• Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit e sinqertë dhe të ndershëm për ata që kanë nevojë për të. Mund t'ju japim kredi duke filluar nga 5.000 deri në 2.500.000 € ose edhe më shumë duke e ditur se jemi

  600 €
  Kavajë
  1 dhjetor 23:07
 • shitet ngjendje perfekt

  shitet ngjendje perfekt

  Bicikleta eshte shum e rujtne te gjitha pjest i ka nrregull mund tkkontaktojm edhe ne viber :+37744487725

  75 €
  Gjakovë
  24 tetor 00:06
 • bicikleta nakamuro

  bicikleta nakamuro

  shitet bicikleta nakamura 24 shlejtsi gomat e reja të gjermanis në gjendje të rregullt përdorimi të interesuarit le të lajmrohen nr më posht

  100 €
  Prishtinë
  16 tetor 22:40
 • Biciklete mountain

  Biciklete mountain

  Shitet Mountain bike me 7 marshe mbrapa dhe 3 para, e ardhur nga zvicrra me pjese shimano, arrow Pa frena alkoli. Sebashku me kavon per ta lidhur.

  180 Lek
  Tiranë
  12 tetor 14:24
 • biciklete Diamond black 28

  biciklete Diamond black 28

  Gnendja shum e mire Ndrrohet me ps4

  250 €
  Tiranë
  11 tetor 00:01
 • biqiklet

  biqiklet

  biqikleta ne gjendje te rregullt pa asni defekt dhe me shpejtsi

  75 €
  Prishtinë
  6 tetor 21:50
 • 2017 Scott Spark 940 Medium Mountain Bike 29er Shimano XT Fox Demo

  2017 Scott Spark 940 Medium Mountain Bike 29er Shimano XT Fox Demo

  New Discount Offer Promo Available Here!! Item specifics Condition: Used Brand: SCOTT Frame Material: Aluminum Type: Mountain Bike Suspension: Front & Rear (Full) Model: Spark Brake Type

  400 €
  Gjakovë
  11 shtator 16:21
 • shehes biqikleten shum lir

  shehes biqikleten shum lir

  shehes biqikleten shum lir

  Me Marrveshje
  Obiliq
  3 shtator 00:48
 • brand new marbook pro

  brand new marbook pro

  send me message here for more Information. [email protected] Skype::: Abdallah.Mimen Viber chat : + 44 7477 727940 WhatsApp chat: + 15185585856

  1.200 €
  Gjakovë
  1 shtator 19:16
 • Shes Biciklete MERIDA Maats Woodland me Disko Freni

  Shes Biciklete MERIDA Maats Woodland me Disko Freni

  Shes Biciklete MERIDA Maats Woodkand , me Disko Freni, e Sapo Ardhur nga Norvegjia, gjendje shume e mire Perfekte.

  385 €
  Tiranë
  21 gusht 09:05
 • 2017 Santa Cruz Hightower C 29inch large

  2017 Santa Cruz Hightower C 29inch large

  For sell 2017 Santa Cruz Hightower C 29inch large Item specifics Condition: Used: Brand: Santa Cruz Brake Type: Disc Brakes - Hydraulic Wheel Size: 29" Suspension: Front & Rear (Full) Fram

  350 €
  Ferizaj
  16 gusht 02:46
 • Shitet biciklla 80Euro---Çmimi i diskutueshe

  Shitet biciklla 80Euro---Çmimi i diskutueshe

  Shitet biciklla e ardhun prej Zvicrre Ne gjendje te rregullt Çmimi:80euro Çmimi i diskutueshem

  80 €
  Shtime
  12 gusht 13:56
 • shes biciklete e ardhur nga italia

  shes biciklete e ardhur nga italia

  bicikleta shitet 40 mije leke po mund te arihet dhe me marveshje sepse bicikleta do ca regullime bicikleta ska foto ppo po qe ndonje i interesuar mund te kontaktoi me mua e ti coj une foto

  Me Marrveshje
  Tiranë
  24 korrik 23:09
 • biciklet gjirmane

  biciklet gjirmane

  bicikleta eshte ne gjinde super pa asnij lloj problem e hardhur ka gjermanja.cmim i diskutushem.kliko ke fotografia per te pare tjera

  440 Lek
  Tiranë
  18 korrik 00:17
 • Overbord me marrveshje ose shitet

  Overbord me marrveshje ose shitet

  Eshte ne gjendje te shkelqyer. Eshte blere me 26 mars 2017 .Lidhet me blututh ka dhe nje pult komandimi

  22.000 Lek
  Tiranë
  19 prill 19:42
 • Ndihma financiare në mes të personit të rëndë.

  Ndihma financiare në mes të personit të rëndë.

  Mail: [email protected] Përshëndetje zonja dhe Znj I ofrojnë kredi prej 2,000 euro NA 6.000.000 euro, për të gjithë personat e aftë. Për informacione të mëtejshme apo detajet e ofertës

  1.200 €
  Dragash
  2 prill 22:01
 • TREK

  TREK

  Ne gjendje shume te mir.Shitet per arsye emigrimi.

