Turbina per te gjitha automjetet

Çmimi: 99 €
Turbina per te gjitha automjetet

Detajet

Postuar
21 nëntor 23:33
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Ofrojme turbina te reja dhe riparime per cdo automjet, kamiona , skavatora , autobuza, anije .
Ofrojme riparime te te gjithe modeleve te turbinave . paketa elektrike per te gjithe modelet dhe cdo pjese tjeter perberese.
rezultati final i garantuar.
na ndiqni ne FB & Inst:
👁Turbo Group Albania👁

🏷https://m.facebook.com/turbo.group.albania/


Shpallje te ngjashme