Shtepi / Vila në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 5 foto
  LINA-Shiten 2 shtepi me 5 ari oborr Ferizaj
  Shtepi / Vila

  LINA-Shiten 2 shtepi me 5 ari oborr Ferizaj

  Shiten: Shtepite Kuadraturë;5 ari oborrë Lokacioni: Rr.Zenel Hajdin ne Ferizaj Pronari :Shqiptarë d

  Ferizaj Sot, 01:01
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shtëpi 385m2 në shitje, Lagjja Qëndresa-Veterrnik
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 385m2 në shitje, Lagjja Qëndresa-Veterrnik

  Shtëpi 385m2 në shitje në Lagjen Qëndresa-Veterrnik. Shtëpia gjendet në lagjen Qëndresa, mbrapa Bau

  Prishtinë Sot, 00:02
  280.000 €
 • 7 foto
  shitet shtepia me 15 ari oborr
  Shtepi / Vila

  shitet shtepia me 15 ari oborr

  shitet shtepia me 15 ari oborr per ma shum info tel 044502096 viber perkthimi i dokumenteve bahet m

  Ferizaj Dje, 23:04
  60.000 €
 • 11 foto
  Ringa(Shitet Objekti ne Rr.Naim Beka)277/17
  Shtepi / Vila

  Ringa(Shitet Objekti ne Rr.Naim Beka)277/17

  Shitet Objekti ne Rr.Naim Beka(Rruga e Pleshines). Objekti ka 4 kat, kati i 1 eshte lokale 3 kate tj

  Ferizaj Dje, 22:53
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ringa(Shitet shtepia ne Rr.Tomas Mandela)244/16
  Shtepi / Vila

  Ringa(Shitet shtepia ne Rr.Tomas Mandela)244/16

  Shitet shtepia ne rrugen Tomas Mandela . Shtepia eshte 3 kat me 6 dhoma gjumi sallon kuzhine dhome

  Ferizaj Dje, 22:29
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet shtepia 2 katshe me 6,5 ari tok
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia 2 katshe me 6,5 ari tok

  shes shtepin 2 katshe me 6 dhoma me 6.5 ari ven afer rruges se ulqinit te gjamija e millanoviqve. in

  Prizren Dje, 22:25
  130.000 €
 • 11 foto
  Ringa Shtepia ne Rr.Hajdin Matoshi 286/17
  Shtepi / Vila

  Ringa Shtepia ne Rr.Hajdin Matoshi 286/17

  Shitet shtepia ne Rr.Hajdin Matoshi. Shtepia me 4.50Ari. Shtepia eshte 2 katshe dhe ka 320m2. Shtepi

  Ferizaj Dje, 22:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ringa (Shiten 4 shtepi ne Ferizaj )064
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shiten 4 shtepi ne Ferizaj )064

  Bëjme ndrrim me Banesa ne Ferizaj: Shiten 4 shtepi në rr.Sharri Ferizaj. Shtepit janë të rregulluara

  Ferizaj Dje, 22:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shtepi se bashku me furrë
  Shtepi / Vila

  Shtepi se bashku me furrë

  Shes shtepine se bashku me dy furrë brenda, (furra parno dhe furra e dheut) se bashku me te gjitha p

  Prizren Dje, 21:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHitet Shtepia në Qender të Prishtinës
  Shtepi / Vila

  SHitet Shtepia në Qender të Prishtinës

  Ofrojm Shtëpin në shitje tre katëshe 240m2 te Xhamia e Madhe në Prishtinë Shtëpia është kommplet e m

  Prishtinë Dje, 21:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet villa ne Durres
  Shtepi / Vila

  Shitet villa ne Durres

  Shitet villa ne Durres, me 10 ari truall. cmimi 150.000 euro

  Prishtinë Dje, 21:06
  150.000 €
 • 9 foto
  Shitet shtepia 2.5 ari ne Vushtrri tek ETC!
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia 2.5 ari ne Vushtrri tek ETC!

