Shtepi / Vila në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 9 foto
  Shitet shtepia 2.5 ari ne Vushtrri tek ETC!
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia 2.5 ari ne Vushtrri tek ETC!

  Ofrohet shtepia ne shitje ne Vushtrri e shtrire ne 2.5 ari truall ne rrugen per \"Begaj\"afer \"Ciao

  Prishtinë Dje, 22:51
  89.000 €
 • 7 foto
  Shtëpi 312m2 në shitje në Lagjen Qëndresa.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 312m2 në shitje në Lagjen Qëndresa.

  Shtëpia gjendet në Lagjen Qëndresa dhe ndodhet në 4 Ari truall. Shtëpia ka gjithsej 2 Kate plus nënk

  Prishtinë Dje, 22:22
  210.000 €
 • 8 foto
  LINA-Shitet shtëpia me 12 ari Rr.Rugoves 210/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtëpia me 12 ari Rr.Rugoves 210/17

  Shitet: Shtëpia Kuadraturë : 350 m2 Oborr: 12ari Adresa: Rr.Rugoves-Ferizaj Pronar shqipetar dhe dok

  Ferizaj Dje, 22:02
  300.000 €
 • 2 foto
  Shitet Shtepia 3 Katshe URGJENTISHT
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia 3 Katshe URGJENTISHT

  Shitet Shtepia 3 Katshe Me te Gjitha Dokumente ne Rregullta Esht me Instalim Elektrik gjithashtu edh

  Prizren Dje, 17:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet shtëpia 250m2 në 3 ari në hyrje të Hajvalis
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia 250m2 në 3 ari në hyrje të Hajvalis

  Shitet shtëpia e re 2 katëshe 250m2 në 3 ari vend afër rrugës kryesore për Gjilan në hyrje të Hajval

  Prishtinë Dje, 16:55
  160.000 €
 • 11 foto
  AD-144 Shitet shtëpia 318 m2 në Sofali
  Shtepi / Vila

  AD-144 Shitet shtëpia 318 m2 në Sofali

  Shitet shtëpia 2 katëshe 318 m2, në 5.50 ari truall, përballë AUK-ut, rrugës për Gërmi, në hyrje të

  Prishtinë Dje, 16:53
  320.000 €
 • 5 foto
  LINA-Shiten 2 shtepi me 5 ari oborr Ferizaj
  Shtepi / Vila

  LINA-Shiten 2 shtepi me 5 ari oborr Ferizaj

  Shiten: Shtepite Kuadraturë;5 ari oborrë Lokacioni: Rr.Zenel Hajdin ne Ferizaj Pronari :Shqiptarë d

  Ferizaj Dje, 15:30
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Dy shtëpi në nji oborr
  Shtepi / Vila

  Dy shtëpi në nji oborr

  Shiten dy shtëpia në nji oborr, ne rrugën Rame Govori 41. Oborri ka sipërfaqe 3,6 ari.Shtëpijat janë

  Prishtinë Dje, 14:39
  59.000 €
 • 7 foto
  Shtëpi Luksoze 294m2 në shitje në Veternik.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi Luksoze 294m2 në shitje në Veternik.

  Shtëpia gjendet në Veternik mbrapa Fortesës. Shtëpia ndodhet në 4.2 ari truall dhe ka gjithsej 2 kat

  Prishtinë Dje, 13:52
  250.000 €
 • 8 foto
  LINA-Shitet Shtepia me 3.20ari oborr 249/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet Shtepia me 3.20ari oborr 249/17

  Shitet shtepia me 3.20ari oborr dy katesge e cila ka 5 dhoma gjumi,dhomen e dites me kuzhine,dy ban

  Ferizaj Dje, 12:38
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet shtepia ne 10 ari oborr ne Prishtine
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne 10 ari oborr ne Prishtine

  Shitet shtepia dy kateshe ne lagjen me te bukur te Prishtines ne afersi te shkolles ne lagjen ”Ems

  Prishtinë Dje, 12:37
  175.000 €
 • 6 foto
  LINA-Shitet shtepia me 4ari oborr Ferizaj
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia me 4ari oborr Ferizaj

  Shitet: Shtëpia -III- Kateshe Oborri: 4 ari Organizimi i mbrendshëm; Qëndrimi ditor+kuzhinë,5dhoma g

