Kategoria

Çmimi

Vendi

 • bicikleta nakamuro

  bicikleta nakamuro

  shitet bicikleta nakamura 24 shlejtsi gomat e reja të gjermanis në gjendje të rregullt përdorimi të interesuarit le të lajmrohen nr më posht

  100 €
  Prishtinë
  16 tetor 22:40
 • BANKA QË JU NEVOJITET PËR TË GJITHË KREDITI JUAJ KA NEVOJË

  BANKA QË JU NEVOJITET PËR TË GJITHË KREDITI JUAJ KA NEVOJË

  BANKA QË JU NEVOJITET PËR TË GJITHË KREDITI JUAJ KA NEVOJË Ne jemi financiare të kompanisë që ofron kredi për biznesin e vogël alternativa për ndërmarrësit të cilët e bizneseve ekzistuese. Për shka

  41.000 €
  Junik
  14 tetor 23:06
 • BANKA QË JU NEVOJITET PËR TË GJITHË KREDITI JUAJ KA NEVOJË

  BANKA QË JU NEVOJITET PËR TË GJITHË KREDITI JUAJ KA NEVOJË

  BANKA QË JU NEVOJITET PËR TË GJITHË KREDITI JUAJ KA NEVOJË Ne jemi financiare të kompanisë që ofron kredi për biznesin e vogël alternativa për ndërmarrësit të cilët e bizneseve ekzistuese. Për shka

  52.000 €
  Kamenicë
  14 tetor 23:00
 • BANKA QË JU NEVOJITET PËR TË GJITHË KREDITI JUAJ KA NEVOJË

  BANKA QË JU NEVOJITET PËR TË GJITHË KREDITI JUAJ KA NEVOJË

  BANKA QË JU NEVOJITET PËR TË GJITHË KREDITI JUAJ KA NEVOJË Ne jemi financiare të kompanisë që ofron kredi për biznesin e vogël alternativa për ndërmarrësit të cilët e bizneseve ekzistuese. Për shka

  51.000 €
  Gjilan
  14 tetor 22:53
 • BANKA QË JU NEVOJITET PËR TË GJITHË KREDITI JUAJ KA NEVOJË

  BANKA QË JU NEVOJITET PËR TË GJITHË KREDITI JUAJ KA NEVOJË

  BANKA QË JU NEVOJITET PËR TË GJITHË KREDITI JUAJ KA NEVOJË Ne jemi financiare të kompanisë që ofron kredi për biznesin e vogël alternativa për ndërmarrësit të cilët e bizneseve ekzistuese. Për shka

  65.000 €
  Gjilan
  14 tetor 22:36
 • BANKA QË JU NEVOJITET PËR TË GJITHË KREDITI JUAJ KA NEVOJË Ne jemi financiare të kompanisë që ofron kredi për biznesin e vogël alternativa për ndërmarrësit të cilët e bizneseve ekzistuese. Për shkak të shumë kufizimeve që pengojnë pronarët e bizneseve ng

  BANKA QË JU NEVOJITET PËR TË GJITHË KREDITI JUAJ KA NEVOJË Ne jemi financiare të kompanisë që ofron kredi për biznesin e vogël alternativa për ndërmarrësit të cilët e bizneseve ekzistuese. Për shkak të shumë kufizimeve që pengojnë pronarët e bizneseve ng

  BANKA QË JU NEVOJITET PËR TË GJITHË KREDITI JUAJ KA NEVOJË Ne jemi financiare të kompanisë që ofron kredi për biznesin e vogël alternativa për ndërmarrësit të cilët e bizneseve ekzistuese. Për shka

  32.000 €
  Gllogoc
  14 tetor 22:21
 • Biciklete mountain

  Biciklete mountain

  Shitet Mountain bike me 7 marshe mbrapa dhe 3 para, e ardhur nga zvicrra me pjese shimano, arrow Pa frena alkoli. Sebashku me kavon per ta lidhur.

  180 Lek
  Tiranë
  12 tetor 14:24
 • biciklete Diamond black 28

  biciklete Diamond black 28

  Gnendja shum e mire Ndrrohet me ps4

  250 €
  Tiranë
  11 tetor 00:01
 • biqiklet

  biqiklet

  biqikleta ne gjendje te rregullt pa asni defekt dhe me shpejtsi

  75 €
  Prishtinë
  6 tetor 21:50
 • 2017 Scott Spark 940 Medium Mountain Bike 29er Shimano XT Fox Demo

  2017 Scott Spark 940 Medium Mountain Bike 29er Shimano XT Fox Demo

  New Discount Offer Promo Available Here!! Item specifics Condition: Used Brand: SCOTT Frame Material: Aluminum Type: Mountain Bike Suspension: Front & Rear (Full) Model: Spark Brake Type