  Ofrohet shtepia ne shitje ne Vushtrri e shtrire ne 2.5 ari truall ne rrugen per \"Begaj\"afer \"Ciao

  Prishtinë Dje, 19:51
  89.000 €
 • 5 foto
  Shtepia me 2 Ari Truall ne lagjen Bajram Curr
  Shtepi / Vila

  Shtepia me 2 Ari Truall ne lagjen Bajram Curr

  Shitet Shtepia ne lagjen shum te mir Bajram Curr ne rugen Liman Shala afer shkollave dhe pasarit Shq

  Prizren Dje, 19:29
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-Shitet shtëpia me 12 ari Rr.Rugoves 210/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtëpia me 12 ari Rr.Rugoves 210/17

  Shitet: Shtëpia Kuadraturë : 350 m2 Oborr: 12ari Adresa: Rr.Rugoves-Ferizaj Pronar shqipetar dhe dok

  Ferizaj Dje, 19:29
  300.000 €
 • 2 foto
  Shitet Shtepia 3 Katshe URGJENTISHT
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia 3 Katshe URGJENTISHT

  Shitet Shtepia 3 Katshe Me te Gjitha Dokumente ne Rregullta Esht me Instalim Elektrik gjithashtu edh

  Prizren Dje, 17:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet shtëpia 250m2 në 3 ari në hyrje të Hajvalis
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia 250m2 në 3 ari në hyrje të Hajvalis

  Shitet shtëpia e re 2 katëshe 250m2 në 3 ari vend afër rrugës kryesore për Gjilan në hyrje të Hajval

  Prishtinë Dje, 14:40
  160.000 €
 • 8 foto
  Dy shtëpi në nji oborr
  Shtepi / Vila

  Dy shtëpi në nji oborr

  Shiten dy shtëpia në nji oborr, ne rrugën Rame Govori 41. Oborri ka sipërfaqe 3,6 ari.Shtëpijat janë

  Prishtinë Dje, 14:39
  59.000 €
 • 11 foto
  AD-144 Shitet shtëpia 318 m2 në Sofali
  Shtepi / Vila

  AD-144 Shitet shtëpia 318 m2 në Sofali

  Shitet shtëpia 2 katëshe 318 m2, në 5.50 ari truall, përballë AUK-ut, rrugës për Gërmi, në hyrje të

  Prishtinë Dje, 14:39
  320.000 €
 • 11 foto
  Shtepia ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne shitje

  Shtepia ne shitje ne lagjen Kodra e Trimave, 100m larg Raiffeisen Bank .Shtepia eshte ndertim shum

  Prishtinë Dje, 09:37
  71.500 €
 • 7 foto
  Shitet ndertesa
  Shtepi / Vila

  Shitet ndertesa

  Shitet ne cerrik lagjja nr3 tek ish serat 1500m2 tok ne te cilen ndodhet skelet betoni projektuar pe

  Elbasan Dje, 01:14
  45.000.000 Lek
 • 11 foto
  Urgjent
  Shtepi / Vila

  Urgjent

  Shitet shtepia 2 kateshe plus podrumi 300 m2 dhe 6 ari truall, Shtepia Posedon 2 Sallona 6 dhoma 2 b

  Pejë Dje, 00:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet shpija me 5 ari ne hajvali
  Shtepi / Vila

  Shitet shpija me 5 ari ne hajvali

  Shitet shpija me 5 ari ne hajvali

  Prishtinë 27 mars 21:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shtepi ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje

  Shtepia ka 6 dhoma te fjetjes, nje sallon me disnivele ,kuzhine, dy banjo te medha me nga 10 metra k

  Klinë 27 mars 17:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtepi me mundesi rindertimi
  Shtepi / Vila

  Shtepi me mundesi rindertimi

  Shtepi me 2.8 ari toke me mundesi rindertimi per nje shtepi te re, dy ose tri shtepi ne varg. Prone

  Prizren 27 mars 15:27
  160.000 €
 • 0 foto
  Shtepi me 4-Ari te Hamami i Qytetit SHITET
  Shtepi / Vila

  Shtepi me 4-Ari te Hamami i Qytetit SHITET

  Shitet Shtepia me 4-Ari Oborr e cila gjendet afer Hamamit ne qender te Qytetit. . . Shtepia eshte

