Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | Phaeton | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  VW PHAETON - 3.2 Benzine/Gaz
  Vetura

  VW PHAETON - 3.2 Benzine/Gaz

  VOLKSWAGEN PHAETON . . . 3,2 Lit BENZINE + GAZ ( ME TAKSE LUKSI) . . . FULL OPTIONS . . . GOMA TE RE

  Tiranë Dje, 07:01
  6.666 €
 • 6 foto
  VW PHAETON, 2009, AUTOMATIKE, 3.0 NAFTE
  Vetura

  VW PHAETON, 2009, AUTOMATIKE, 3.0 NAFTE

  Makina eshte me targa+siguracion te paguara, 3.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2009, klim

  Tiranë Dje, 00:32
  10.900 €
 • 11 foto
  VOLKSWAGEN PHAETON 3.0 DIZEL -08 MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  VOLKSWAGEN PHAETON 3.0 DIZEL -08 MUNDESI NDERRIMI

  VOLKSWAGEN PHAETON R- LINE ORIGJINAL ME MOTOR TURBO 3.0L. NUK EKAP TAKSA LUKSIT SE ESHTE 2997 KUBIK.

  Tiranë 21 tetor 22:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW PHAETON 3.0 PERFECT FULL OKAZION
  Vetura

  VW PHAETON 3.0 PERFECT FULL OKAZION

  VW Phaeton 3.0 nafte full extra viti 2006 4motion -Model 2011 -Automatike. tiptronic -Super e shpej

  Tiranë 21 tetor 18:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW PHAHETON V6 .3.0 Full Paket .Nderrohet
  Vetura

  VW PHAHETON V6 .3.0 Full Paket .Nderrohet

  Automat . Sendile me memorje , ngrohje- ftohje dhe me hidromasazh .Pasqyra palosje dhe rezistenc. .

  Tiranë 21 tetor 13:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Okazion VW Phaeton 3.0 Nafte në super gjëndje
  Vetura

  Okazion VW Phaeton 3.0 Nafte në super gjëndje

  Makina eshte me liber sherbimi. Shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi okazion. 1 vit e perdorur ne s

  Tiranë 21 tetor 11:58
  7.500 €
 • 5 foto
  Vw Phaeton
  Vetura

  Vw Phaeton

  Shesim vw me targa dhe me letra te bera per nje vit. Ne gjendje shume te rregull. Full option. Goma

  Tiranë 20 tetor 11:22
  5.900 €
 • 11 foto
  VW PHAETON
  Vetura

  VW PHAETON

  Shitet vw phaeton 3.0tdi 4x4 viti prodhimit 2008 , me 191200km te vetat , Makina eshte ( INDIVIDUAL

  Tiranë 19 tetor 21:43
  8.500 €
 • 9 foto
  VW Phaeton 3.0 Nafte
  Vetura

  VW Phaeton 3.0 Nafte

  VW Phaeton Motorri-3.0 TDI Kambio-Automat Karburanti-Nafte Viti i Prodhimit-2008 Kilometra-222000 Pe

  Tiranë 17 tetor 10:15
  8.200 €
 • 4 foto
  VW Phaeton 3.2
  Vetura

  VW Phaeton 3.2

  benzin gaz me impjant nga fabrika letra te paguara makina e sapo targuar ne dhjetor. cmimi i diskut

  Tiranë 9 tetor 09:44
  8.500 €
 • 2 foto
  Shitet ose nderohet Volkswagen Phaeton
  Vetura

  Shitet ose nderohet Volkswagen Phaeton

  Shitet makine Volkswagen Phaeton. Motor 3.2 Full opsion Me letra te paguara deri ne korik 2020.Per

  Tiranë 8 tetor 21:13
  1 €
 • 4 foto
  Vw Phaeton 3.0 tdi 2008
  Vetura

  Vw Phaeton 3.0 tdi 2008

  Shitet phaeton 3.0 i 2008 shum i mbajtur me 240 mij kilometra te vetat orgjinale xeno bi xenon perdh

  Tiranë 4 tetor 08:33
  8.800 €
 • 11 foto
  VW Phaeton 3.0 Diesel - AUTOMATIK - 2007
  Vetura

  VW Phaeton 3.0 Diesel - AUTOMATIK - 2007

  VW Phaeton 3.0 Diesel , Viti Prodhimit 2007 me 225.000 km , sallon lekure , sedilje elektrike + ngro