  Ferizaj Dje, 12:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ofrohet Shtepia ne shitje ne lagjen Qendresa, 276m
  Shtepi / Vila

  Ofrohet Shtepia ne shitje ne lagjen Qendresa, 276m

  Ofrohet Super Shtëpia në shitje e cila gjendet në lagjen Qendresa-Prishtinë, shtëpia ka një kuadratu

  Prishtinë Dje, 11:48
  180.000 €
 • 4 foto
  Shitet villa ne Durres
  Shtepi / Vila

  Shitet villa ne Durres

  Shitet villa ne Durres, me 10 ari truall. cmimi 150.000 euro

  Prishtinë Dje, 10:37
  150.000 €
 • 0 foto
  Shtepi ne shitje ne Bregun e Diellit
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje ne Bregun e Diellit

  Shitet shtepia ne Bregun e Diellit, afer kolegjit \"Iliria\", posedon 700m2 me 6 ari truall. cmimi

  Prishtinë Dje, 10:35
  550.000 €
 • 7 foto
  Shtëpi 385m2 në shitje, Lagjja Qëndresa-Veterrnik
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 385m2 në shitje, Lagjja Qëndresa-Veterrnik

  Shtëpi 385m2 në shitje në Lagjen Qëndresa-Veterrnik. Shtëpia gjendet në lagjen Qëndresa, mbrapa Bau

  Prishtinë Dje, 10:15
  280.000 €
 • 4 foto
  SHitet Shtepia në Qender të Prishtinës
  Shtepi / Vila

  SHitet Shtepia në Qender të Prishtinës

  Ofrojm Shtëpin në shitje tre katëshe 240m2 te Xhamia e Madhe në Prishtinë Shtëpia është kommplet e m

  Prishtinë Dje, 09:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shtepia ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne shitje

  Shtepia ne shitje ne lagjen Kodra e Trimave, 100m larg Raiffeisen Bank .Shtepia eshte ndertim shum

  Prishtinë Dje, 09:37
  71.500 €
 • 11 foto
  Urgjent
  Shtepi / Vila

  Urgjent

  Shitet shtepia 2 kateshe plus podrumi 300 m2 dhe 6 ari truall, Shtepia Posedon 2 Sallona 6 dhoma 2 b

  Pejë Dje, 00:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shtepi ne shadervan
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shadervan

  Shtepia esht e vjeter e pa Banueshme parcella esht ne pozit shum te mir 30 metra gjersi qe e sheh p

  Prizren Dje, 00:28
  105 €
 • 3 foto
  Shitet shpija me 5 ari ne hajvali
  Shtepi / Vila

  Shitet shpija me 5 ari ne hajvali

  Shitet shpija me 5 ari ne hajvali

  Prishtinë 21 janar 21:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ringa (Shiten 4 shtepi ne Ferizaj )064
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shiten 4 shtepi ne Ferizaj )064

  Bëjme ndrrim me Banesa ne Ferizaj: Shiten 4 shtepi në rr.Sharri Ferizaj. Shtepit janë të rregulluara

  Ferizaj 21 janar 12:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ringa Shtepia ne Rr.Hajdin Matoshi 286/17
  Shtepi / Vila

  Ringa Shtepia ne Rr.Hajdin Matoshi 286/17

  Shitet shtepia ne Rr.Hajdin Matoshi. Shtepia me 4.50Ari. Shtepia eshte 2 katshe dhe ka 320m2. Shtepi

  Ferizaj 21 janar 12:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA SHITEN 2SHTEPI+LOK+4ARI RR.Z.HAJDINI 30/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA SHITEN 2SHTEPI+LOK+4ARI RR.Z.HAJDINI 30/16SH

  Shiten;Dy Shtëpi Kuadraturë; 400m2 Oborrë; 4.2 ari Organizimi i mbrendshem:Shtëpia I K-I Qëndrimi

  Ferizaj 21 janar 11:10
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA SHITET SHTEPIA (E MOB)NE LAGJ.JANINA 55/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA (E MOB)NE LAGJ.JANINA 55/16SH

  Shitet shtepia e cila ka kater dhoma gjumi,dhomen e dites me kuzhine,dy banjo,dy terasa,plato verore