  400 €
  Gjakovë
  11 shtator 16:21
 • shehes biqikleten shum lir

  shehes biqikleten shum lir

  shehes biqikleten shum lir

  Me Marrveshje
  Obiliq
  3 shtator 00:48
 • brand new marbook pro

  brand new marbook pro

  send me message here for more Information. [email protected] Skype::: Abdallah.Mimen Viber chat : + 44 7477 727940 WhatsApp chat: + 15185585856

  1.200 €
  Gjakovë
  1 shtator 19:16
 • Shes Biciklete MERIDA Maats Woodland me Disko Freni

  Shes Biciklete MERIDA Maats Woodland me Disko Freni

  Shes Biciklete MERIDA Maats Woodkand , me Disko Freni, e Sapo Ardhur nga Norvegjia, gjendje shume e mire Perfekte.

  385 €
  Tiranë
  21 gusht 09:05
 • 2017 Santa Cruz Hightower C 29inch large

  2017 Santa Cruz Hightower C 29inch large

  For sell 2017 Santa Cruz Hightower C 29inch large Item specifics Condition: Used: Brand: Santa Cruz Brake Type: Disc Brakes - Hydraulic Wheel Size: 29" Suspension: Front & Rear (Full) Fram

  350 €
  Ferizaj
  16 gusht 02:46
 • Shitet biciklla 80Euro---Çmimi i diskutueshe

  Shitet biciklla 80Euro---Çmimi i diskutueshe

  Shitet biciklla e ardhun prej Zvicrre Ne gjendje te rregullt Çmimi:80euro Çmimi i diskutueshem

  80 €
  Shtime
  12 gusht 13:56
 • shes biciklete e ardhur nga italia

  shes biciklete e ardhur nga italia

  bicikleta shitet 40 mije leke po mund te arihet dhe me marveshje sepse bicikleta do ca regullime bicikleta ska foto ppo po qe ndonje i interesuar mund te kontaktoi me mua e ti coj une foto

  Me Marrveshje
  Tiranë
  24 korrik 23:09
 • biciklet gjirmane

  biciklet gjirmane

  bicikleta eshte ne gjinde super pa asnij lloj problem e hardhur ka gjermanja.cmim i diskutushem.kliko ke fotografia per te pare tjera

  440 Lek
  Tiranë
  18 korrik 00:17
 • Overbord me marrveshje ose shitet

  Overbord me marrveshje ose shitet

  Eshte ne gjendje te shkelqyer. Eshte blere me 26 mars 2017 .Lidhet me blututh ka dhe nje pult komandimi

  22.000 Lek
  Tiranë
  19 prill 19:42
 • Ndihma financiare në mes të personit të rëndë.

  Ndihma financiare në mes të personit të rëndë.

  Mail: [email protected] Përshëndetje zonja dhe Znj I ofrojnë kredi prej 2,000 euro NA 6.000.000 euro, për të gjithë personat e aftë. Për informacione të mëtejshme apo detajet e ofertës

  1.200 €
  Dragash
  2 prill 22:01
 • MTB Fatbike ndjehet DD30 dyfishtë Dee

  MTB Fatbike ndjehet DD30 dyfishtë Dee

  Ndjerë ri Fatbike Double Double 30 Model: 2016 sy-infektues blu. Ngjyrë: Matte çeliku Blue madhësive: SM (16 "), MD (18.5"), LG (21 ") Pesha: 14.8kg / 32.63lb (w / pedals) Frame

  1.000 €
  Elbasan
  11 janar 14:41
 • TREK

  TREK

  Ne gjendje shume te mir.Shitet per arsye emigrimi.

  400 €
  Berat
  31 dhjetor 19:54
 • Hoverboard wheel zgjuar bilancit në shitje ... krejt të re

  Hoverboard wheel zgjuar bilancit në shitje ... krejt të re

  xmas promo ... gjitha shoping bërë nga ky sezon do të b prej 50% zbritje eksportit tonë kompani pajisjet elektrike mbi 10 vjet, ne duam të zgjeruar tregun tonë globale këtë muaj, kështu që ju do

  300 €
  Tropojë
  19 dhjetor 02:16
 • baby stroller on easy purchase brand new

  baby stroller on easy purchase brand new

  xmas promo ... gjitha shoping bërë nga ky sezon do të b prej 50% zbritje eksportit tonë kompani pajisjet elektrike mbi 10 vjet, ne duam të zgjeruar tregun tonë globale këtë muaj, kështu që ju do

  200 €
  Tiranë
  17 dhjetor 15:59
 • www.dyrrota.al

  www.dyrrota.al

  www.dyrrota.al - "Platforma e parë shqiptare për shit-blerje biçikletash, aksesorësh e pjesësh të ndryshme për biçikleta." Reklamoni, shisni dhe gjeni dyrrotakun tuaj mjaft thjesht, në mënyrë të