  Tiranë 29 shtator 17:35
  7.700 €
 • 5 foto
  SHITET OSE MUNDESI NDERRIMI VW PHAETON 3.0TDI
  Vetura

  SHITET OSE MUNDESI NDERRIMI VW PHAETON 3.0TDI

  ME LETRA DHE TARGA SHQIPTARE. SALLON MESHIN KAFE. TIMON DHE SEDILJE ME MEMORJE. PASQYRA ELEKTRIKE KR

  Tiranë 25 shtator 10:20
  6.500 €
 • 5 foto
  VW Phaeton 3.0 TDI 4x4 2011 LUNGO
  Vetura

  VW Phaeton 3.0 TDI 4x4 2011 LUNGO

  Vw Phaeton 3.0 TDI 4x4 2011 Lungo. Makina disponon: sedilje lekure me levizje elektrike, touch scree

  Tiranë 24 shtator 11:00
  11.700 €
 • 5 foto
  SHITET OSE MUNDESI NDERRIMI VW PHAETON 3.0 TDI
  Vetura

  SHITET OSE MUNDESI NDERRIMI VW PHAETON 3.0 TDI

  ME LETRA DHE TARGA SHQIPTARE. SALLON MESHIN KAFE. SEDILJE DHE TIMON ME MEMORJE. PASQYRA ELEKTRIKE KR

  Tiranë 23 shtator 13:16
  6.500 €
 • 5 foto
  SHITET OSE MUNDESI NDERRIMI VW PHAETON 3.0TDI
  Vetura

  SHITET OSE MUNDESI NDERRIMI VW PHAETON 3.0TDI

  ME LETRA DHE TARGA SHQIPTARE. SALLON MESHIN KAFE. TIMON DHE SEDILJE ME MEMORJE. PERDE ORIGJINALE ( P

  Tiranë 21 shtator 10:11
  7.500 €
 • 6 foto
  VW Phaeton 3.0 Tdi 4.Motion
  Vetura

  VW Phaeton 3.0 Tdi 4.Motion

  Opsione presidenciale. Gatcme per cdo prove gjendje perfekte si vizuale ashtu edhe motorike.

  Tiranë 20 shtator 10:44
  7.990 €
 • 8 foto
  SHITET PHAETON
  Vetura

  SHITET PHAETON

  Shitet VOLKSWAGEN PHEATON presidenciale 3.2 benzine me impiant gazi. Makina eshte full optional me t

  Tiranë 18 shtator 15:37
  7.000 €
 • 7 foto
  vw phaeton
  Vetura

  vw phaeton

  makina eshte me dokumenta te rregullta ne gnendje prefelte motorr 3.0 nafte pa taks lluksi ne gjendj

  Tiranë 17 shtator 13:07
  7.500 €
 • 8 foto
  OKAZION. Phaeton 3.0 TDI Full option
  Vetura

  OKAZION. Phaeton 3.0 TDI Full option

  Phaeton 3.0 Tdi 2006 . Ngjyra e zez Disqe 19 Sall9n bezh .Sedilje me memorje masazh ngrohje+ftohje

  Tiranë 17 shtator 08:25
  6.500 €
 • 4 foto
  Vw phaeton 2008 3.0 naft super full option
  Vetura

  Vw phaeton 2008 3.0 naft super full option

  Shitet vw phaeton i 2008 3.0 naft super gjendje e mbajtur me merak cdo sherbim i ber ne koh makina k

  Tiranë 14 shtator 18:51
  8.800 €
 • 6 foto
  Shitet VW Phaeton.3.0 TDI
  Vetura

  Shitet VW Phaeton.3.0 TDI

  Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.sedilje me ngrohje dhe ftohje.grila origjina

  Tiranë 14 shtator 08:45
  5.800 €
 • 5 foto
  SHITET OSE MUNDESI NDERRIMI VW PHAETON 3.0 TDI
  Vetura

  SHITET OSE MUNDESI NDERRIMI VW PHAETON 3.0 TDI

  ME LETRA DHE TARGA SHQIPTARE. SALLON MESHIN KAFE. TIMON DHE SEDILJE ME MEMORJE. SENSOR PARKIMI ( PAR

  Tiranë 13 shtator 09:33
  7.500 €
 • 5 foto
  Shitet ose mundesi nderrimi wolksvagen phaeton 3.0
  Vetura