  Ferizaj 21 janar 11:00
  180.000 €
 • 6 foto
  LINA SHITET SHTEPIA ME NGR SOLARE+(e mob). 36/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA ME NGR SOLARE+(e mob). 36/16SH

  Shitet: Shtëpia e mobiluar Kuadraturë: 250 m2 banim me gjithsejt 4.5 ari truallë. Lokacioni: Rr

  Ferizaj 21 janar 10:00
  135.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepia 2.5ari ne Vushtrri tek ETC
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia 2.5ari ne Vushtrri tek ETC

  Shitet shtepia ne Vushtrri e shtrire ne 2.5 ari truall me madhesi prej 200m2 e organizuar ne 2 kate

  Prishtinë 21 janar 02:10
  89.000 €
 • 9 foto
  Shtepia ne shitje Peje
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne shitje Peje

  Rruga: Marie Shllaku nr.17 Peje Shtepia posedon gjithsej 140 meter katror . Me kete renditje :Kati

  Pejë 20 janar 20:00
  200.000 €
 • 8 foto
  Shtepia ne Gjilan
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne Gjilan

  Shitet shtepia me 5 ari oborr ne gjilan,rrethoje,bunar, rruga e asfaltuar deri tek hyrja e shtepise,

  Gjilan 20 janar 17:11
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shtëpi 270m2 me 15.8 Ari truall në Bërnicë
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 270m2 me 15.8 Ari truall në Bërnicë

  Shtëpi 270m2 me 15.8 Ari truall në shitje në Bërnicë. Shtëpia gjendet afër Restaurant Country House.

  Prishtinë 20 janar 16:50
  450.000 €
 • 7 foto
  SHTEPIA NE LAGJEN PEJA HILL
  Shtepi / Vila

  SHTEPIA NE LAGJEN PEJA HILL

  Në pjesën jug-perëndimore të Pejës, 2 km nga qendra e qytetit ka filluar ndërtimi i projektit më të

  Pejë 20 janar 15:03
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shtëpi 330m2 në shitje në Lagjen NIC.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 330m2 në shitje në Lagjen NIC.

  Shtëpia me 5 Ari truall gjendet në Lagjen NIC dhe ka gjithsej 2 kate plus nenkulmi. Shtëpia ka një i

  Prishtinë 20 janar 09:35
  280.000 €
 • 9 foto
  Shitet Shtepia në Shadervan, PRIZREN
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia në Shadervan, PRIZREN

  Shitet shtëpia ne qender te qytetit te Prizrenit (Shadervan), Me 420 m2 (200m2), 1 apartman (100m2),

  Prizren 20 janar 08:47
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ⭕️ SHES SHTEPIN ME 5 ARI - QMIMI SHUME I VOLITSHEM
  Shtepi / Vila

  ⭕️ SHES SHTEPIN ME 5 ARI - QMIMI SHUME I VOLITSHEM

  Shitet shtepia tek dheu i bardhe ne Gjilan me 3 dalje ne rruge kryesore. Shtepia permban gjithsej 2

  Gjilan 19 janar 21:27
  Me Marrveshje
 • 13 foto
  Vile ne shitje shkallnur durres !
  Shtepi / Vila

  Vile ne shitje shkallnur durres !

  Shitet vile me destinim agroturizem, ne Shkallnur, Durres. Vila ka 6 dhoma gjumi, 7 tualete, salle n

  Durrës 19 janar 07:53
  1.000.000 €
 • 11 foto
  SHITET shtepi dhe toke ne Kuzum Baba VLORE
  Shtepi / Vila

  SHITET shtepi dhe toke ne Kuzum Baba VLORE

  Shitet nje shtepi me siperfaqe 170 m2 e vendosur ne nje truall prej 700 m2. Aktualisht nje kateshe m

  Vlorë 18 janar 18:03
  75.000 €
 • 4 foto
  Shtepi se bashku me furrë
  Shtepi / Vila

  Shtepi se bashku me furrë

  Shes shtepine se bashku me dy furrë brenda, (furra parno dhe furra e dheut) se bashku me te gjitha p

  Prizren 15 janar 23:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Villa ne Boge (Rugove)
  Shtepi / Vila

  Shitet Villa ne Boge (Rugove)

  Villa gjindet ne fshatin Boge ne Rugove afer kompleksit \"Relax Rugova\". Jane 3.8 ari truall, shtep

