Vw passat 2.0 Tdi automat

Çmimi: 1 €
Vw passat 2.0 Tdi automat

Detajet

Postuar
8 prill 21:17
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Passat
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

🔸️ Sapo ardhur nga jashte.
🔸️ Me dogane te paguar.
🔸️ Ne gjendje te rregullt motorike dhe xhenerike.
🔸️ Kambio automat.
🔸️ Radio & CD,Abs,Srs.
🔸️ Kondicioner,klima A/C
🔸️ Cmimi i diskutueshem.


Shpallje te ngjashme