetem duke e pare makinen nga afer.


Shpallje te ngjashme