Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | Passat | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  Passat 2.0 TDI,Automatike
  Vetura

  Passat 2.0 TDI,Automatike

  ➖Passat 2.0 TDI ➖AUTOMAT ➖Brenda Lekure totale ➖Sendilet me ngrohje ➖Sensore shiu ➖per

  Tiranë Sot, 12:30
  4.300 €
 • 10 foto
  Passat 2.0 TDI, Automat Viti 2006, super mjet ??
  Vetura

  Passat 2.0 TDI, Automat Viti 2006, super mjet ??

  ➖Passat 2.0 TDI ➖AUTOMAT + nderrim marshi ne timon 👌 ➖E zeze metalizato ➖Brenda, Lekure + k

  Tiranë Sot, 12:29
  4.700 €
 • 11 foto
  Passat CC R-Line Nafte FULL
  Vetura

  Passat CC R-Line Nafte FULL

  Volkswagen Passat CC R-Line Diesel 2.0 Bluemotion FULL OPTION Kambio Automatike DSG Pilot Automati

  Tiranë Sot, 12:18
  18.000 €
 • 10 foto
  Passat 2.0 tdi 5400 ?
  Vetura

  Passat 2.0 tdi 5400 ?

  Shitet passat me portobagazh .. Motor:2.0 tdi -nafte.. Viti: 2006 .186000 KM.. Ngjyra :blu me nuanca

  Tiranë Sot, 12:01
  5.400 €
 • 5 foto
  Passat 2.5 TDI V6 4 Motion
  Vetura

  Passat 2.5 TDI V6 4 Motion

  Makina i ka te gjitha sherbimet e sa po bera vaj motorr/kamjo filtra ferrota goma 75% antifriza e nd

  Tiranë Sot, 11:59
  3.500 €
 • 2 foto
  SHITET NDERROHET
  Vetura

  SHITET NDERROHET

  SHITET VW PASSAT PORTOBAGAZH FULL OPTION BIXENON SENSORE AUTOMATIKE NAVI VOGEL SENSOR DRITE DHE SHIU

  Tiranë Sot, 11:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  OOOOKKAAAAZZZIONNNN
  Vetura

  OOOOKKAAAAZZZIONNNN

  SHITET PASSAT NAFTE 1.9 SUPER GJENDJE MAKINA SHITET PER ARSYJE MOS PERDORIMI .TAPICERIA SHUM E PASTE

  Tiranë Sot, 11:46
  3.199 €
 • 5 foto
  ⚠️OKAZION⚠️
  Vetura

  ⚠️OKAZION⚠️

  Shitet Passat viti 2007 i sapo ardhur nga italia, me te gjitha sherbimet e bera atj, si vaj filtra,

  Tiranë Sot, 11:46
  4.800 Lek
 • 3 foto
  Passat
  Vetura

  Passat

  Eshte ne gjendje shume te mire 7 muaj ka qe ka ardhur nga gjermania 190.000 km origjinale mund ta ko

  Tiranë Sot, 11:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW PASSAT, VITI 2006, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE
  Vetura

  VW PASSAT, VITI 2006, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 2.0 nafte, kambio automatike,

  Tiranë Sot, 11:42
  5.500 €
 • 11 foto
  VW PASSAT, 2007, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE
  Vetura

  VW PASSAT, 2007, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2007

  Tiranë Sot, 11:40
  5.500 €
 • 11 foto
  VW PASSAT, VITI 2007, 2.0 NAFTE , AUTOMATIKE
  Vetura

  VW PASSAT, VITI 2007, 2.0 NAFTE , AUTOMATIKE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 2.0 nafte, kambio automatike,

  Tiranë Sot, 11:38
  6.400 €
 • 2 foto
  VW Passat 1.9 naft automatik
  Vetura

  VW Passat 1.9 naft automatik

  shitet pasat i ardhur nga gjermania me dogan te paguar me kamjo automatike cmimi 3300 euro 06989119

  Tiranë Sot, 11:37
  3.300 €
 • 9 foto
  Passat
  Vetura

  Passat

  Shitet Volgswagen Passat 2.0 TDI viti 2006. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhene

  Tiranë Sot, 11:33
  4.500 €
 • 11 foto
  SHITET NDROHET PASAT 2.0 TDI AUTOMAT VITI 2012
  Vetura

  SHITET NDROHET PASAT 2.0 TDI AUTOMAT VITI 2012

  SHITET OSE NDEROHET - VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI - HYGLINE -- VITI PRODHIMIT 2012 --KILOMETRA. 167.0

  Tiranë Sot, 11:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW PASSAT AUTOMAT NAFTE 2.0 TDI
  Vetura

  VW PASSAT AUTOMAT NAFTE 2.0 TDI

  VW PASSAT 2.0 TDI VITI 2007 KAMIO AUTOMATIKE DSG KLIMA 2 ZONA KOMANDE VOKALE KOMANDA NE TIMON XENON

  Tiranë Sot, 11:11
  4.850 €
 • 5 foto
  VW PASSAT HIGHLINE
  Vetura

  VW PASSAT HIGHLINE

  VW PASSAT 2.0 TDI VITI 2009 KAMIO AUTOMATIKE DSG KLIMA 2 ZONA KOMANDE VOKALE KOMANDA NE TIMON XENON

  Tiranë Sot, 11:10
  6.999 €
 • 4 foto
  VW PASSAT 1.9 NAFTE
  Vetura

  VW PASSAT 1.9 NAFTE

  VW PASSAT 1.9 TDI VITI 2006 KAMIO MANUALE KLIMA 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMAT SEDILE ELEKTRIKE ESP

  Tiranë Sot, 11:10
  5.450 €
 • 5 foto
  VW PASSAT CC 2.0 TDI Blue Motion VITI-2014-15
  Vetura

  VW PASSAT CC 2.0 TDI Blue Motion VITI-2014-15

  Vw passat cc 2.0 TDI bluemotion,kamjo automatike DSG .Pilot automatik,navigator,mp3,karte memorie.Ta

  Tiranë Sot, 11:06
  18.500 €
 • 3 foto
  VOLKSWAGEN PASSAT COMFORTLINE 2.01 TDI FULL OPTION
  Vetura

  VOLKSWAGEN PASSAT COMFORTLINE 2.01 TDI FULL OPTION

  Shitet vw passat comfortline 2.01 TDI, me 1 bosht,full opsions, viti i prodhimit Maj 2007,blere dire

  Tiranë Sot, 11:06
  6.500 €
 • 8 foto
  VW Passat 2.5 amerika
  Vetura

  VW Passat 2.5 amerika

  Shitet passat 2.5 benzin kambio automatike sallon mishine te zeze navi me tac timon multifuksion sed

  Tiranë Sot, 10:35
  10.500 €
 • 10 foto
  W PASAT 2008 ATOMAT NAFT ME DOGAN MUNDSI NDRIMI
  Vetura

  W PASAT 2008 ATOMAT NAFT ME DOGAN MUNDSI NDRIMI

  Makina esht ne gjendje shum te mir esapo hardhur me liber sherbimesh e paster si nga jasht po ashtu

  Tiranë Sot, 10:34
  5.500 €
 • 10 foto
  VW Passat automatike TDI 2008
  Vetura

  VW Passat automatike TDI 2008

  VW Passat viti prodhimit 2008 kamje automatike, tiptronic, me komanda +/- ne timon dhe me buton auto

  Tiranë Sot, 10:29
  7.700 €
 • 11 foto
  Volkswagen Passat Business 2.0TDI DSG HighlineBMT
  Vetura

  Volkswagen Passat Business 2.0TDI DSG HighlineBMT

  Volkswagen Passat business motorr 2.0 TDI versioni highline BMT. Kambio automatike DSG Fuqia 150/kf

  Tiranë Sot, 10:28
  22.000 €
 • 9 foto
  VW PASSAT 1.6 Nafte 2012
  Vetura

  VW PASSAT 1.6 Nafte 2012

  Shitet passat portobagazh ( station wegan) i vitit 2012 me motorr 1.6 nafte me kambio manuale 6+R. N