  1 €
  Tiranë
  16 dhjetor 12:51
 • Hoverboard wheel zgjuar bilancit në shitje ... krejt të re

  Hoverboard wheel zgjuar bilancit në shitje ... krejt të re

  xmas promo ... xmas promo ... xmas promo çdo mall të blerë nga kompania jonë, vjen me një çmim më të vogël për festimin xmas Promo .... eksportit tonë kompani pajisjet elektrike mbi 10 vjet

  300 €
  Tiranë
  14 dhjetor 23:33
 • Biciklete 28

  Biciklete 28

  Ngjyre e zeze ne gjendie perfekte pune

  14.000 Lek
  Tiranë
  11 dhjetor 17:21
 • biciklet ciklizmi nsr carbon &alumin

  biciklet ciklizmi nsr carbon &alumin

  Shes biciklete ciklizmi ne gjendje shume te mire e perdorur nga ciklist profesionist. disqet dhe piruni jane karbon goma micheline dynamic sport pjese shimano cmimi pak i diskutueshem

  550 €
  Tiranë
  10 dhjetor 15:38
 • Hover board smart balance wheel on sales...brand new ORIGINAL...

  Hover board smart balance wheel on sales...brand new ORIGINAL...

  xmas bonazer të gjitha Clint tonë të besuar ... të gjitha çmimi do të jetë zvogëlon ... eksportit tonë kompani pajisjet elektrike mbi 10 vjet, ne duam të zgjeruar tregun tonë globale këtë muaj

  200 €
  Kolonjë
  4 dhjetor 18:22
 • baby endacak në markë të re të blerjes lehtë

  baby endacak në markë të re të blerjes lehtë

  xmas bonazer të gjitha Clint tonë të besuar ... të gjitha çmimi do të jetë zvogëlon ... eksportit tonë kompani pajisjet elektrike mbi 10 vjet, ne duam të zgjeruar tregun tonë globale këtë muaj

  100 €
  Elbasan
  4 dhjetor 16:33
 • Hoverboard wheel zgjuar bilancit në shitje ... krejt të re

  Hoverboard wheel zgjuar bilancit në shitje ... krejt të re

  xmas bonazer të gjitha Clint tonë të besuar ... të gjitha çmimi do të jetë zvogëlon ... eksportit tonë kompani pajisjet elektrike mbi 10 vjet, ne duam të zgjeruar tregun tonë globale këtë muaj

  200 €
  Dibër
  4 dhjetor 16:09
 • baby endacak në markë të re të blerjes lehtë

  baby endacak në markë të re të blerjes lehtë

  xmas bonazer të gjitha Clint tonë të besuar ... të gjitha çmimi do të jetë zvogëlon ... eksportit tonë kompani pajisjet elektrike mbi 10 vjet, ne duam të zgjeruar tregun tonë globale këtë muaj

  120 €
  Zubin Botok
  3 dhjetor 19:15
 • Hoverboard wheel zgjuar bilancit në shitje ... krejt të re

  Hoverboard wheel zgjuar bilancit në shitje ... krejt të re

  xmas bonazer të gjitha Clint tonë të besuar ... të gjitha çmimi do të jetë zvogëlon ... eksportit tonë kompani pajisjet elektrike mbi 10 vjet, ne duam të zgjeruar tregun tonë globale këtë muaj

  200 €
  Shtime
  3 dhjetor 19:01
 • baby stroller on easy purchase brand new

  baby stroller on easy purchase brand new

  xmas bonazer to all our trusted clint... all price will be reduces... our company export electrical equipment over 10 years, we want expand our global market this month, so you will gain the

  140 €
  Podujevë
  3 dhjetor 18:33
 • Hover board smart balance wheel on sales...brand new ORIGINAL...

  Hover board smart balance wheel on sales...brand new ORIGINAL...

  xmas bonazer to all our trusted clint... all price will be reduces... our company export electrical equipment over 10 years, we want expand our global market this month, so you will gain the

  200 €
  Pejë
  3 dhjetor 18:29
 • baby easy walker on sales

  baby easy walker on sales

  xmas bonazer to all our trusted clint... all price will be reduces... our company export electrical equipment over 10 years, we want expand our global market this month, so you will gain the

  130 €
  Kllokot
  3 dhjetor 16:47
 • Hover board smart balance wheel on sales...brand new ORIGINAL...

  Hover board smart balance wheel on sales...brand new ORIGINAL...

  xmas bonazer to all our trusted clint... all price will be reduces... our company export electrical equipment over 10 years, we want expand our global market this month, so you will gain the

  100 €
  Klinë
  3 dhjetor 16:44
 • Hover board smart balance wheel comes with an xtral shoes on sales...brand new ORIGINAL...