  Shitet ose mundesi nderrimi wolksvagen phaeton 3.0

  Me letra dhe targa shqiptare. Sallon meshin ngjyre kafe. Timon dhe sedilje me memorje. Drita xenon b

  Tiranë 12 shtator 17:43
  7.500 €
 • 10 foto
  Phaeton 3.0nafte viti 2010 shitet ose nderrohet
  Vetura

  Phaeton 3.0nafte viti 2010 shitet ose nderrohet

  Phaeton 3000 nafte makina eshte e fundit te 2009. Shume e bukur dhe super e rehateshme. Eshte full o

  Tiranë 26 gusht 11:01
  10.000 €
 • 5 foto
  Phaeton 3.2 Benzine/Gaz Prins
  Vetura

  Phaeton 3.2 Benzine/Gaz Prins

  Shitet Phaeton 3.2 benzine/gaz 4MOTION ne super gjendje. Makina disponon Inoks pack,sensor parkimi p

  Tiranë 22 gusht 17:14
  6.699 €
 • 7 foto
  VW Phaeton ‘08 3.0 TDI multitronik
  Vetura

  VW Phaeton ‘08 3.0 TDI multitronik

  Shitet Phaeton ne gjendje shume te mire, sherbime te kryera ne kohe, sallon bezhe lekure, kambio mu

  Tiranë 10 gusht 15:47
  7.500 €
 • 11 foto
  VW Phaeton 3.0 Diesel-AUTOMATIK-2005
  Vetura

  VW Phaeton 3.0 Diesel-AUTOMATIK-2005

  VW Phaeton 3.0 Diesel , Viti Prodhimit 2005 me 276.000 km , sallon lekure , sedilje elektrike + ngro

  Tiranë 8 gusht 19:30
  5.700 €
 • 5 foto
  vw phaeton lungo 3.2
  Vetura

  vw phaeton lungo 3.2

  makina esht full gaz me impjant nga fabrika letra te paguara makina e sapo targuar ne dhjetor. cmim

  Tiranë 6 gusht 12:20
  7.000 €
 • 4 foto
  Shitet/Nderrohet Me Jet Ski
  Vetura

  Shitet/Nderrohet Me Jet Ski

  Volksvagen Phaeton Viti 2007 3.0 Nafte Me Dokomenta te sapo prera Full Opsion Shitet/Nderrohet Me Je

  Tiranë 27 korrik 17:55
  7.500 €
 • 9 foto
  VW Phaeton L
  Vetura

  VW Phaeton L

  motorr 3.0 naft automat navi kamera mbrapa klima me 4 zona sedilje elektrike para mbrapa me ngrohje

  Tiranë 22 korrik 16:46
  19.000 €
 • 2 foto
  PHAETON OOKKKKKAAZIIIONN   LUNGOOOOOOO VETEM SOT
  Vetura

  PHAETON OOKKKKKAAZIIIONN LUNGOOOOOOO VETEM SOT

  SHITET SUPER PHAETON 4X4 BENZIN+GAZ IMPIANTI PRINCE I MONTUAR NE ZVICERR MAKINEN E KA MBAJTUR NJE MI

  Tiranë 3 korrik 09:51
  7.999 €
 • 9 foto
   VW PHAETON i 2009 Full 11.000euro i dikutueshem
  Vetura

  VW PHAETON i 2009 Full 11.000euro i dikutueshem

  Makina eshte ne gjendje perfekte me sherbimet e kryera ne gjermani aty ku dhe makina ndodhet aktuali

  Tiranë 1 korrik 13:28
  11.000 €
 • 3 foto
  VOLKSWAGEN PHAETON
  Vetura

  VOLKSWAGEN PHAETON

  VOLKSWAGEN PHAETON 4MOTION MOTORR 3.0 L V 6 W BITURBO VITI PRODHIMIT 2008 VERSION LUNGO PRESIDENCIAL

  Tiranë 28 qershor 18:04
  11.000 €
 • 5 foto
  Super Gjendje Negociueshme
  Vetura

  Super Gjendje Negociueshme

  Phaiton 3.0 Nafte 2978 cc Gjendje super 240000 KM origjinale Diskutueshme Ndrohet me Foristrad

  Tiranë 25 qershor 08:48
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Paheton
  Vetura

  Paheton

  Shitet paheton ne super gjendje 3.2 benzin gas presidencial

  Tiranë 22 qershor 15:39
  7.500 €
 • 0 foto
  phaeton
  Vetura

  phaeton

  makina eshte ne itali eshte ne super gjendje full optional vetem tel ne whatsapp makina vjen ne shqi