  Prizren 27 mars 15:00
  290.000 €
 • 1 foto
  Shtëpi ne Mitrovice
  Shtepi / Vila

  Shtëpi ne Mitrovice

  Shitet shtëpia me 3 ari truall. Kontakt : 049314063 & 049111201

  Mitrovicë 27 mars 14:37
  165.000 €
 • 0 foto
  Shtepi ne shitje ne Bregun e Diellit
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje ne Bregun e Diellit

  Shitet shtepia ne Bregun e Diellit, afer kolegjit \"Iliria\", posedon 700m2 me 6 ari truall. cmimi

  Prishtinë 27 mars 13:46
  550.000 €
 • 9 foto
  Shitet Shtepia në Shadervan, PRIZREN
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia në Shadervan, PRIZREN

  Shitet shtëpia ne qender te qytetit te Prizrenit (Shadervan), Me 420 m2 (200m2), 1 apartman (100m2),

  Prizren 27 mars 13:12
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-Shitet Shtepia me 3.20ari oborr 249/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet Shtepia me 3.20ari oborr 249/17

  Shitet shtepia me 3.20ari oborr dy katesge e cila ka 5 dhoma gjumi,dhomen e dites me kuzhine,dy ban

  Ferizaj 27 mars 03:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet shtepia me 4ari oborr Ferizaj
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia me 4ari oborr Ferizaj

  Shitet: Shtëpia -III- Kateshe Oborri: 4 ari Organizimi i mbrendshëm; Qëndrimi ditor+kuzhinë,5dhoma g

  Ferizaj 27 mars 03:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shtepia 2.5ari ne Vushtrri tek ETC
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia 2.5ari ne Vushtrri tek ETC

  Shitet shtepia ne Vushtrri e shtrire ne 2.5 ari truall me madhesi prej 200m2 e organizuar ne 2 kate

  Prishtinë 27 mars 02:10
  89.000 €
 • 9 foto
  Shtepia ne shitje Peje
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne shitje Peje

  Rruga: Marie Shllaku nr.17 Peje Shtepia posedon gjithsej 140 meter katror . Me kete renditje :Kati

  Pejë 26 mars 20:00
  200.000 €
 • 4 foto
  Shitet shtepija ne Pejë me 10.50 Ari plac
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija ne Pejë me 10.50 Ari plac

  Shitet shtepija ne hymnje te Pejës me 10.50 Ari plac dokementacioni esht ne rregull per me shum inf

  Pejë 26 mars 10:51
  150.000 €
 • 7 foto
  Shitet shtepia ne 10 ari oborr ne Prishtine
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne 10 ari oborr ne Prishtine

  Shitet shtepia dy kateshe ne lagjen me te bukur te Prishtines ne afersi te shkolles ne lagjen ”Ems

  Prishtinë 25 mars 12:12
  175.000 €
 • 0 foto
  SHTEPI me 10-Ari Oborr SHITET
  Shtepi / Vila

  SHTEPI me 10-Ari Oborr SHITET

  Shitet Shtepia e gatshme per Banim e cila gjendet ne Lagjen BarutHane, saktesishte mrapa Lagjes Orta

  Prizren 25 mars 11:28
  250.000 €
 • 3 foto
  Ofrohet Shtepia ne shitje ne lagjen Qendresa, 276m
  Shtepi / Vila

  Ofrohet Shtepia ne shitje ne lagjen Qendresa, 276m

  Ofrohet Super Shtëpia në shitje e cila gjendet në lagjen Qendresa-Prishtinë, shtëpia ka një kuadratu

  Prishtinë 25 mars 10:25
  180.000 €
 • 1 foto
  Shtepi private ne ZEJMEN te Lezhes
  Shtepi / Vila

  Shtepi private ne ZEJMEN te Lezhes

  Shes shpi private ne zejmen 200 metra larg shkolles, 50 metra larg rruges kryesore, shpia eshte 2+1,

  Lezhë 24 mars 11:45
  40.000 €
 • 5 foto
  shitet 5000 m toke  560 m2 objekt ne kamez!
  Shtepi / Vila

  shitet 5000 m toke 560 m2 objekt ne kamez!