  Pejë 15 janar 14:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shtepi private per shitje ne rrugen ''Tonin Arapi''
  Shtepi / Vila

  Shtepi private per shitje ne rrugen ''Tonin Arapi''

  Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private me: Adresë: 📍rruga “Tonin Arapi”,Shkoder Sipër

  Shkodër 15 janar 13:23
  180.000 €
 • 14 foto
  Shtepi ne Lagjen Puhovc Peje
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Lagjen Puhovc Peje

  Agjencioni për patundshmëri -” KRONI” ju ofron shtëpi luksoze me 3 Ari truall, ne lagjen Puhovc

  Pejë 13 janar 18:59
  295.000 €
 • 11 foto
  Shtepi loksoze te rrethi i Ukajve
  Shtepi / Vila

  Shtepi loksoze te rrethi i Ukajve

  AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI- Kroni, ju ofron Shtëpi afer Pejës, gjenden afer rrethit te Ukajve në

  Pejë 13 janar 18:53
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shtepi Luksoze ne lagjen Puhovc - Peje
  Shtepi / Vila

  Shtepi Luksoze ne lagjen Puhovc - Peje

  Agjencioni për patundshmëri -” KRONI” ju ofron shtëpi luksoze me 3 Ari truall, ne lagjen Puhovc

  Pejë 13 janar 18:52
  295.000 €
 • 4 foto
  Okazion Shitet shtepi ne fier bashke me truall
  Shtepi / Vila

  Okazion Shitet shtepi ne fier bashke me truall

  Shitet vile me 2 hyrje me nga 2+1 me siperfaqe 85 m2 secila, gjithsej 170m2 Sebashku me truallin me

  Fier 13 janar 16:58
  420.000 €
 • 14 foto
  AGENCY HOME VIP SHETË SHTEPIN 54000 mij Euro te Xhemaj Kada Pejë
  Shtepi / Vila

  AGENCY HOME VIP SHETË SHTEPIN 54000 mij Euro te Xhemaj Kada Pejë

  🏡 AGENCY HOME VIP-a 🏡 SHETË SHTEPIN më vetem 1ari Vendë NË PEJË mbi (XHEMAJL KADA) ⭐️54000

  Pejë 9 janar 17:07
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shtepi 2-kateshe e pa- perfunduar
  Shtepi / Vila

  Shtepi 2-kateshe e pa- perfunduar

  Ne Golem te Vogel LU. Ndertuar ne Vitin 2012 punime cilesore. SIP.totale e truallit 1000 m,nga kjo

  Lushnjë 3 janar 17:35
  10.070.000 Lek
 • 5 foto
  Rruga e Prishtinës-Gjilan
  Shtepi / Vila

  Rruga e Prishtinës-Gjilan

  Shtëpia gjindet në rrugën e Prishtinës,te tuneli,12 metra prej rrugës kryesore për Prishtinë,nga ana

  Gjilan 2 janar 20:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shtepi ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje

  Shtepia ka 6 dhoma te fjetjes, nje sallon me disnivele ,kuzhine, dy banjo te medha me nga 10 metra k

  Klinë 30 dhjetor 22:15
  Me Marrveshje
 • 15 foto
   Shitet Super Vile Luksoze
  Shtepi / Vila

  Shitet Super Vile Luksoze

  🏡 Shitet Super Vile Luksoze 📐Sip ndertim 449m2 📐Sip totale 860m2 📍Ndodhet ne nje kompleks Vilas

  Shkodër 12 dhjetor 11:45
  820.000 €
 • 12 foto
  Vile per shitje tek Truma
  Shtepi / Vila

  Vile per shitje tek Truma

  Sun Real Estate ofron per shitje nje vile me: Sipërfaqe:📏 450 m² Adresë: 📍 Truma,rruga ''Hysej''

  Shkodër 12 dhjetor 10:25
  270.000 €
 • 7 foto
  Shtepi private 2-kateshe me qira ne rrugen ''Sarda''
  Shtepi / Vila

  Shtepi private 2-kateshe me qira ne rrugen ''Sarda''

  Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2-katëshe me: sipërfaqe: 📏200 m². Adrese: 📍rruga

  Shkodër 7 dhjetor 11:16
  600 €