Elektronikë
Graçanicë

Elektronikë në shitje në Graçanicë

 • 4 foto
   Apple iPhone X - 256GB - Silver (Unlocked) Smartphone
  Telefona celulare

  Apple iPhone X - 256GB - Silver (Unlocked) Smartphone

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Xmas promo blej

  Graçanicë 13 dhjetor 01:19
  800 €
 • 2 foto
  For Sale Samsung Galaxy S8 / Galaxy S7 edge & s6 edge
  Telefona celulare

  For Sale Samsung Galaxy S8 / Galaxy S7 edge & s6 edge

  It is original brand new , comes with complete kits and 2 years international warranty, factory seal

  Graçanicë 6 dhjetor 16:14
  270 €
 • 2 foto
  ASUS ROG Strix GL553VD 15.6 "Laptop lojrash GTX1050 4GB Intel Core i7-7700HQ
  Kompjutera

  ASUS ROG Strix GL553VD 15.6 "Laptop lojrash GTX1050 4GB Intel Core i7-7700HQ

  blerja e interesuar duhet të më dërgojë mesazhin këtu për më shumë detaje iphone 7 [email protected]

  Graçanicë 19 nëntor 20:38
  600 €
 • 2 foto
  Apple Iphone X 256Gb
  Telefona celulare

  Apple Iphone X 256Gb

  blerja e interesuar duhet të më dërgojë mesazhin këtu për më shumë detaje iphone 7 [email protected]

  Graçanicë 15 nëntor 10:02
  700 €
 • 3 foto
  Samsung Galaxy s8 plus 64GB Midnight Black Zbuloi Smartphone   krejt të re
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy s8 plus 64GB Midnight Black Zbuloi Smartphone   krejt të re

  të gjitha produktet janë krejt të reja Kutia postare e vulosur 100% origjinale Bërë në SHBA Kalifo

  Graçanicë 13 nëntor 14:22
  300 €
 • 3 foto
  Apple iPhone 7 Plus 256GB jet black Lexuara Smartphone markë të re
  Telefona celulare

  Apple iPhone 7 Plus 256GB jet black Lexuara Smartphone markë të re

  të gjitha produktet janë krejt të reja Kutia postare e vulosur 100% origjinale Bërë në SHBA Kalifo

  Graçanicë 13 nëntor 14:17
  450 €
 • 3 foto
  Apple iPhone 8 Plus 256GB hapësirë Grey Lexuara Smartphone markë të re
  Telefona celulare

  Apple iPhone 8 Plus 256GB hapësirë Grey Lexuara Smartphone markë të re

  të gjitha produktet janë krejt të reja Kutia postare e vulosur 100% origjinale Bërë në SHBA Kalifo

  Graçanicë 13 nëntor 14:15
  600 €
 • 3 foto
  Samsung Galaxy Note8 SM N950 256GB Midnight Zi Lexuara Smartphone markë të re
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note8 SM N950 256GB Midnight Zi Lexuara Smartphone markë të re

  të gjitha produktet janë krejt të reja Kutia postare e vulosur 100% origjinale Bërë në SHBA Kalifo

  Graçanicë 13 nëntor 14:13
  400 €
 • 3 foto
  Apple iPhone X - 256GB - Hapësira gri (e hapur) Smartphone i ri
  Telefona celulare

  Apple iPhone X - 256GB - Hapësira gri (e hapur) Smartphone i ri

  të gjitha produktet janë krejt të reja Kutia postare e vulosur 100% origjinale Bërë në SHBA Kalifo

  Graçanicë 13 nëntor 14:11
  700 €
 • 10 foto
  ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  ps4

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Bëni një pyetj

  Graçanicë 30 tetor 14:10
  150 €
 • 4 foto
  iphones 5s 128gb
  Telefona celulare

  iphones 5s 128gb

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Bëni një pyetj

  Graçanicë 30 tetor 14:04
  300 €
 • 8 foto
  iphones 6s puls 128gb
  Telefona celulare

  iphones 6s puls 128gb

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Bëni një pyetj

  Graçanicë 30 tetor 14:01
  400 €
 • 9 foto
  iphones 8 puls 128mg
  Telefona celulare

  iphones 8 puls 128mg

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Bëni një pyetj

  Graçanicë 30 tetor 13:54
  650 €
 • 6 foto
  iphones 7 puls 128gb
  Telefona celulare

  iphones 7 puls 128gb

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Bëni një pyetj

  Graçanicë 30 tetor 13:48
  500 €
 • 5 foto
  iphones 7 puls 128mg
  Telefona celulare

  iphones 7 puls 128mg

  Το ολοκαίνουργιο κουτί έρχεται με πολιτική εγγύησης 1 έτους και πολιτική επιστροφής 30 ημερών Εάν

  Graçanicë 27 tetor 19:27
  650 €
 • 2 foto
  brand new apple macbook pro
  Kompjutera

  brand new apple macbook pro

  Skype::: Abdallah.Mimen Viber chat : + 44 7477 727940 WhatsApp chat: + 15185585856

  Graçanicë 9 shtator 19:50
  1.500 €
 • 0 foto
  apple iphone 7 plu
  Telefona celulare

  apple iphone 7 plu

  Hi i'm selling apple iphone 7 plus markë e re origjinale bërë në kompaninë e mollë vijnë me pajisje

  Graçanicë 5 shtator 13:47
  600 €
 • 2 foto
  MacBook Pro 15 in. with Touch Bar 2.7ghz 16gb RAM 512gb SSD Late 2016
  Kompjutera

  MacBook Pro 15 in. with Touch Bar 2.7ghz 16gb RAM 512gb SSD Late 2016

  New Offer Promotion Availabe Here. BUY 2 GET 1 FREE FREE SHIPPING WORLDWIDE 100% GENUIN

  Graçanicë 16 gusht 02:30
  450 €
 • 5 foto
  Apple iPhone 7 - €350 , Apple iPhone 7 Plus - €375,Samsung Galaxy S8 - €420
  Telefona celulare

  Apple iPhone 7 - €350 , Apple iPhone 7 Plus - €375,Samsung Galaxy S8 - €420

  Ne jemi një furnizues i telefonisë celulare që gjendet në Afrikën e Jugut dhe Mbretërinë e Bashkuar

  Graçanicë 13 gusht 13:16
  350 €