  SHITET Toke+ Magazine+Shtepi+Ullishte+Peme te ndrryshme frutore! Shitet toke dhe objekt magazinimi d

  Tiranë 23 mars 14:46
  500.000 €
 • 10 foto
  OKAZION: SHITET LOKAL- Rruga “ KAVAJES”
  Shtepi / Vila

  OKAZION: SHITET LOKAL- Rruga “ KAVAJES”

  #OKAZION; SHITET BAR-KAFE/ Rruga; " Kavajes"📍 ▪︎Lokali Bar- Kafe ndodhet 5 min larg qendrës, me lëv

  Tiranë 23 mars 00:19
  270.000 €
 • 11 foto
  Shtepi loksoze te rrethi i Ukajve
  Shtepi / Vila

  Shtepi loksoze te rrethi i Ukajve

  AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI- Kroni, ju ofron Shtëpi afer Pejës, gjenden afer rrethit te Ukajve në

  Pejë 19 mars 23:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Urgjent shiten gjitha orendit shtepiake
  Shtepi / Vila

  Urgjent shiten gjitha orendit shtepiake

  Urgjent shiten te gjitha orendit shtepiake. Kulmi dyert dritaret dhe gjitha gje sendet e tjera. Ko

  Prishtinë 19 mars 10:38
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ⭕️ SHES SHTEPIN ME 5 ARI - QMIMI SHUME I VOLITSHEM
  Shtepi / Vila

  ⭕️ SHES SHTEPIN ME 5 ARI - QMIMI SHUME I VOLITSHEM

  Shitet shtepia tek dheu i bardhe ne Gjilan me 3 dalje ne rruge kryesore. Shtepia permban gjithsej 2

  Gjilan 18 mars 16:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet shtepia ne bllok te ri
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne bllok te ri

  Shitet shtepia ne rrugen Migjeni,afer pasticerise Roma (ne bllok te ri ). Shtepia ka 6 dhoma , 2 ban

  Gjakovë 18 mars 14:29
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  shitet shtepia me 6 ari truall me 6 dhoma si dhe podrum edhe garazhe , gjithashtu ka edhe garazhe n

  Gjilan 18 mars 13:14
  94.500 €
 • 5 foto
  AD-171 Shitet Shtëpia 300m² në 2.80 ari në Gjakovë
  Shtepi / Vila

  AD-171 Shitet Shtëpia 300m² në 2.80 ari në Gjakovë

  Shitet Shtëpia 2-katëshe 300m² në 2.80 ari truall në Gjakovë afër Përparimit. Shtëpia ka pozitë shum

  Gjakovë 16 mars 16:39
  123.000 €
 • 0 foto
  SHTËPIA NË SHITJE
  Shtepi / Vila

  SHTËPIA NË SHITJE

  Shitet shtëpia dykatëshe në Kamenicë lagja ,,ILIRIA\". Me mundësi banimi për dy familje. Kati përdh

  Kamenicë 14 mars 19:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Villa ne Boge (Rugove)
  Shtepi / Vila

  Shitet Villa ne Boge (Rugove)

  Villa gjindet ne fshatin Boge ne Rugove afer kompleksit \"Relax Rugova\". Jane 3.8 ari truall, shtep

  Pejë 13 mars 15:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shtëpia në shitje
  Shtepi / Vila

  Shtëpia në shitje

  Shitet shtëpia me 5 ari dhe me rreth 500² të banuara. Kati i parë - sallon së bashku me kuzhin d

  Gjilan 13 mars 15:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shtëpia në shitje.
  Shtepi / Vila

  Shtëpia në shitje.

  Shitet shtëpia me 1.78 Ari, dhe me rreth 180m² te banuara. Shtëpia dy katëshe posedon: Kati përdhesë

  Gjilan 13 mars 15:32
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA SHITET SHTEPIA (E MOB)NE LAGJ.JANINA 55/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA (E MOB)NE LAGJ.JANINA 55/16SH

  Shitet shtepia e cila ka kater dhoma gjumi,dhomen e dites me kuzhine,dy banjo,dy terasa,plato verore

  Ferizaj 13 mars 14:32
  180.000 €