Passat 2013, 2.0TDI , Bluetec

Çmimi: 9.500 €
Passat 2013, 2.0TDI , Bluetec

Detajet

Postuar
19 mars 16:25
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Marshi
Automatik
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Nafte
Targa
Shqiptare
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Passat

Përshkrimi

Shitet Passat 2013 , gjendje e shkelqyer.
250 000 Km origjinale me garanci.
2.0Tdi, Bluetec me adblue.
Goma te reja , disqe 18.(ka Ekstra edhe 4 goma te tjera )
Automatic,Sedilje Cope me ngrohje.
Makina sapo e ardhur dhe ju kan bere te gjitha sherbimet:
Vaj + Filtrat te gjitha
Kit Faze (Pomp uji, plus rrip faze)
Rrip dinamo.Me fature nga Servisi te gjitha.
Cmimi është i diskuteshem.


Shpallje te ngjashme