Jetta 1.6 nafte

Çmimi: 7.300 €
Jetta 1.6 nafte

Detajet

Postuar
22 prill 01:22
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Jetta
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

🔔 SHITET 🔔 ⬇️
📂Volkswagen jetta
✅Motorri: 1.6 nafte 2012
✅Kambio: Automatike
✅Kilometra: 232 mij KM te certifikuata
📂 Opsionet:
◾️Sendilje lekure
◾️Sendilje me ngrohje para dhe prapa
◾️Sendilje me levizje
◾️sendilje me fryrje edhe c-fryrje
◾️Sensor parkimi para+mrapa
◾️Kamera parkimi
◾️Pasqyra me palosje
◾️Klima me 2 zona
◾️Auto-hold
◾️Pasqyra elektrike me palosje
◾️Komanda ne timon
◾️Sensor dritash+shiu
◾️Radio cd-player Usb Bluetooth
📂Makina eshte ne gjendje shume te mire, dhe te gjitha
sherbimet te sapo kryera, e gatshme per tu kontrolluar nga
ju.
💶Cmimi:7300 € i diskutueshem!
📞Tel: 0695005009