  Tiranë Sot, 10:26
  8.400 €
 • 9 foto
  VW PASSAT NAFTE 2012
  Vetura

  VW PASSAT NAFTE 2012

  SHITET 📱069 32 46 484 🏁 VW PASSAT 2.0 TDI (NAFTE ), VITI I PRODHIMIT 2012, MODELI PASSAT SE ( LUNG

  Tiranë Sot, 10:21
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  PASSAT DIESEL 2012 FULL OPTION
  Vetura

  PASSAT DIESEL 2012 FULL OPTION

  🏁 SHITET 🏁 Tel / Whatsapp 068 60 70 133 VW PASSAT 2.0 TDI ( NAFTE ), MODELI SEL (LUNGO), VITI PRODH

  Tiranë Sot, 10:19
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW PASSAT 2012 AUTOMATIK IMPIANT GAZI
  Vetura

  VW PASSAT 2012 AUTOMATIK IMPIANT GAZI

  VW PASSAT VITI 2012, MODELI SEL, MOTORR 2.5 BENZINE (motorr me zinxhire jo me rrip faze) IMPIANT GAZ

  Tiranë Sot, 10:19
  9.000 €
 • 0 foto
  VOLKSWAGEN PASAT 2.0 TDI LUNGO . 2012
  Vetura

  VOLKSWAGEN PASAT 2.0 TDI LUNGO . 2012

  ▶️ PASSAT 2.0 TDI (NAFTE ), ▶️VITI I PRODHIMIT 2012 ▶️ MODELI-SE ( LUNGO ),

  Tiranë Sot, 10:18
  10.600 €
 • 6 foto
  VW PASAT NAFTE 2006
  Vetura

  VW PASAT NAFTE 2006

  PASAT PORTOBAGAZH NAFTE KAMIO MANUALE KLIMA RADIO CD ORIGJINALE TIMON TRESH SENSORE PARKI

  Tiranë Sot, 10:15
  5.100 €
 • 8 foto
  VW Passat Sel
  Vetura

  VW Passat Sel

  VW Passat Model SEL Amerikan Viti pordhimit 2012 . 99000 km origjinale Motorr 2.5 Benzine Kambio Aut

  Tiranë Sot, 09:46
  10.000 €
 • 0 foto
  VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

  VOLKSWAGEN PASSAT PORTOBAGAZH MOTOR 2.0 KAMJO AUTOMAT ME 6 MARSHE.MAKINA ESHTE 20.12.2011.MAKINA ES

  Tiranë Sot, 09:42
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW PASSAT HIGHLINE FULL OPSIONE 2007
  Vetura

  VW PASSAT HIGHLINE FULL OPSIONE 2007

  -MOTORR 2.0NAFTE -VITI 2007 -KAMBIO AUTOMATIKE -CLIMA -AUTO PILOT -MARSHA NE TIMON F1 -NAVIGATOR

  Tiranë Sot, 09:38
  5.700 €
 • 4 foto
  Pasat
  Vetura

  Pasat

  Volsvagen pasat vitin 2006 manual naft motorri 1900

  Tiranë Sot, 09:32
  4.600 €
 • 12 foto
  SHITET/NDERROHET VW PASSAT SW 1.9 TDI MANUAL 2006
  Vetura

  SHITET/NDERROHET VW PASSAT SW 1.9 TDI MANUAL 2006

  Shitet Vw Passat portobagazh,2006! Motorr 1.9 TDI i thjeshte dhe pa probleme,me konsum karburanti mj

  Tiranë Sot, 09:06
  4.900 €
 • 2 foto
  Okazion Passat 1.9 automat viti 2002 vetem 1400 €
  Vetura

  Okazion Passat 1.9 automat viti 2002 vetem 1400 €

  Shitet makine ne gjendje te mire viti 2002 1.9 nafte ne d dhe i te kuqe letra deri ne fund te tetori

  Tiranë Sot, 08:47
  1.400 €
 • 3 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  Makina Esht Ne gjendje perfekte. Motorri 1.8. Sapo i jan nderruarr. Vaj filtra. Ferrota. Rrip Fazatu