  400 €
  Berat
  31 dhjetor 19:54
 • Hoverboard wheel zgjuar bilancit në shitje ... krejt të re

  Hoverboard wheel zgjuar bilancit në shitje ... krejt të re

  xmas promo ... gjitha shoping bërë nga ky sezon do të b prej 50% zbritje eksportit tonë kompani pajisjet elektrike mbi 10 vjet, ne duam të zgjeruar tregun tonë globale këtë muaj, kështu që ju do

  300 €
  Tropojë
  19 dhjetor 02:16
 • www.dyrrota.al

  www.dyrrota.al

  www.dyrrota.al - "Platforma e parë shqiptare për shit-blerje biçikletash, aksesorësh e pjesësh të ndryshme për biçikleta." Reklamoni, shisni dhe gjeni dyrrotakun tuaj mjaft thjesht, në mënyrë të

  1 €
  Tiranë
  16 dhjetor 12:51
 • Hoverboard wheel zgjuar bilancit në shitje ... krejt të re

  Hoverboard wheel zgjuar bilancit në shitje ... krejt të re

  xmas promo ... xmas promo ... xmas promo çdo mall të blerë nga kompania jonë, vjen me një çmim më të vogël për festimin xmas Promo .... eksportit tonë kompani pajisjet elektrike mbi 10 vjet

  300 €
  Tiranë
  14 dhjetor 23:33
 • Biciklete 28

  Biciklete 28

  Ngjyre e zeze ne gjendie perfekte pune

  14.000 Lek
  Tiranë
  11 dhjetor 17:21
 • biciklet ciklizmi nsr carbon &alumin

  biciklet ciklizmi nsr carbon &alumin

  Shes biciklete ciklizmi ne gjendje shume te mire e perdorur nga ciklist profesionist. disqet dhe piruni jane karbon goma micheline dynamic sport pjese shimano cmimi pak i diskutueshem

  550 €
  Tiranë
  10 dhjetor 15:38
 • Hover board smart balance wheel on sales...brand new ORIGINAL...

  Hover board smart balance wheel on sales...brand new ORIGINAL...

  xmas bonazer të gjitha Clint tonë të besuar ... të gjitha çmimi do të jetë zvogëlon ... eksportit tonë kompani pajisjet elektrike mbi 10 vjet, ne duam të zgjeruar tregun tonë globale këtë muaj

  200 €
  Kolonjë
  4 dhjetor 18:22
 • Hover board smart balance wheel on sales...brand new

  Hover board smart balance wheel on sales...brand new

  xmas bonazer to all our trusted clint... all price will be reduces... our company export electrical equipment over 10 years, we want expand our global market this month, so you will gain the

  200 €
  Gjirokastër
  3 dhjetor 15:06
 • Bicikleta Shimano

  Bicikleta Shimano

  Bicikleta Shimano

  110 €
  Prizren
  16 tetor 17:36
 • Shitet RADON SLIPE Full Suspension

  Shitet RADON SLIPE Full Suspension

  Shitet bicikleta RADON dopio Materiali Alumin Amortizatori para RockShock Amortizatori Radium Frenat XT Levat e marrshave SLX Kompanjoli XT Gomat Michelin wild GRIP R 26" Shala Radon Tubi Ea

  750 €
  Tiranë
  10 tetor 18:06
 • Biqiklet ne gjendje te rregullt

  Biqiklet ne gjendje te rregullt

  Biqiklet e ardhur nga gjermania ne gjendje te rregullt

  70 €
  Prishtinë
  18 shtator 14:33
 • Style Bike Folding New Japanese Bicycle Foldable Special Edition

  Style Bike Folding New Japanese Bicycle Foldable Special Edition

  ARDHJE E RE!!! Oferta promovuese mos humbasë SHITJE HOT !!! Ne ofrojmë Promo TONA PROMOTIONNAL DHE DISCOUNNT TË GJITHA blerësit tonë 100% Products autentik, i ri Brand përcaktua në Kutinë Vjen me

  400 €
  Leposaviq
  18 shtator 03:09
 • Lynskey custom 26" mountain/touring bike (Loaded)

  Lynskey custom 26" mountain/touring bike (Loaded)

  Asalam ALEIKUN Ne ofrojmë MID TONA VITI PROMOTIONNAL Promo dhe DISCOUNNT TË GJITHA blerësit tonë 100% Products autentik, i ri Brand përcaktua në Kutinë Vjen me Garanci & kthimit politikës 100% Gua

  500 €
  Lipjan
  1 shtator 19:16
 • Biciklete Mountainbike 26'

  Biciklete Mountainbike 26'

  Biciklete Italiane Ferrini 26', me pjese shimano tourney, trup alumin, rrota e perparme me sustacion, me 7 marshe, e pa perdorur ne Shqiperi.

