🇺🇲PASSAT 2013 SEL PREMIUM🇺🇲

Çmimi: 9.500 €
🇺🇲PASSAT 2013 SEL PREMIUM🇺🇲

Detajet

Postuar
21 shkurt 09:04
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Passat
Karburanti
Naftë
Viti i prodhimit
2013
Kilometrazha
190 000 - 199 999
Marshi
Automatik
Targa
Shqiptare

Përshkrimi

🔥PASSAT SEL PREMIUM 2013🔥
⛽️ 2.0 TDI
✅ 2013
✅ Start / Stop
✅ 127 xxx Miles
✅ Gomat 100% 4 stinet
✅ Xhamat e zinj nga fabrika
✅ Punim druri interior, meshin shum i paster
✅ Panorama
✅Full Options
✅ Targe e perzgjedhur 661 (Sapo Targuar)

Makina eshte ne super gjendje e sapoardhur nga Amerika (🇺🇸). Te gjitha opsionet extra. Sedilje me memorje xhamat e zinj nga fabrika, navi i madh , punim druri ne kroskot dhe shumllojmesheri opsionesh te tjera. Makina esht shume e paster si brenda dhe jasht.Kontroll ne servisin tuaj te besuar.
🇺🇸🇺🇸🇺🇸
0694467879


Shpallje te ngjashme