  Tiranë Sot, 03:26
  2.400 €
 • 7 foto
  Vw Passat 1.9 TDI Comfortline 2005
  Vetura

  Vw Passat 1.9 TDI Comfortline 2005

  Vw Passat 1.9 TDI Viti 12/2005. Klimatronik , vebasto , komanda ne timon , tempomat biard computer ,

  Tiranë Sot, 02:05
  5.400 €
 • 11 foto
  SHITET VW PASSAT 1.9 TDI AUTOMAT ME LETRA 2019
  Vetura

  SHITET VW PASSAT 1.9 TDI AUTOMAT ME LETRA 2019

  VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI (DI e kuqe ) - 1.9 TDI -NAFTE - VITI PRODHIMIT 2000 - 210000 KILOMETRA

  Tiranë Sot, 00:47
  2.300 €
 • 5 foto
  Passat cc 2013
  Vetura

  Passat cc 2013

  Shitet passat cc viti fundi i 2013 ...kambio manuale 6+1....pilot automatik....start and stop...klim

  Tiranë Sot, 00:22
  13.500 €
 • 4 foto
  Passat 2.0 TDI
  Vetura

  Passat 2.0 TDI

  Shitet

  Tiranë Sot, 00:15
  2.700 €
 • 6 foto
  Okazion Passat 2.0 benzine gaz viti 2005
  Vetura

  Okazion Passat 2.0 benzine gaz viti 2005

  Shitet okazion Passat 2.0 benzine gaz viti 2005 me letra shqiptare deri ne shtator. Makina eshte ne

  Tiranë Dje, 23:10
  4.500 €
 • 5 foto
  VW Passat SE excellent condition
  Vetura

  VW Passat SE excellent condition

  Very nice, elegant and dynamic VW Passat SE, 2013, 2.5l engine (petrol), DSG automatic transmission,

  Tiranë Dje, 23:03
  13.500 €
 • 8 foto
  Passat viti 2014, automat, 2.0 TDI, 14500 euro
  Vetura

  Passat viti 2014, automat, 2.0 TDI, 14500 euro

  Shitet W Passat viti 2014, kambio automatike+ndërrim marshi në timon, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë e zez

  Tiranë Dje, 21:18
  14.500 €
 • 10 foto
  Vw passat 2.0 tdi XHAMA TE ZI full opsion okazion
  Vetura

  Vw passat 2.0 tdi XHAMA TE ZI full opsion okazion

  Shitet passat ne gjendje te shkelqyer

  Tiranë Dje, 20:15
  6.500 €
 • 5 foto
  1.9 tdi pasat
  Vetura

  1.9 tdi pasat

  shitet wv pasat 1.9 tdi ne gjendje te mir me 6 marsha shum e konomike per me shum info tel 0685333

  Tiranë Dje, 20:07
  2.700 €
 • 6 foto
  Passat 1.8 SE limousine Tsi
  Vetura

  Passat 1.8 SE limousine Tsi

  Shitet volkswagen passat 1.8 benzine Tsi SE limousine version i gjere dhe i rehatshme Makina eshte

  Tiranë Dje, 19:52
  21.000 €
 • 9 foto
  VW passat 2.5 2013 110.000km
  Vetura

  VW passat 2.5 2013 110.000km

  VW passat 2013 112.000 km full sherbimet e kryera goma te reja disqe alumuni semdilje me ngroh

  Tiranë Dje, 19:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet VW Passat Lungo 2013
  Vetura

  Shitet VW Passat Lungo 2013

  VW passat Lungo 2013 117.000 km full 2.5 benzine motorr i thjesht pershtatet 100% me gaz sherbimet

  Tiranë Dje, 19:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW PASSAT 3C 1.9 TDI FULL OPSION-07
  Vetura

  VW PASSAT 3C 1.9 TDI FULL OPSION-07

  VW PASSAT MOTORR 1.9 TDI PA TE KUQE 77 KW EURO 4, BLUE MOTION I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA VITI PRODH

  Tiranë Dje, 19:28
  Me Marrveshje