  Hover board smart balance wheel comes with an xtral shoes on sales...brand new ORIGINAL...

  xmas bonazer to all our trusted clint... all price will be reduces... our company export electrical equipment over 10 years, we want expand our global market this month, so you will gain the

  180 €
  Kaçanik
  3 dhjetor 16:36
 • baby stroller on easy purchase brand new

  baby stroller on easy purchase brand new

  xmas bonazer to all our trusted clint... all price will be reduces... our company export electrical equipment over 10 years, we want expand our global market this month, so you will gain the

  130 €
  Kaçanik
  3 dhjetor 16:34
 • baby stroller on easy purchase brand new

  baby stroller on easy purchase brand new

  xmas bonazer to all our trusted clint... all price will be reduces... our company export electrical equipment over 10 years, we want expand our global market this month, so you will gain the

  100 €
  Istog
  3 dhjetor 16:24
 • baby easy walker on sales

  baby easy walker on sales

  xmas bonazer to all our trusted clint... all price will be reduces... our company export electrical equipment over 10 years, we want expand our global market this month, so you will gain the

  100 €
  Gjakovë
  3 dhjetor 16:18
 • Hover board smart balance wheel on sales...brand new

  Hover board smart balance wheel on sales...brand new

  xmas bonazer to all our trusted clint... all price will be reduces... our company export electrical equipment over 10 years, we want expand our global market this month, so you will gain the

  200 €
  Gjilan
  3 dhjetor 15:56
 • Hover board smart balance wheel on sales...brand new ORIGINAL...

  Hover board smart balance wheel on sales...brand new ORIGINAL...

  xmas bonazer to all our trusted clint... all price will be reduces... our company export electrical equipment over 10 years, we want expand our global market this month, so you will gain the

  200 €
  Ferizaj
  3 dhjetor 15:55
 • Hover board smart balance wheel on sales...brand new

  Hover board smart balance wheel on sales...brand new

  xmas bonazer to all our trusted clint... all price will be reduces... our company export electrical equipment over 10 years, we want expand our global market this month, so you will gain the

  200 €
  Gjirokastër
  3 dhjetor 15:06
 • Bicikleta Shimano

  Bicikleta Shimano

  Bicikleta Shimano

  110 €
  Prizren
  16 tetor 17:36
 • Shitet RADON SLIPE Full Suspension

  Shitet RADON SLIPE Full Suspension

  Shitet bicikleta RADON dopio Materiali Alumin Amortizatori para RockShock Amortizatori Radium Frenat XT Levat e marrshave SLX Kompanjoli XT Gomat Michelin wild GRIP R 26" Shala Radon Tubi Ea

  750 €
  Tiranë
  10 tetor 18:06
 • Biqiklet ne gjendje te rregullt

  Biqiklet ne gjendje te rregullt

  Biqiklet e ardhur nga gjermania ne gjendje te rregullt

  70 €
  Prishtinë
  18 shtator 14:33
 • Style Bike Folding New Japanese Bicycle Foldable Special Edition

  Style Bike Folding New Japanese Bicycle Foldable Special Edition

  ARDHJE E RE!!! Oferta promovuese mos humbasë SHITJE HOT !!! Ne ofrojmë Promo TONA PROMOTIONNAL DHE DISCOUNNT TË GJITHA blerësit tonë 100% Products autentik, i ri Brand përcaktua në Kutinë Vjen me

  400 €
  Leposaviq
  18 shtator 03:09
 • Lynskey custom 26" mountain/touring bike (Loaded)

  Lynskey custom 26" mountain/touring bike (Loaded)

  Asalam ALEIKUN Ne ofrojmë MID TONA VITI PROMOTIONNAL Promo dhe DISCOUNNT TË GJITHA blerësit tonë 100% Products autentik, i ri Brand përcaktua në Kutinë Vjen me Garanci & kthimit politikës 100% Gua

  500 €
  Lipjan
  1 shtator 19:16
 • Biciklete Mountainbike 26'

  Biciklete Mountainbike 26'

  Biciklete Italiane Ferrini 26', me pjese shimano tourney, trup alumin, rrota e perparme me sustacion, me 7 marshe, e pa perdorur ne Shqiperi.

  20.000 Lek
  Tiranë
  25 gusht 18:06
 • Tirane shes biciklete Mountainbike GHOST 200 Euro

  Tirane shes biciklete Mountainbike GHOST 200 Euro

  shes biciklete Mountainbike GHOST 200 Euro Ngjyra e verdhe . Shitet ne gjendje shume te mire. shitet per arsye mos perdorimi Cel. : 0696042801

  200 €
  Tiranë
  25 gusht 11:50