  20.000 Lek
  Tiranë
  25 gusht 18:06
 • Tirane shes biciklete Mountainbike GHOST 200 Euro

  Tirane shes biciklete Mountainbike GHOST 200 Euro

  shes biciklete Mountainbike GHOST 200 Euro Ngjyra e verdhe . Shitet ne gjendje shume te mire. shitet per arsye mos perdorimi Cel. : 0696042801

  200 €
  Tiranë
  25 gusht 11:50
 • Shitet

  Shitet

  Biciklet ne kushte te mira e mbajtur mjaft mire

  50 Lek
  Krujë
  20 gusht 11:58
 • Bicikleta

  Bicikleta

  Biciklet sportive e ardhur nga Anglia

  100 €
  Tiranë
  19 gusht 10:31
 • biciklete gjermane

  biciklete gjermane

  e sapoardhur nga gjermania e perdorur shum pak ne gjendje te re

  250 €
  Tiranë
  16 gusht 15:21
 • biciklete sporti

  biciklete sporti

  biciklete sportive pak e perdorur

  120 Lek
  Tiranë
  14 gusht 12:42
 • bbg

  bbg

  bb

  120 Lek
  Tiranë
  9 gusht 13:30
 • Biciklete BMX

  Biciklete BMX

  Biciklete BMX Origjinale. Shitet Per Arsye Mosperdorimi.

  7.000 Lek
  Tiranë
  8 korrik 18:33
 • Specialized ariel

  Specialized ariel

  Ariel specialized

  280 €
  Tiranë
  26 qershor 16:31
 • Shitet bicikleta

  Shitet bicikleta

  bicikleta eshte e re

  150 €
  Durrës
  25 maj 19:46
 • Pershendetje!U shit

  Pershendetje!U shit

  Shes biciklete tipi mountain bike.Bicikleta ka goma nr.24 me diskofren para dhe mbrapa.Amortizim para dhe mbrapa.Ka 3 marsha para dhe 7 marsha mbrapa.Bicikleta eshte vetem 1 jave e perdorur dhe e shes

  15.000 Lek
  Tiranë
  29 prill 23:26
 • Biciklet Trek Mountain Bike

  Biciklet Trek Mountain Bike

  Bicikleta 26 eshte e perdorur vetem nga nje person , me 8 marrshe te gjitha funksionale , bicikleta nuk ka asnje problem . .Cmimi : 200Euro I diskutushem

  200 €
  Tiranë
  11 prill 15:42
 • Biciklete Mtb 26

  Biciklete Mtb 26

  Mtb 26 blu eshte 3 muaj e perdorur...akull e re ...shitet per arsye mosperdorimi... shitet 200 euro ... cmimi i fundit ... nuk ka pazar tjeter

  200 €
  Tiranë
  20 mars 02:33
 • Shes Biciklet Urgjent Vetem 40 euro

  Shes Biciklet Urgjent Vetem 40 euro

  Shes Biciklet Urgjent Vetem 40 euro Frent Nuk I Punojn Mire

  40 €
  Mitrovicë
  6 mars 12:33
 • Biciklete Atala Sprint Bike per femra

  Biciklete Atala Sprint Bike per femra

  Bickileta eshte ne gjendje te mir. Ngjyre e bardhe Disqe alumini Me kosh perpara

  1.500 Lek
  Lushnjë
  14 shkurt 11:19
 • SHITET BICIKLETE ZVICERIANE! PERDORUR 3-4 MUAJ KONTAKT: 0665529757

  SHITET BICIKLETE ZVICERIANE! PERDORUR 3-4 MUAJ KONTAKT: 0665529757

  SHITET BICIKLETE ZVICERIANE! PERDORUR 3-4 MUAJ KONTAKT: 0665529757

  15.000 Lek
  Tiranë
  24 dhjetor 22:17
 • imperial mountain bike shimano sis 6 marshe

  imperial mountain bike shimano sis 6 marshe

  biciklete imperial e perdorur me amortizatore suste perpara goma te reja 6 marshe dhe 3 pjata shimano funksionale te gjitha kontakt 0693114111 cmim i diskutueshem

  80 €
  Tiranë
  6 dhjetor 19:39
 • IDEAL ZIG ZAG 26"

  IDEAL ZIG ZAG 26"

  Biciklet Mountain Bike 26" ne gjendje shume te mire! Perfekte per terrene te veshtira. ( off road ) Me amortizator RST dhe diskofrene me kavo. Te gjitha pjeset jane origjinale, Shimano. Mund te sh

  30.000 Lek
  Tiranë
  6 nëntor 09:22
 • skejtbord

  skejtbord

  i perdorur i blere ne france gjithcka i ka ne rregull vetmem per 10 mije lek

  1.000 Lek
  Tiranë
  30 tetor 21:21
 • biciklet mountain bike

  biciklet mountain bike

  e ardhur nga gjermania eshte e perdorur 4 muaj ka te prishura frenat e mbrapme ka goma shume te trasha kolltuku eshte shume i mire ka 6 marshe dhe 3 pjata vetem per 75 mije lek

  7.500 Lek
  Tiranë
  30 tetor 20:40
 • Bmx. disqe alumini nderrohet me ps3

  Bmx. disqe alumini nderrohet me ps3

  disqe alumini me guzhineta motorri. kapertona origjinal. nderrohet me ps3,2 leva

  Me Marrveshje
  Tiranë
  15 tetor 12:27