Passat 2.0 Automat 2012

Çmimi: 9.500 €
Passat 2.0 Automat 2012

Detajet

Postuar
29 janar 18:35
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Marshi
Automatik
Kilometrazha
250 000 - 299 999
Karburanti
Nafte
Targa
Të huaja
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Passat

Përshkrimi

🚘 Volkswagen Passat
⛽️ 2.0 TDI Naft
⚙️ Kambio Automat
🛣 268.000 Kilometra me liber sherbimi
🗓 Viti 2012
🧾 Me Dogane te paguar ,Gati per targa
Disqe alumini+Goma te reja,Xenon Bi-Xenon ,Ndezje Start/Stop ,Pasqyra elektrike+me palosje+me rezistence ,Kondicioner Clima ,Sensor parkimi para mbrapa , Komanda ne timon + memorje
Xhama elektrik
Ne gjendje shum te mire dhe e paster si makin.
🏷 Cmimi : 9.500 €
📍 Adresa : Mëzez ,Tirane (Prane Top Channel ose mbrapa Casa Italia)
📲Cel : 068 23 42 588


Shpallje te ngjashme