  Tiranë 21 qershor 12:26
  9.500 €
 • 9 foto
  VW Phaeton
  Vetura

  VW Phaeton

  motorr 3.0 naft automat klima para mbrapa navi sedilje elektrike para mbrapa me ngrohje ftohje perd

  Tiranë 17 qershor 18:46
  17.000 €
 • 4 foto
  Vw Phaeton 3.0tdi..2007..full
  Vetura

  Vw Phaeton 3.0tdi..2007..full

  VW PHAETON 3.0TDI ..FUNDI 2007..ME LETRAT TE SAPO PAGUARA PER NJE VIT..FULL..XENO.NAVI..NGROHJE FTOH

  Tiranë 11 qershor 14:20
  7.900 €
 • 7 foto
  VW Volkswagen Phaeton.
  Vetura

  VW Volkswagen Phaeton.

  Shitet Phaeton në super gjendje. Full extra. Me dokumenta të rregullta. Cmimi i diskutueshëm.

  Tiranë 6 qershor 17:34
  6.500 €
 • 5 foto
  Okazion Phaeton 3.0
  Vetura

  Okazion Phaeton 3.0

  Shitet phaeton 3.0 nafte super full automatik goma te reja disqe sportive i gatshem per cdo lloj pro

  Tiranë 2 qershor 18:00
  15.500 €
 • 5 foto
  Nderrohet Volsvagen phaeton Lungo
  Vetura

  Nderrohet Volsvagen phaeton Lungo

  Nderrohet volsvagen phaeton Lungo Automat Full Option Sensore parkimi Sedilje lekure Nafte 3000 (

  Tiranë 31 maj 15:10
  12.000 €
 • 6 foto
  VW Phaeton 3.0 Tdi Presidentcial option!!!
  Vetura

  VW Phaeton 3.0 Tdi Presidentcial option!!!

  Wv Phaeton full option 3.0 tdi Makine presidenciale me nje komfort maksimal ne udhetim si per shofer

  Tiranë 29 maj 18:02
  13.500 €
 • 4 foto
  Shitet phaeton 2006 automat 3.0 nafte
  Vetura

  Shitet phaeton 2006 automat 3.0 nafte

  Makina esht ne gjendje shum te mire, 120.000 km , gjendje shum e mire e paperdorur shum . Sherbime t

  Tiranë 26 maj 14:04
  5.300 €
 • 6 foto
  OKAZION VW Phaeton sapo ardhur Gjermania
  Vetura

  OKAZION VW Phaeton sapo ardhur Gjermania

  Makina sapo ardhur nga gjermani me letra te paguar dhe dogane te paguar full opshen te gjitha sherbi

  Tiranë 25 maj 20:37
  7.500 €
 • 5 foto
  Shitet VW Phaeton. Okazion. Cmim i diskutueshem.
  Vetura

  Shitet VW Phaeton. Okazion. Cmim i diskutueshem.

  Shitet per arsye ekonomike. Mjeti nuk ka nevoje per reklame. Pranohet cdo lloj prove. Cmimi i diskut

  Tiranë 25 maj 12:16
  7.000 €
 • 6 foto
  Volkswagen Phaeton shitet. Në gjendje perfekte
  Vetura

  Volkswagen Phaeton shitet. Në gjendje perfekte

  3000 cc. Shitet 7000 €. Çmimi i negociueshëm. Okazion. Me provë. Në gjendje perfekte. Kontakt: 06925

  Tiranë 24 maj 21:33
  7.000 €
 • 7 foto
  Okazion Volkswagen i sapo ardhur Gjermania
  Vetura

  Okazion Volkswagen i sapo ardhur Gjermania

  Makina sapo ardhur nga Gjermani me dogane te pagua letrat per nje vit. Full opshen per me shum info

  Tiranë 21 maj 19:43
  6.800 €
 • 11 foto
  VW Phaeton 3.0 Diesel-AUTOMATIK-TARGA AA
  Vetura

  VW Phaeton 3.0 Diesel-AUTOMATIK-TARGA AA

  VW Phaeton 3.0 Diesel , Viti Prodhimit 2007 me 211.000 km , sallon lekure , sedilje elektrike + ngro

  Tiranë 17 maj 15:05
  9.700 €