Shitet Phaeton e 2007

Çmimi: 5.500 €
Shitet Phaeton e 2007

Detajet

Postuar
13 shtator 16:01
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Marshi
Automatik
Kilometrazha
30 000 - 34 999
Karburanti
Nafte
Targa
Shqiptare
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Phaeton

Përshkrimi

Ne gjendje shume te mire .
Te gjitha sherbimet e bera dhe mund ta kontrolloni tek mekaniku juaj i besuar.
E vitit 2007 3.0 naft full option dhe me funksionalitete ekstra
Shum e rehatshme.
315000 km
Me baxha , sedilje me masazhier, aux , usb, bagazhjer disqesh xhama te zinj plus perde alternative etj etj
Te gjitha sherbimet e bera .
Nuk ka nevoje per asnje sherbim.
Shitet per arsye mosperdorimi.


Shpallje te ngjashme