?Hyundai Tucson? Super e paster

Çmimi: 15.200 €
?Hyundai Tucson? Super e paster

Detajet

Postuar
18 nëntor 19:36
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Marshi
Automatik
Kilometrazha
45 000 - 49 999
Karburanti
Nafte
Targa
Të huaja
Lloji
Hyundai
Modeli
Tucson

Përshkrimi

Shitet Hyundai tucson ❗️❗️❗️
Viti 2016
Km : 52.000
Kamio automat
Super gjendje 10/10
E paster nga brenda dhe nga jashte
Sedile me ngrofje
Navi / aux / usb
Komanda ne timon
Tapiceri lekure
Cruiser
Sensora parkimi
Start/stop engine
2 celsa
Auto hold
Bi klima
2 drive zone ( eko dhe sport )
Makina ska nevoj per asnje sherbim 52.000km origjinale ku shikohen edhe nga tapiceria dhe gjendja motorrike dhe xhenerike
Mund ta kontrolloni ku te keni deshire
Cmimi 15.300€ me dogane
E gatshme per targim
Ju lutem telefonata serioze 0697370549
Per me shume info whatsapp 0697370549